Najnowsze informacje

Horoskop Tygodnika na 2011 rok

Baran 22.03 – 20.04
Rok 2011 będzie dobrym czasem na podjęcie ważnych decyzji, które mogą przynieść wiele zmian. Niewykluczone, że zdecydujesz się na zmianę pracy.
Na wiosnę pojawi się szansa na korzystne zainwestowanie oszczędności. Zastanów się jednak, zanim zaproponujesz współpracę swoim znajomym. Co prawda nie będą próbowali w jakiś sposób Ci zaszkodzić, ale mogą nie dopilnować kilku spraw, co pokrzyżuje Twoje plany.
Samotne Barany w tym roku znajdą wreszcie swoją drugą połówkę, najprawdopodobniej w czasie jednego z wyjazdów służbowych. Natomiast Barany będące już od jakiegoś czasu w związkach mogą mieć pewne kłopoty, ale nie powinny się nimi zbytnio przejmować. Wszelkie problemy, przy odrobinie dobrej woli, uda się szybko rozwiązać.
Jeśli chodzi o zdrowie, to powinieneś wreszcie znaleźć czas na zrobienie wszystkich podstawowych badań i zadbać o kondycję fizyczną.
Byk 21.04 – 21.05
Już w pierwszych dniach nowego roku pojawi się wiele nowych obowiązków. Trzeba będzie pracować na najwyższych obrotach, ale po kilku miesiącach przyniesie to efekty w postaci podwyżki lub awansu.
Dzięki systematycznej i wytężonej pracy w połowie roku powinna znacznie poprawić się Twoja sytuacja finansowa. Wtedy też znajdzie się czas na zasłużony odpoczynek. Zdecydujesz się w tym roku na dłuższe wakacje, może nawet poza granicami kraju.
Z powodu licznych obowiązków zaczniesz trochę zaniedbywać kontakty z rodziną i przyjaciółmi. W odpowiednim momencie uda ci się jednak znaleźć czas dla najbliższych i odbudować dobre relacje.
W ciągu najbliższych miesięcy będziesz częściej niż zwykle zmęczony i rozdrażniony. Staraj się łagodzić to napięcie psychiczne, pamiętając o wypoczynku.
Bliźnięta 22.05 – 21.06
Twoja sytuacja finansowa z początkiem roku zacznie się powoli normalizować. Uda się więc wywiązać z wielu zobowiązań. Co prawda nie unikniesz chwil zdenerwowania, ale może dzięki nim zaczniesz zachowywać większy niż do tej pory dystans do rzeczywistości.
Samotne Bliźnięta powinny znaleźć więcej czasu na spotkania towarzyskie. Podczas jednego z nich mogą poznać kogoś bardzo interesującego, kto spowoduje trochę zamieszania w ich ustabilizowanym dotąd życiu.
Jesień i zima przyniosą wiele zmian w relacjach z członkami rodziny. Wynikać one będą z tego, że wreszcie zdobędziecie się na szczerą rozmowę o swoich oczekiwaniach. Niektórzy będą trochę obrażeni, inni przeciwnie, zaczną bardziej dbać o kontakty rodzinne, znajdą dla najbliższych więcej czasu.
Rak 22.06 – 28.07
Początek roku możesz spokojnie przeznaczyć na dobrą, karnawałową zabawę lub dłuższy urlop, które pozwolą naładować akumulatory. W drugiej połowie roku będziesz bowiem bardzo zapracowany.
Szykują się znaczne zmiany w Twojej dotychczasowej pracy. Pojawi się też konieczność znalezienia czasu na szkolenia czy kursy językowe.
Niewykluczone, że już w kwietniu zawrzesz znajomość, która wkrótce przerodzi się w miłość. Jeśli jesteś już z kimś związany, to w tym roku może nastąpić znaczna poprawa relacji między wami.
