List do św. Mikołaja, co zrobić, aby był wyjątkowy?

Każdy list do św. Mikołaja jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowe jest dziecko, które go pisze. Oryginalna treść i jedyne w swoim rodzaju wykończenie tworzą razem zgraną i niepowtarzalną całość. Po latach tego rodzaju listy są pamiątką, która przywołuje miłe wspomnienia. Pomóż swojemu dziecku poczuć magię świąt Bożego Narodzenia. Razem przygotujcie list do św. Mikołaja!

Co zawiera treść listu do św. Mikołaja?

W treści listu do św. Mikołaja dziecko pozdrawia św. Mikołaja, dziękuje mu za ubiegłoroczny prezent, a przede wszystkim prosi o następne podarki. To w nim wymienia się również różne miłe wydarzenia z danego roku i plany, obietnice na przyszły rok. Dzieci, które nie potrafią jeszcze pisać, zazwyczaj przygotowują malowany list do św. Mikołaja.

List do św. Mikołaja nie tylko treść

Kilka rysunków umieszczonych w liście do św. Mikołaja może być bardziej treściwe niż wiele stron tekstu. List dzięki obrazkom staje się jedyny w swoim rodzaju! Dziecko przede wszystkim rysuje swoje wymarzone prezenty, a także sytuacje, którymi chce się podzielić. Treść listu może być również wyklejana, do wyboru są wycinanki, kolorowy papier, a także naklejki i zdjęcia.

Zadbaj także o to, aby list dziecka przygotowany został na specjalnym kolorowym papierze, jak również, by otrzymał świąteczną kopertę. W internecie (np. na stronie Listymikolaja.pl) znajdziesz mnóstwo propozycji gotowych wzorców takich listów. Wystarczy wydrukować jeden wybrany szablon, będzie to baza pod dalsze place plastyczne.

Wspólne wysyłanie listu do św. Mikołaja!

List jest już gotowy, nadszedł czas na przesłanie go do św. Mikołaja! Spraw, aby ta czynność była wyjątkowa. Możecie razem z dzieckiem udać się na pocztę i wysłać zaadresowaną kopertę pod jeden z dostępnych w internecie adresów św. Mikołaja (np. adres w Laponii: Santa Claus Arctic Circle 96930 Rovaniemi Finlandia).

Taki list można również pozostawić w wybranym przez was miejscu, czyli w domu, lub ogrodzie. A obok listu położyć mini prezencik dla św. Mikołaja, a także coś słodkiego, aby mógł się posilić przed dalszą drogą. Ile radości będzie, gdy dziecko zauważy, że jego list do św. Mikołaja, a także pozostawione słodkości zniknęły!

Święty Mikołaj odpowiada na listy dzieci

Bardzo możliwe, że kiedy byłeś małym dzieckiem, marzyłeś o tym, aby otrzymać odpowiedź od świętego Mikołaja. Dziś taka opcja jest możliwa, spraw tego rodzaju niespodziankę własnym dzieciom i zamów dla nich list od św. Mikołaja. Zrobisz to, korzystając z usług, jakie dostępne są na stronie Listymikolaja.pl. W kilku prostych krokach dokonasz zamówienia, a twoje dziecko otrzyma spersonalizowany list lub wiadomość wideo.

Zobacz kolejny artykuł

Rozwód a separacja

Podstawą orzeczenia rozwodu, jak i separacji między małżonkami jest wystąpienie między nimi rozkładu pożycia. Inne …

Dlaczego warto inwestować w złożone kampanie reklamowe?

Pierwsze przykazanie specjalisty do spraw promocji mówi o konieczności poszukiwań najlepszych nośników reklamy. Niestety w …