Do połowy października

Do 15 października potrwa remont ulicy Spółdzielczej. Dopiero po jego zakończeniu ulica ponownie zostanie dopuszczona do ruchu.
Wciąż trwa remont ulicy Spółdzielczej. W maju tego roku stwierdzono, że skrzyżowanie Spółdzielczej z Wyszogrodzką „wisi“ w powietrzu. Dlatego zostało zamknięte dla ruchu i teraz trwa jego remont. Przy okazji okazało się, że w powietrzu wisi także jezdnia Spółdzielczej. Zawaleniem zagrożony był odcinek ulicy pomiędzy Wyszogrodzką a Maneżową. Sytuację pogarszały samochody ciężarowe, które jeździły Spółdzielczą pomimo zakazów.
Ulica Spółdzielcza pozostanie zamknięta dla ruchu do 15 października. W ubiegłym tygodniu Przedsiębiorstwo Robót Drogowych układało tam nową kanalizację na odcinku od Wyszogrodzkiej do Maneżowej. Teraz trwają prace ziemne na kolejnym odcinku ulicy. Ostatnim etapem będzie wykonanie nowej podbudowy i położenie nawierzchni. Koszt robót to około 1,2 mln zł.    (jac)

Zobacz kolejny artykuł

Rewitalizacja płockiej Starówki

Rozpoczęła się rewitalizacja kolejnych budynków na starym mieście. Na te inwestycje miasto pozyskało bezzwrotne dofinansowanie …