Na jesieni ogarnie Cię lekkie przygnębienie, spowodowane nie tylko pogarszającą się aurą, ale również brakiem czasu dla najbliższych. Nie najlepsza kondycja psychiczna może spowodować problemy zdrowotne. Na szczęście nie będą groźne.
Lew 24.07 – 23.08
W 2011 roku będziesz mieć sporo pracy. Mimo piętrzących się obowiązków postaraj się doprowadzić do końca podjęte już działania. Gwiazdy podpowiadają, że szczęście się do Ciebie uśmiechnie, jeśli z niczego przedwcześnie nie zrezygnujesz.
Sukcesy sprawią, że nabierzesz pewności siebie. Przezwyciężysz niewielkie trudności, które mogą się pojawić za kilka miesięcy. Później okaże się, że zmaganie się z nimi w pewien sposób Cię umocniło.
Wakacyjne wyjazdy i nowe znajomości mogą spowodować małe zamieszanie w sferze uczuć, ale nie przyczynią się do diametralnych zmian.
Problemy zdrowotne, z którymi borykałeś się w kończącym się roku, w przyszłym przestaną Cię nękać.
Panna 24.08 – 23.09
W nowym roku, a zwłaszcza na jego początku, nie wszystko będzie się układać tak, jak byś tego chciał. Niektórych decyzji możesz żałować. Na tym nie najłatwiejszym etapie będziesz jednak mógł liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół.
Weź pod uwagę ich opinie, ponieważ mogą okazać się nieocenione. Twoi najbliżsi naprawdę dobrze Ci życzą, chociaż Ty ostatnio nie miałeś dla nich zbyt wiele czasu. Postaraj się teraz to zmienić. Jeśli jesteś z kimś związany, to poświęć więcej uwagi partnerowi, nie pozwól, żeby w wasze relacje wkradła się rutyna.
Druga połowa roku przyniesie stabilizację finansową. Będziesz mógł sobie pozwolić na chwilę wytchnienia od wytężonej pracy. Niewykluczone, że zweryfikujesz cele, do których dążyłeś.
Waga 24.09- 23.10
W drugim kwartale nowego roku korzystny układ planet wpłynie pozytywnie na sprawy zawodowe. Twoje zaangażowanie zostanie docenione, pojawi się szansa na awans, ale połączona z koniecznością zmiany miejsca zamieszkania.
Skupienie wyłącznie na pracy może też niestety przynieść niekorzystne skutki, tj. zmęczenie i złe samopoczucie. Musisz koniecznie zrezygnować z nadmiernego pośpiechu, a codziennych obowiązków nie wykonywać tak nerwowo.
Jesienią praca zawodowa przestanie absorbować Cię tak bardzo jak na początku roku. Skoncentrujesz się na relacjach z najbliższymi, a zwłaszcza z partnerem. Zdobędziesz się na odwagę, aby wreszcie zakończyć niezbyt szczęśliwy związek, który nie spełnia Twoich oczekiwań.
Skorpion 24.10 – 22.11
Wbrew Twoim oczekiwaniom pierwsze miesiące 2011 roku nie będą obfitowały w dodatkowe obowiązki. Wykorzystaj dobrze ten czas, poświęć się swoim pasjom, odezwij się do znajomych, z którymi ostatnio urwał się kontakt.
Gwiazdy podpowiadają, że wraz z nastaniem wiosny zdarzenia nabiorą tempa. Pojawi się trochę kłopotów, z którymi jednak szybko się uporasz, oraz wiele możliwości dotyczących pracy i finansów. Zanim podejmiesz ważne decyzje, spytaj o radę najbliższych.
Połowa roku może okazać się burzliwym czasem dla Skorpionów będących w związkach. Po trwających nawet kilka tygodni zawirowaniach uda się jednak osiągnąć kompromis i znów cieszyć z bycia razem. Samotne Skorpiony będą musiały jeszcze trochę poczekać na bratnią duszę, ale nie powinny tracić nadziei. Los im bowiem sprzyja.
