Najnowsze informacje
fot. J. Danieluk

Płoccy policjanci podsumowali święta

Od 24 do 27 grudnia płoccy policjanci nie odnotowali żadnego wypadku drogowego. Doszło jednak do 30 kolizji.
Mundurowi zatrzymali ośmiu nietrzeźwych kierowców – trzech w Płocku: na Al. Jachowicza, ul. Bielskiej i Dobrowolskiego oraz pięciu na drogach powiatu: w miejscowościach Brwilno Dolne, Kłaki w gminie Drobin, Kobylniki, Mogielnica i Kamionki.
24 grudnia nieznani sprawcy włamali się do sklepu spożywczego przy ulicy Bielskiej w Płocku. Ukradli papierosy różnych marek. Straty oszacowano na około 2 997 złotych.
Pomiędzy 24 a 25 grudnia ktoś włamał się do samochodu zaparkowanego na ulicy Królewieckiej. Rabuś ukradł radio samochodowe.
W tym samym czasie na ul. Gradowskiego doszło do włamania do samochodu i kradzieży radia CB, anteny oraz nawigacji. Wartość strat oszacowano na około 3 250 zł.
25 grudnia na ul. Sienkiewicza miało miejsce kolejne włamanie i kradzież radia samochodowego. Wartość strat to około 580 zł.
Do samochodów złodzieje włamali się jeszcze dwukrotnie: 26 grudnia na ul. Małachowskiego oraz pomiędzy 26 a 27 grudnia przy ul. Kolegialnej. W obu przypadkach ukradli radia samochodowe. Straty w pierwszym przypadku oszacowano na około 500 złotych, w drugim na około 200 złotych.
Pomiędzy 26 a 27 grudnia w Blichowie, w gminie Bulkowo, nieznani sprawcy ukradli toyotę yaris. Wartość strat wyniosła około 39 tys. zł.
26 grudnia w Bielsku na ul. Płockiej nieznany sprawca uszkodził kamieniem szybę w jednym ze sklepów.
W czasie świąt płoccy policjanci odwieźli 24 osoby do izby wytrzeźwień. (jac)

Zobacz kolejny artykuł

Handel nielegalnymi papierosami

Płoccy policjanci zabezpieczyli ponad 400 paczek papierosów i ponad pół kilograma krajanki. Funkcjonariusze od początku …

Mężczyzna chciał skoczyć z okna

W nocy z 5 na 6 kwietnia płoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że …