iTaxi wygrało przetarg na obsługę lotniska i warszawskich dworców – kierowcy iTaxi zacierają ręce

Taksówki iTaxi uzyskają wyłączność na obsługę terminala lotniczego oraz dworców w Warszawie. Wygrane przetargi otworzyły korporacji iTaxi dostęp do potężnej ilości klientów biznesowych oraz indywidualnych. Taksówki iTaxi już od 1 czerwca pojawiły się na Dworcu Centralnym i Dworcu Zachodnim, natomiast przy terminalu przylotów na Lotnisku im. Chopina żółto-czarno oznakowane taksówki stać będą od początku sierpnia bieżącego roku.

iTaxi to jedna z bardziej innowacyjnych firm taksówkarskich na rynku

Działająca od przeszło pięciu lat, iTaxi wdrożyła na rodzimym rynku taksówkarskim zaawansowaną aplikację, dedykowaną zarówno pasażerom, jak i kierowcom. Pasażerowie indywidualni i biznesowi z poziomu aplikacji mobilnej mogą sprawnie zamawiać, planować oraz płacić za przejazdy, natomiast kierowcy uzyskują sprawne narzędzie pozwalające na pobieranie zleceń bezpośrednio z systemu iTaxi.

Polityka firmy zakłada elastyczne oraz kompleksowe podejście do kierowców, którzy będą jeździć pod banderą iTaxi. Kierowcy mogą liczyć na wiele benefitów oraz udogodnień, takich jak: możliwość wykupienia rodzinnego ubezpieczenia rodzinnego, wynajmu odpowiednio oznakowanej i uzbrojonej taksówki, czy możliwość finansowania zakupu terminala płatniczego.

Wygrana przetargu to kolejne źródło zleceń dla taksówkarzy iTaxi

Kierowcy mają się z czego cieszyć. System iTaxi dociera do potężnej ilości klientów – zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Obecnie iTaxi uzyskuje swoje zlecenia poprzez:

  • możliwość zamawiania kursów online bezpośrednio ze strony internetowej,

  • centralę telefoniczną czynną 24h przez 7 dni w tygodniu,

  • panele biznesowe dla klientów voucherowych,

  • mobilną aplikację iTaxi.

Dodatkowa wygrana przetargu na obstawę warszawskich dworców i terminala lotniczego pozwoli taksówkarzom zintensyfikować ilość uzyskiwanych zleceń. Szukasz korporacji taksówkarskiej, dla której mógłbyś jeździć po Warszawie? Sprawdź atrakcyjną ofertę iTaxi Warszawa dla nowych kierowców i zarabiaj z najbardziej innowacyjną firmą taksówkarską.

Zobacz kolejny artykuł

Bazylia – liście pełne smaku!

Włoska kuchnia to wyśmienite produkty regionalne jak np. szynka parmeńska oraz parmezan. Bez interesujących dodatków …