Rodzina ofiary szuka sprawcy wypadku

Rodzina 51-letniego mężczyzny, który zginął w wypadku w Tłuchówku, szuka sprawcy lub sprawców tragedii. Według bliskich mężczyzny, został on potrącony prawdopodobnie przez dwa samochody.
– Do wypadku doszło w piątek, 10 września, około godziny 20.40 w Tłuchówku. Szwagier został potrącony prawdopodobnie przez dwa samochody, ale na miejscu wypadku nie było ani sprawcy, ani żadnych elementów uszkodzonego pojazdu. Do wypadku doszło w powiecie lipnowskim, na pograniczu województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego. Być może ktoś z mieszkańców powiatów sierpeckiego lub płockiego może przekazać policji jakieś informacje o okolicznościach tej tragedii – mówi jeden z bliskich ofiary, Mirosław Gorzycki.
Okoliczności wyjaśniają pod nadzorem prokuratury funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie. Z informacji opublikowanej na stronie jednostki wynika, że o mężczyźnie leżącym na jezdni powiadomił mundurowych przypadkowy kierowca. Rannego mężczyzny nie udało się uratować pomimo prowadzonej długo reanimacji.    (jac)

Zobacz kolejny artykuł

Oszust próbował okraść płocczankę

Niewiele brakowało, żeby mieszkanka straciła oszczędności zgromadzone na koncie w banku. Wszystko wydarzyło się we …