Najnowsze informacje

Nowe lokale gastronomiczne na osiedlu Podolszyce Południe

Dla każdego coś dobrego
Na Osiedlu Podolszyce Południe pojawił się nowy kompleks gastronomiczny. Mieści się przy pasażu Paderewskiego. To bardzo dobra wiadomość. W tej części miasta brakowało bowiem lokali, do których można w wolnej chwili zajrzeć z przyjaciółmi i rodziną na kawę czy dobry posiłek.
Teraz sytuacja się zmieniła, a do tego mamy od razu trzy opcje do wyboru. W Burrata Pizza&Pasta króluje kuchnia włoska. Obok sztandarowej pizzy z wieloma dodatkami do wyboru, czy makaronów pod różną postacią, znajdziemy w menu także włoskie desery – tiramisu oraz panna cottę. Wszystko przygotowane jest według sprawdzonych włoskich receptur, a to za sprawą Simonluca Sivestri, mistrza kuchni włoskiej.
W lokalu obok dbałości o kuchnię postawiono na gustowny i elegancki wystrój. Jest to również miejsce przyjazne rodzinom. Menu dostosowane zostało do potrzeb dzieci, a także do kolejnej dość wymagającej grupy klientów, jaką są np. wegetarianie. – W miarę potrzeb będziemy dostosowywać się z ofertą do naszych klientów, czy to pod względem kulinarnym, czy też godzin otwarcia lokalu – mówi Joanna Kunka, menadżer nowego kompleksu gastronomicznego. Pierwsi goście mieli okazję skosztować specjałów Burrata Pizza&Pasta w zeszłą środę. Dużo wcześniej otwarto pozostałe punkty w tym kompleksie gastronomicznym przy pasażu Paderewsiego. Swoich stałych bywalców ma lodziarnia Malinowa, jak również Bar Krokiet. Pyszne obiady – wręcz jak u mamy w domu – można tu kupić już za 12 zł.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

Pielgrzymi z Płocka na Jasną Górę, wyruszą 6 sierpnia

W tym roku po raz 37 z Płocka wyruszy piesza pielgrzymka diecezji płockiej na Jasną …

Gdzie się wybrać nad wodę?

Wakacje to doskonały czas, aby wybrać się nad wodę. Gdzie możemy spokojnie odpoczywać nie martwiąc …