Rodzina ofiary szuka sprawcy wypadku

Rodzina 51-letniego mężczyzny, który zginął w wypadku w Tłuchówku, szuka sprawcy lub sprawców tragedii. Według bliskich mężczyzny, został on potrącony prawdopodobnie przez dwa samochody.
– Do wypadku doszło w piątek, 10 września, około godziny 20.40 w Tłuchówku. Szwagier został potrącony prawdopodobnie przez dwa samochody, ale na miejscu wypadku nie było ani sprawcy, ani żadnych elementów uszkodzonego pojazdu. Do wypadku doszło w powiecie lipnowskim, na pograniczu województw kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego. Być może ktoś z mieszkańców powiatów sierpeckiego lub płockiego może przekazać policji jakieś informacje o okolicznościach tej tragedii – mówi jeden z bliskich ofiary, Mirosław Gorzycki.
Okoliczności wyjaśniają pod nadzorem prokuratury funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lipnie. Z informacji opublikowanej na stronie jednostki wynika, że o mężczyźnie leżącym na jezdni powiadomił mundurowych przypadkowy kierowca. Rannego mężczyzny nie udało się uratować pomimo prowadzonej długo reanimacji.    (jac)

Zobacz kolejny artykuł

„Amerykański żołnierz” i „chirurg” oszukali płocczanki

Policjanci coraz częściej spotykają się z nowymi typami oszustw. Nie są to już siermiężnie podrabiane …