Najnowsze informacje

Pijany kierowca stracił panowanie nad samochodem

Ponad 2 promile alkoholu miał w wydychanym powietrzu 46-latek, który stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i sądowy zakaz kierowania pojazdami.
Do zdarzenia doszło w nocy 21 marca w Barciku Starym. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 46-letni kierowca audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo. Badanie alkotestem wykazało ponad 2 promile w jego organizmie. Na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała i został przewieziony na dalsze badania do szpitala – relacjonuje oficer prasowy gostynińskiej policji podkom. Dorota Słomkowska.
Postępowanie w tej sprawie prowadzą gostynińscy policjanci. 46-letniemu mieszkańcowi gminy Słubice za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i sądowy zakaz kierowania pojazdami. – Prowadzenie pod działaniem alkoholu stanowi ogromne zagrożenie dla życia i zdrowia nie tylko kierującego, ale też innych uczestników ruchu – podsumowuje Dorota Słomkowska.

(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Mężczyzna chciał skoczyć z okna

W nocy z 5 na 6 kwietnia płoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że …

Znęcał się nad żoną

Najbliższe trzy miesiące 47-latek zatrzymany przez pacyńskich policjantów spędzi w areszcie śledczym. Mężczyzna od dłuższego …