Najnowsze informacje

Horoskop na 2017 rok

BARAN (21.03–20.04)
W roku 2017 rozkwitnie bujne życie towarzyskie osób spod znaku Barana. Poznacie wiele osób, a niektóre z nich zostaną w waszym życiu na dłużej. Gwiazdy nie zdradzają, czy chodzi o nową miłość, czy może o nowego przyjaciela. Jedno jest pewne: ta osoba nieźle namiesza i wywoła inne spojrzenie na wiele spraw. Ten rok to również czas dojrzewania i rozliczeń z przeszłością. Bez żalu pożegnacie układy, które już nie funkcjonują, by zrobić miejsce na fundamenty przyszłości.

BYK (21.04–21.05)
Byk może w tym roku odkryć nowe sposoby na podniesienie komfortu w swoim domu. Co ciekawe, nie będą one wymagały aż takiego wysiłku, jak można by się spodziewać. Pewnym zaskoczeniem będzie odkrycie głębszych poziomów wrażliwości emocjonalnej, a to zaowocuje zacieśnieniem więzi z członkami rodziny. Powinieneś śmiało mówić o swoich potrzebach i pragnieniach. Tylko w ten sposób możesz osiągnąć w tym roku pełnię szczęścia.

BLIŹNIĘTA (22.05–21.06)
2017 pod wieloma względami okaże się rokiem przełomowym. Na pierwszy plan wysuną się sprawy rodzinne – tu znajdziesz spokój i wytchnienie po wiosennych zawirowaniach na polu zawodowym. Opadną maski – przekonasz się, kto naprawdę jest po twojej stronie, a kto tylko udawał przyjaciela. Mocno przeżyjesz to rozczarowanie, ale dzięki rodzinie, na którą zawsze możesz liczyć, szybko odzyskasz spokój.

RAK (22.06–22.07)
W tym roku uda się ograniczyć wydatki i zaoszczędzić trochę gotówki. Jeśli chodzi o życie towarzyskie, to zrobi się wokół ciebie dość spokojnie i nie poznasz zbyt wielu nowych osób. Powrócą znajomi z dawnych lat i spędzicie razem wiele czasu, dobrze się bawiąc i wspominając stare czasy. Odkryjesz w sobie sentymentalizm, o który nigdy byś siebie nie podejrzewał. Szczególnie dobry czas dla ciebie w 2017 roku to sierpień i wrzesień.

LEW (23.07–22.08)
Rok upłynie spokojnie. Wszystkie niewyjaśnione dotąd sprawy wreszcie znajdą rozwiązanie, a ty odetchniesz z ulgą. To czas także stabilizacji finansowej. W końcu ugruntujesz swoją pozycję zawodową: wpadniesz na świetny pomysł na własny biznes albo zyskasz zaufanie szefa, który da ci awans. Uważaj tylko, bo być może ktoś będzie chciał wykorzystać twoją dobroć. Jeśli na to pozwolisz, będziesz długo żałował swojej lekkomyślności.

PANNA (23.08–22.09)
W tym roku uważaj na słowa. W wypowiadaniu swoich opinii będziesz bowiem jeszcze odważniejszy niż zazwyczaj, czym możesz wprawić w zdumienie nawet samego siebie! Zakończysz pewien projekt, nad którym tak długo pracowałeś. Rok 2017 będzie czasem spokoju i podsumowań, a twoje spostrzeżenia mogą sprawić, że zrobisz coś szalonego. Bliscy będą się zastanawiać, co w ciebie wstąpiło, ale ty będziesz szczęśliwy. Poczujesz, że żyjesz!

WAGA (23.09–23.10)
W roku 2017 osiągniesz długo wyczekiwany spokój. Już nie będziesz chciał nikomu udowadniać swojego profesjonalizmu ani pracowitości. Staniesz się odporny na uwagi znajomych czy współpracowników, a liczyć się będzie tylko zdanie bliskich. Przed tobą także czas odpoczynku i podsumowań tego, co do tej pory udało ci się w życiu dokonać. Przekonany, że jesteś człowiekiem sukcesu, zaplanuj jakiś zagraniczny wyjazd.

SKORPION (24.10–22.11)
Sukcesy przeplatane postojami – taki dla Skorpionów będzie rok 2017. Coś nie pozwoli się rozpędzić i w pełni rozwinąć skrzydeł. Trochę czasu zajmie, by usunąć wszelkie zahamowania. Będziecie ich szukali wokół siebie, a może się okazać, że tkwią one w was. Na szczęście wszystko dobrze się skończy. Przed wami także czas kontaktów z zagranicą, a być może nawet bardzo daleka podróż.

STRZELEC (23.11–21.12)
W drugiej połowie roku odniesiesz spektakularny sukces! Nie będziesz mógł uwierzyć, że coś tak po prostu się udało. Zwrócisz też uwagę na stan swojego organizmu: zaczniesz ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, ograniczysz używki i zainwestujesz w rozwój. W nadchodzącym roku uważaj jednak na swoje dyktatorskie zapędy, bo niektórzy mogą się od ciebie odwrócić. Pozwól innym żyć, tak jak chcą, a nie pod twoje dyktando. Większy luz to więcej szczęścia – dla wszystkich!

KOZIOROŻEC (22.12–20.01)
Przed wami dziwny rok. Okaże się bowiem, że to, co do tej pory braliście za pewnik, ma niestabilne podstawy. Wiele razy zostaniecie zaskoczeni, na szczęście nie zawsze negatywnie. Na przykład ktoś, kogo nie traktowaliście do tej pory poważnie, zachowa się bardzo odpowiedzialnie i być może uratuje was z opresji, czym zyska waszą dozgonną wdzięczność. Zadbajcie o zdrowie, bo może zacząć szwankować w najmniej odpowiednim momencie. Pamiętajcie o profilaktyce.

WODNIK (21.01–20.02)
W 2017 roku Wodniki w końcu przestaną martwić się o wszystko i wszystkich. Pozwolicie, by rzeczy działy się same i zrozumiecie, że nie zawsze i na wszystko macie wpływ. To będzie pouczająca lekcja, którą zapamiętacie na długo. Przed wami także czas wydawania pieniędzy. Zrozumiecie, że oszczędzanie kiedyś się kończy i że ten czas nadszedł właśnie teraz. W sprawach rodzinnych może wyjść na jaw pewna tajemnica.

RYBY (21.02–20.03)
Staniecie się pewne siebie, wypiękniejecie i zaufacie swojej intuicji. A ta w tym roku was nie zawiedzie! Dzięki niej będziecie chronione m.in. przed interesownymi znajomymi. W roku 2017 nabierzecie ochoty na eksperymenty na każdym polu: zawodowym, towarzyskim, rodzinnym. I choć nieraz się sparzycie, nie będziecie żałować. Zrozumiecie, że wyjście spod ochronnego parasola posiada też swoje plusy.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) W uczuciach zapanuje więcej spokoju i czułości. Staranie się o siebie wyjdzie wam …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) W tym tygodniu planety ci bardzo sprzyjają. Wszystko przychodzić ci będzie z łatwością. …