Najnowsze informacje

Alibi od zaraz w Płocku

Płocki teatr zaprasza 28 października na sztukę Jeana Poireta „Alibi od zaraz”. Na płockich deskach gościnnie wystąpi Teatr Capitol z Warszawy.
Sztuka „Alibi od zaraz” to zabawna komedia o tym, jak przyłapany na zdradzie mąż potrafi wznieść się na wyżyny kreatywności.
Michel zaprasza do domu piękną młodą dziewczynę. Gdy powoli wciela w życie swoje marzenia o romansie, w drzwiach staje jego żona Sophie. Zdezorientowany i przerażony wizją rozwodu z dobrze sytuowaną małżonką, potrzebuje porządnego alibi. Na poczekaniu wymyśla niedorzeczną historię i wciąga niedoszłą kochankę do wspólnego odgrywania absolutnie nieprzemyślanej farsy. Jakie alibi będzie najbardziej wiarygodne? W co uwierzy żona? Scenariusza komicznej intrygi nie zna nikt. Nawet sam autor.
Aktorzy zagrają przedstawienie dwukrotnie – o godz. 16.00 i 19.00. Bilety w cenie 95 zł można rezerwować do 24 października, np. dzwoniąc pod nr tel. 24 266 38 08 lub 24 262 48 40.

(gsz)

Zobacz kolejny artykuł

Płoccy chórzyści podbijają Azję

Pueri et Puellae Cantores Plocenses wspaniale zaprezentowali się na kolejnym międzynarodowym festiwalu. Tym razem świętowali …

Wystawa w Galerii Kreatywnej

Płock kilkakrotnie gościł księdza poetę Jana Twardowskiego. Najczęściej przyjeżdżał do Książnicy Płockiej w towarzystwie krytyka …