Najnowsze informacje

Kolejne zatrzymanie w związku z napadem na konwój

Płoccy policjanci zatrzymali piątego mężczyznę w związku ze sprawą rozboju na konwojentach przewożących pieniądze z banku, do którego doszło 11 stycznia na ulicy Podlaskiej w Płocku. Podejrzany został już aresztowany na 3 miesiące.
Funkcjonariusze zajmujący się sprawą, w wyniku prowadzonych czynności ustalili miejsce pobytu kolejnego mężczyzny, który miał związek ze zdarzeniem na ul. Podlaskiej. -W środę, 24 stycznia wcześnie rano został on zatrzymany na terenie powiatu płockiego. Jest to 29-letni mieszkaniec Płocka. Do zatrzymania doszło w mieszkaniu jednego z wcześniej zatrzymanych do tej sprawy mężczyzn. Podczas zatrzymania nie stawiał oporu, był zaskoczony – informuje rzecznik prasowy płockiej policji asp. szt. Krzysztof Piasek. – Mężczyzna został przesłuchany przez prokuratora, który skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu. Sąd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym w sprawie, przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował zatrzymanego na trzy miesiące.
To już piąty mężczyzna aresztowany w sprawie rozboju na konwojentach, do którego doszło na ulicy Podlaskiej w Borowiczkach 11 stycznia. Ustaleniem sprawców zajęli się policjanci z Płocka i KWP z siedzibą w Radomiu.

Zobacz kolejny artykuł

Handel nielegalnymi papierosami

Płoccy policjanci zabezpieczyli ponad 400 paczek papierosów i ponad pół kilograma krajanki. Funkcjonariusze od początku …

Mężczyzna chciał skoczyć z okna

W nocy z 5 na 6 kwietnia płoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że …