Najnowsze informacje
fot. Archiwum

Weekend na zamku w Pułtusku

Przypominamy: mamy 4 podwójne vouchery dla czytelników – każdy o wartości ok. 1500 zł. Wystarczą 4 kupony i oryginalne zdjęcie, a przy odrobinie szczęścia zamek w Pułtusku będzie stał dla nas otworem.

Pierwszy kupon ukazał się już w poprzednim wydaniu Tygodnika Płockiego. Dwa kolejne będą 5 i 13 stycznia. Jeszcze tylko wystarczy poprosić kogoś z rodziny o dobre zdjęcie, a walentynki z najbliższą osobą spędzić będzie można w Domu Polonii w Pułtusku. W ramach zaproszenia na weekendowy pobyt na zamku nasz czytelnik i jego druga połowa będą mieli zagwarantowane 2 noclegi w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem oraz dwie obiadokolacje. Voucher będzie można wykorzystać do 31 marca 2015 roku.
Dyrektor Domu Polonii Jerzy Rosa ponawia swoje zaproszenie dla czytelników Tygodnika Płockiego. – Będę zaszczycony, mogąc powitać laureatów konkursu w naszych zamkowych komnatach. Mam nadzieję, że weekendowy wypoczynek w pułtuskim zamku, którego historia sięga XII w., pozostanie Państwu na długo w pamięci. Miłą i rodzinną atmosferę oraz profesjonalną obsługę zapewnią Państwu doświadczeni pracownicy – zgodnie z przysłowiem „Gość w dom, Bóg w dom”. Szat

1. W numerach Tygodnika 5 i 13 stycznia będą ukazywały się kupony.
2. Do redakcji trzeba dostarczyć 4 kupony (obojętnie, czy każdy z innego numeru, czy wszystkie z tego samego) i zdjęcie, na którym widać osobę i 4 Tygodniki (również obojętne jest, czy to ten sam numer Tygodnika, czy 4 inne).
3. Kupony wraz ze zdjęciem można dostarczyć osobiście lub pocztą (ul. Stary Rynek 27, 09-402 Płock) do dnia 14 stycznia (godz. 15.00). Uwaga! Nie decyduje data stempla pocztowego. Zdjęcie przyniesione do redakcji nie musi być wydrukowane, może zostać przyniesione na nośniku CD, mp3 lub innych. Trzeba podać również swoje imię, nazwisko i nr telefonu.
4. O wygranej decyduje jury, w skład którego wchodzą dziennikarze Tygodnika. Jury przy ocenie zdjęć bierze pod uwagę ich oryginalność, ujęcie i liczbę Tygodników – ale liczba ta nie jest kryterium decydującym (Tygodników musi być jednak minimum 4).
5. Cztery zwycięskie zdjęcia opublikujemy w Tygodniku (wydaniu internetowym i papierowym 20 stycznia).
6. Nagrody – vouchery są do wykorzystania do końca marca.
7. Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie www.tp.com.pl w zakładce Konkursy I.

Zobacz kolejny artykuł

Pielgrzymi z Płocka na Jasną Górę, wyruszą 6 sierpnia

W tym roku po raz 37 z Płocka wyruszy piesza pielgrzymka diecezji płockiej na Jasną …

Gdzie się wybrać nad wodę?

Wakacje to doskonały czas, aby wybrać się nad wodę. Gdzie możemy spokojnie odpoczywać nie martwiąc …