Najnowsze informacje

Niech wygra talent Piotra Kwiatkowskiego!

Wszyscy czekają na jego kolejny występ
Lubimy oglądać telewizyjne programy z gatunku talent show, zwłaszcza gdy biorą w nich udział płocczanie. Nikt się jednak nie spodziewał, że pojawienie się Piotra Kwiatkowskiego wywoła w programie Voice of Poland aż takie emocje i to nie tylko w Płocku, ale też w całym kraju.
Piotr Kwiatkowski to jeden z głosów zespołu Quest z nurtu muzyki disco polo i dance. Grupa pojawia się z koncertami na galach muzyki tanecznej, jak również na klubowych imprezach.
W The Voice of Poland Piotr wystąpił początkowo sam. Postawił też na zupełnie inny niż preferowany na co dzień gatunek muzyczny. Zaśpiewał przebój „The show must go on” rockowej grupy Queen.
Według zasad programu jurorzy oceniali jego występ w ciemno. Wykonanie zachwyciło na początku Barona i Tomsona, potem Piaska i na koniec Michała Szpaka. Nie odwróciła się jedynie Marysia Sadowska, choć w komentarzach na żywo występ płocczanina chwaliła.
Trójka jurorów była wyraźnie zaskoczona osobą Piotra, a jeszcze bardziej discopolową piosenką wykonaną spontanicznie z kolegami z Questu, nota bene na ich życzenie. Według zasad programu spośród trójki jurorów, którzy zareagowali na występ, Piotr mógł wybrać tego, do którego drużyny chciał dołączyć. Wybrał wyraźnie zaskoczonego Piaska.
Oznacza to, że zobaczymy płocczanina w kolejnych odcinkach 8. edycji Voice of Poland. Będzie konkurował z kolegami z drużyny Piaska w dobranym przez jurora repertuarze, a potem z konkurencją z przeciwnych ekip. Jakie piosenki wybierze Piotrowi Piasek? Czy będzie chciał wydobyć muzyczny potencjał płocczanina? Internetowe fora aż grzeją się od pytań i emocji związanych z występem.
Jedno jest pewne, fani programu prezentowanego w weekend w TVP2 będą czekać na kolejne pojawienie się Piotra. Ale tak jak zaśpiewał – „The show must go on”, czyli przedstawienie musi trwać… I niech wygra głos i talent, a nie szufladkowanie za gust muzyczny.
Kilka słów o Piotrze ze strony FB programu VoP: Urodził się w Płocku. Mieszka z żoną i dzieckiem w Łagiewnikach. Lubi muzykę pop, dance. Jego zainteresowania to głównie muzyka, śpiew i siłownia. Do ulubionych artystów zalicza m.in.: Andrzeja Piasecznego, braci Cugowskich, Justina Timberlake’a.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Pielgrzymi z Płocka na Jasną Górę, wyruszą 6 sierpnia

W tym roku po raz 37 z Płocka wyruszy piesza pielgrzymka diecezji płockiej na Jasną …

Gdzie się wybrać nad wodę?

Wakacje to doskonały czas, aby wybrać się nad wodę. Gdzie możemy spokojnie odpoczywać nie martwiąc …