Zostań magistrem na Politechnice

Od 2 sierpnia w płockiej filii Politechniki Warszawskiej rusza rekrutacja na studia magisterskie. Uczelnia zaprasza chętnych do zdobycia tytułu magistra na kierunku ekonomia i inżynieria środowiska.
Do studiowania na kierunku ekonomia mogą już przygotowywać się absolwenci kierunków ekonomicznych i pokrewnych. Program kształcenia dla specjalności ekonomia menedżerska, prowadzonej na studiach magisterskich, obejmuje pozyskanie wiedzy i umiejętności z zakresu podejmowania decyzji dotyczących strategii rozwoju przedsiębiorstw działających w warunkach konkurencji, ryzyka i turbulentnego otoczenia. Nabyta wiedza i uzyskane podczas praktyki zawodowej umiejętności pozwolą zrozumieć i interpretować mechanizmy funkcjonowania współczesnej gospodarki, a także ułatwią wykorzystanie informacji przez przedsiębiorstwo i umiejętne jej przetwarzanie.
Kolejny z kierunków na studiach magisterskich – inżynieria środowiska prowadzony jest dla absolwentów inżynierii środowiska i kierunków pokrewnych. Tu przygotowano specjalność instalacje budowlane. Program kształcenia poza wiedzą z zakresu projektowania i wykonawstwa konstrukcji budowlanych obejmuje również projektowanie i wykonawstwo instalacji budowlanych: wodociągowych kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych i gazowych.
Rekrutacja rozpocznie się 2 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie uczelni www.pw.plock.pl. rad

Zobacz kolejny artykuł

Certyfikaty dla matematycznych prymusów

Sześćdziesięciu pasjonatów nauk ścisłych ze szkół płockich i powiatu płockiego odebrało certyfikaty ukończenia zajęć warsztatowych …