Strzelec 23.11 – 22.12
Układ gwiazd sprawi, że już na początku roku odczujesz potrzebę dokonania jakiejś znaczącej zmiany w swoim życiu. Być może będzie nią poszukiwanie nowej pracy, która przynosiłaby więcej satysfakcji i stwarzała więcej możliwości.
Zaczniesz się też zastanawiać nad sensownością obecnego związku. Chwile zwątpienia miną jednak dość szybko. Gwiazdy nie przewidują w Twoim przypadku żadnych przetasowań. Zaskakujące decyzje podejmą za to niektórzy przyjaciele.
W ciągu najbliższych miesięcy możesz się borykać z drobnymi kłopotami finansowymi. Będzie to efektem inwestycji, na które się zdecydowałeś w mijającym roku. Nie martw się jednak zbytnio. W połowie roku uda się wyjść na prostą.
Koziorożec 23.12 – 20.01
W ostatnich tygodniach 2010 roku mogłeś sobie dość często pozwolić na chwile wytchnienia. Nagromadzoną dzięki temu energię będzie można teraz wykorzystać. Szansa ku temu pojawi się na przełomie stycznia i lutego.
Dzięki Twoim ciekawym pomysłom uda się sprawnie zrealizować ważne przedsięwzięcie. Taki obrót sprawy spowoduje, że chętnie zaczniesz się angażować w coraz to nowe projekty. Nie przesadź jednak z ich ilością i nie oczekuj natychmiastowych efektów.
Mimo wzmożonej aktywności zawodowej znajdziesz też czas na rozrywkę. Zwłaszcza latem niemal każdą wolną chwilę przeznaczysz na spotkania towarzyskie i krótkie wyjazdy z przyjaciółmi. Dzięki temu wakacje będą pełne wrażeń.
Wodnik 21.01 – 19.02
Nowy rok przywitasz w bardzo dobrym nastroju, będziesz zadowolony z tego, co udało Ci się osiągnąć zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej.
Przedwiośnie, jak na ironię, może spowodować pogorszenie samopoczucia. Poczujesz się trochę zagubiony i niedoceniany. Te uczucia nie będą towarzyszyły Ci zbyt długo, dobrze jednak, gdyby skłoniły do refleksji. W tym nieco gorszym okresie irytować Cię będzie fakt, że pewnych spraw nie będzie można szybko załatwić. Nie musisz się jednak martwić o rezultaty Twoich działań. Gwiazdy wróżą sukces. Postaraj się dobrze wykorzystać czas, w którym będziesz miał mniej obowiązków. Poświęć się swojemu hobby i pozwól na to samo swojemu partnerowi. Musisz obdarzyć go większym zaufaniem i zaakceptować fakt, że potrzebuje trochę czasu tylko dla siebie.
Ryby 20.02 – 21.03
To wszystko, co udało się osiągnąć pod koniec tego roku, sprawi, że już od pierwszych dni stycznia zabierzesz się do pracy ze zdwojoną siłą. Dobrze, że nie zamierzasz osiąść na laurach. Nie pozwól się jednak ponieść ambicjom.
Choćbyś nawet bardzo o to zabiegał, niektórych procesów nie możesz przyspieszyć. Będąc tak pochłonięty pracą, narazisz na szwank swoje życie uczuciowe. Dodatkowo niekorzystny układ planet może spowodować dość poważny kryzys w związku. Kiedy tak się stanie, nie udawaj, że nie widzisz problemu, tylko staw mu czoło. Nieraz już musiałeś pokonywać większe trudności, więc i tym razem dasz sobie radę. Będziesz miał okazję wykazać się dojrzałością i odpowiedzialnością, czym zaimponujesz niejednej osobie z Twojego otoczenia.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Postaraj się zwrócić szczególną uwagę na pracę serca. Czy czujesz dyskomfort, czy wszystkie …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Mimo pięknej, letniej pogody, sprzyjającej różnego rodzaju aktywnościom, popadniesz w zupełną stagnację. Nie …