fot. Ze zbiorów KMP w Płocku

Najpopularniejsi dzielnicowi

Aspirant Paweł Rogalski, który pełni służbę na terenie gminy Radzanowo, wygrał konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego roku 2014 w powiecie płockim. W Płocku najpopularniejszym dzielnicowym został starszy aspirant Witold Balcerzak z komisariatu na Podolszycach.
Mieszkańcy Płocka i powiatu płockiego najpopularniejszych dzielnicowych wybierali przez cały listopad minionego roku. Swoje głosy mogli oddawać za pośrednictwem ankiet, które znajdowały się przy specjalnych urnach wystawionych m.in. w jednostkach policji w Płocku i powiecie oraz w urzędach miast i gmin, starostwie powiatowym.
Teraz w komendzie miejskiej policji najpopularniejszym dzielnicowym wręczono wyróżnienia i nagrody. W uroczystości, oprócz szefostwa płockiej policji, wzięli udział m.in. wicestarosta Iwona Sierocka, dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych starostwa Małgorzata Struzik, dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych w Urzędzie Miasta Płocka Jan Piątkowski.
W powiecie płockim tytuł najpopularniejszego dzielnicowego zdobył Paweł Rogalski. Drugi był Krzysztof Sobiesiak, który jest dzielnicowym na terenie gm. Staroźreby, a na trzecim miejscu znalazł się Andrzej Kasiura, również dzielnicowy z gm. Staroźreby. W Płocku najpopularniejszym dzielnicowym został Witold Balcerzak. Na drugim miejscu znalazł się dzielnicowy z komisariatu na Podolszycach, Zbigniew Ziemiński, a na trzecim dzielnicowa pełniąca służbę w III Rewirze Dzielnicowych KMP w Płocku, Ksenia Górska. (gsz)

Zobacz kolejny artykuł

Kłopoty 94-latka

Gostynińscy ukrócili proceder rozprowadzania nielegalnego alkoholu i papierosów w gminie Gostynin. Kilka dni temu policjanci …