Horoskop TP

BARAN (21.03-20.04)
Obowiązki z którymi musisz się uporać do świąt, będą wymagały precyzyjności i zdecydowanych działań. W ferworze zajęć nie zapominaj jednak o swoim zdrowiu. Osoby urodzone w kilku ostatnich dniach znaku w okresie świątecznym śmiało mogą wyznaczyć datę ślubu. Możesz być pewien, że ów optymizm nie będzie nadmierny, a nadzieja płonna.
BYK (21.04-21.05)
Uda Ci się załatwić wiele spraw i to tych najważniejszych. Rok 2010 będzie przełomowym w Twoim życiu. Zostaniesz zaskoczony decyzjami bliskiego Ci Strzelca. Rozwój wypadków potoczy się po Twojej myśli. Zdarzyć się może, że przed świętami trzeba będzie zaopiekować się chorą osobą z rodziny. Po tej bieganinie zatęsknisz do świętego spokoju.
BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
Bliźnięta w stałych związkach staną się dla siebie bardziej serdeczne, więc świąteczne przygotowania upłyną w sympatycznej atmosferze. Najchętniej Gwiazdkę spędziliby w zaciszu domowym, tylko z najbliższymi. W sprawach finansach mogą liczyć też na Lwy, które zobowiązały się im pomóc. Bliźniak samotny może wkrótce spotkać drugą połowę. Pamiętajcie o imieninach Tomasza i Małgorzaty.
RAK (22.06-22.07)
Nie gardź tymi, którzy nie odpowiadają Ci intelektualnie, ponieważ z natury są ludźmi dobrymi. Zaproszenia na rodzinne uroczystości i inne imprezy wprawią Cię w dobry nastrój. Wszędzie będziesz się bawić znakomicie. Możliwe, że przed Bożym Narodzeniem trafi Ci się okazja na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Jeśli jesteś kierowcą, bądź bardzo uważny na drodze.
LEW (23.07-22.08)
Twoi bliscy dołożą wszelkich starań, by gwiazdkowe prezenty zaspokoiły Twój gust. Każdy Lew będzie w romantycznym nastroju. Po przejściach w końcu jest szansa, że przeżyjesz miłość, o jakiej marzyłeś. Czeka Cię wyjazd i to zupełnie nieoczekiwany. Propozycje spadną jak lawina, dlatego postaraj się wyjść im niejako naprzeciw i zacznij się uczyć języków. Będzie to również rok wielkich szans.
PANNA (23.08-22.09)
Będziesz mieć trochę kłopotów ze zdrowiem i z samym sobą. Pamiętaj, nie poddawaj się, a wszystko się z czasem ułoży. Wkrótce zrozumiesz, że potrafisz stanąć na wysokości zadania, a bliska osoba doceni Twoją decyzję. Panny samotne w żadnym razie nie powinny przesiedzieć świątecznego okresu w domu. Będziecie emanować takim urokiem, że bez trudu zdobędziecie serca wybranej osoby.
WAGA (23.09-23.10)
Zbyt mało zwracasz uwagę na kogoś, kto odprowadza Cię spojrzeniem, reaguje na każde Twoje pojawienie się i coraz bardziej plącze się w sieć, której na imię miłość. Dlatego zgódź się na spacer, będzie wesoło i miło. Przedświąteczna krzątanina wprawi Cię w dobry humor. Nie będziesz szczędził grosza na gwiazdkowe podarunki, wspomożesz również osoby uboższe. Niektóre Wagi mogą spodziewać się, że zostaną chrzestnymi lub świadkami na ślubie.
SKORPION (24.10-22.11)
Inni, według Ciebie, wiedzą zawsze lepiej, mają szczęśliwy los, a Ty uważasz się za nieudacznika i ciągle szukasz dla siebie miejsca. W opinii najbliższych i przyjaciół wcale tak nie jest. Czeka Cię wiele pracy przy przygotowywaniu świąt. Korcić Cię będą luksusowe prezenty dla ukochanych domowników, ale zanim wydasz mnóstwo pieniędzy, pomyśl, że i po świętach trzeba płacić rachunki. A może lepiej zaplanować wyjazd na sylwestra w góry lub do przyjaciół?
STRZELEC (23.11-21.12)
Masz szansę zrobić karierę, poświęcić jej wszystkie siły, nawet zrezygnować z ambicji, by dorównać komuś, komu troszkę zazdrościsz. Strzelcom szykują się wspaniałe święta i sylwester, niektórym poza domem, a nawet za granicą. Możliwe też, że zechcecie w tym roku wzbogacić Wasz wigilijny stół o nowe eksperymentalne potrawy. Sam Strzelec może otrzymać podarunek, o którym skrycie marzył.
KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
Warto zadzwonić do Wagi, to interesująca znajomość i powinieneś ją podtrzymywać jak najdłużej. Postaraj się bardziej zadbać o swoje zawodowe sprawy. Masz szansę na pozytywne zmiany, ale także na premie i nagrody. Przygotuj się również na zaproszenia na uroczystości. Koziorożec samotny na jednej z takich imprez, jeśli schowa do kieszeni swoją nieśmiałość, pozna kogoś, kto przyprawi go o zawrót głowy.
WODNIK (21.01-20.02)
Nareszcie znajdziesz tego, kogo szukasz, kto spełni Twoje marzenia o szczęściu, który zapewni oparcie, sprawi, że poczujesz się pewniej. Wcale nie musisz być takim profesjonalistą i przed świętami urobić się „po pachy”. Część pracy sceduj na rodzinę. Możliwe, że ktoś z bliskich zrobi Ci wspaniały prezent, który Cię bardzo ucieszy. U niektórych Wodników mogą się skomplikować plany na sylwestra.
RYBY (21.02-20.03)
Wasze serca zabiją mocno do kogoś, kto może nie jest amantem o filmowej urodzie. Dopisze humor, łatwo dogadacie się także z osobami, których nie darzycie sympatią. Coś nowego i ważnego przed Wami. O dobry nastrój nie trzeba się martwić, pojawi się na pewno. Koniecznie pomyślcie o rekompensacie dla Strzelca. Święta upłyną w spokojnej, miłej atmosferze.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Rozkwitniesz, a Twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, nie będziesz miał zbyt wiele wyrozumiałości, ani czasu …