Wygraj matę do ćwiczeń, koszulkę i piłkę

W trosce o zdrowie osób narzekających na ból stawów ruszyła ogólnopolska kampania „Rozruszaj stawy z Voltaren MAX do 12h”. Celem unikalnej akcji, wspieranej eksperckim programem ćwiczeń, jest przywrócenie osobom starszym ich sprawności fizycznej.
Kampania skierowana jest do osób powyżej 55. roku życia, które bezpłatnie mogą wziąć udział w zajęciach ruchowych, a także uzyskać praktyczne porady, w jaki sposób kompleksowo zadbać o swoje stawy. Częstym powodem, który nie pozwala osobom powyżej 55. roku życia kontynuować pracy zawodowej oraz powoduje rezygnację z aktywnego udziału w życiu społecznym, jest stan zdrowia. W województwie mazowieckim ponad połowa mieszkańców w tym wieku (53%) wskazuje na ból stawów. Więcej informacji na temat kampanii dostępnych jest na stronie www.rozruszajstawy.pl.
Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 5 zestawów, a w każdym z nich: mata do ćwiczeń, ręcznik, koszulka, bidon, piłeczka i poradnik o zdrowiu. Aby mieć szansę na wygraną, należy wysłać SMS-em pod numer 72601 we wtorek (31.12.2013 r.) od godz. 17.00 do 20.00 prawidłową odpowiedź na nasze pytanie konkursowe. Pierwsze 5 osób, które w tym czasie wyśle SMS z prawidłową odpowiedzią, otrzyma zestaw.
Pytanie konkursowe: Ile osób powyżej 55. roku życia w województwie mazowieckim zmaga się z bólem stawów?
A. 65%
B. 53%
C. 42%

Wyślij SMS z odpowiedzią o treści VOLTAREN.NR ODPOWIEDZI (np. VOLTAREN.A lub VOLTAREN.B lub VOLTAREN.C – liczy się oczywiście odpowiedź prawidłowa) pod numer 72601 (koszt SMS-a 2,46 zł z VAT).
Regulamin głosowania SMS-owego jest dostępny na stronie internetowej Tygodnika Płockiego w zakładce Konkursy.
Zwycięzców o wygranej poinformujemy SMS-em 31 grudnia, tuż po zakończeniu konkursu.
(mh)
Regulamin