Horoskop na 2015 rok

BARAN (21.03–20.04)
Ten rok pod wieloma względami będzie przełomowy. Na pierwszy plan wysuną się sprawy rodzinne – tu znajdziesz spokój i wytchnienie po wiosennych zawirowaniach na polu zawodowym. W roku 2015 opadną maski – przekonasz się, kto naprawdę jest po twojej stronie, a kto tylko udawał przyjaciela. Mocno przeżyjesz to rozczarowanie, ale dzięki rodzinie, na którą zawsze możesz liczyć, szybko odzyskasz spokój.

BYK (21.04–21.05)
To będzie rok sukcesów finansowych i pokus w życiu towarzyskim. Zajęte Byki powinny się pilnować i uważać, by nie zranić osób, które kochają. Oprócz tego, że mogą was dopaść wyrzuty sumienia, jeśli nieodpowiednio się zachowacie, to wszystko, co zrobicie, wróci do was może ze zdwojoną siłą. Warto więc roztaczać wokół siebie dobrą aurę i mieć dla każdego dobre słowo.

BLIŹNIĘTA (22.05–21.06)
W roku 2015 rozkwitnie twoje i tak już bujne życie towarzyskie. Poznasz wiele osób, a niektóre z nich zostaną w twoim życiu na dłużej. Gwiazdy nie zdradzają, czy chodzi o nową miłość, czy o nowego przyjaciela. Jedno jest pewne: ta osoba bardzo w twoim życiu zamiesza, a ty na wiele spraw spojrzysz inaczej. Ten rok to także czas dojrzewania i rozliczeń z przeszłością. Bez żalu pożegnasz układy, które już nie funkcjonują, by zrobić miejsce na fundamenty twojej przyszłości.

RAK (22.06–22.07)
Rok upłynie spokojnie, a wszystkie niewyjaśnione dotąd sprawy wreszcie znajdą swe rozwiązanie, a ty odetchniesz z ulgą. To czas także stabilizacji finansowej. W końcu ugruntujesz swoją pozycję zawodową: wpadniesz na świetny pomysł na biznes lub wreszcie zyskasz zaufanie szefa. Uważaj na połowę roku, być może ktoś będzie chciał wykorzystać twoją dobroć. Jeśli na to pozwolisz, będziesz długo żałował swojej lekkomyślności.

LEW (23.07–22.08)
W tym roku uda się ograniczyć wydatki i zaoszczędzić trochę gotówki. Jeśli chodzi o życie towarzyskie, to zrobi się wokół ciebie dość ciasno, ale – paradoksalnie – nie poznasz zbyt wielu nowych osób. Powrócą znajomi z dawnych lat i spędzicie razem wiele czasu, dobrze się bawiąc i wspominając stare czasy. Odkryjesz w sobie sentymentalizm, o który nigdy byś siebie nie podejrzewał. Szczególnie dobry czas dla ciebie w 2015 roku to lipiec i sierpień.

PANNA (23.08–22.09)
W 2015 roku Panny wreszcie przestaną się martwić o wszystko i o wszystkich. Pozwolicie, by rzeczy działy się same i zrozumiecie, że nie zawsze i na wszystko możecie mieć wpływ. To będzie pouczająca lekcja, którą zapamiętacie na długo. Przed wami także czas wydawania pieniędzy. Zrozumiecie, że oszczędzanie kiedyś się kończy i że ten czas nadszedł właśnie teraz. W sprawach rodzinnych może wyjść na jaw pewna tajemnica.

WAGA (23.09–23.10)
W roku 2015 osiągniesz tak długo oczekiwany spokój. Już nie będziesz chciał nikomu udowadniać swojego profesjonalizmu ani pracowitości. Staniesz się odporny na uwagi znajomych czy współpracowników, a liczyć się będzie tylko zdanie bliskich. Przed tobą także czas odpoczynku i podsumowań tego, co do tej pory udało ci się w życiu dokonać. Przekonany, że jesteś człowiekiem sukcesu, zaplanuj jakiś zagraniczny wyjazd.

SKORPION (24.10–22.11)
Przed wami bardzo dziwny rok. Okaże się bowiem, że to, co do tej pory braliście za pewnik, ma bardzo niestabilne podstawy. Wiele razy zostaniecie zaskoczeni, na szczęście nie zawsze negatywnie. Na przykład ktoś, kogo nie traktowaliście do tej pory poważnie, zachowa się bardzo odpowiedzialnie i być może uratuje was z opresji, czym zyska waszą dozgonną wdzięczność. Zadbajcie o zdrowie, bo może zacząć szwankować w najmniej odpowiednim momencie. Pamiętajcie o profilaktyce.

STRZELEC (23.11–21.12)
Sukcesy przeplatane postojami – taki będzie rok 2015 dla Strzelców. Coś nie będzie wam pozwalało się rozpędzić i w pełni rozwinąć skrzydeł. Trochę czasu zajmie, by usunąć wszelkie zahamowania. Będziecie ich szukali wokół siebie, a może się okazać, że tkwią one w was. Na szczęście wszystko dobrze się skończy. Przed wami także czas kontaktów z zagranicą, a być może nawet bardzo daleka podróż.

KOZIOROŻEC (22.12–20.01)
W pierwszej połowie roku odniesiesz spektakularny sukces! Nie będziesz mógł uwierzyć, że coś tak po prostu się udało i jeszcze długo będziesz odbierał gratulacje od bliskich. Zwrócisz uwagę na swoje zdrowie: zaczniesz spacerować i prawidłowo się odżywiać. W nadchodzącym roku uważaj jednak na swoje dyktatorskie zapędy, bo niektórzy mogą się od ciebie odwrócić. Pozwól innym żyć, tak jak chcą, a nie pod twoje dyktando. Większy luz to więcej szczęścia – dla wszystkich!

WODNIK (21.01–20.02)
W tym roku uważaj Wodniku na słowa. W wypowiadaniu swoich opinii będziesz bowiem jeszcze odważniejszy niż zazwyczaj, czym możesz wprawić w zdumienie nawet samego siebie! Zakończysz pewien projekt, nad którym tak długo pracowałeś. Rok 2015 będzie dla ciebie czasem spokoju i podsumowań, a twoje spostrzeżenia mogą sprawić, że zrobisz coś szalonego. Bliscy będą się zastanawiać, co w ciebie wstąpiło, ale ty będziesz szczęśliwy. Poczujesz, że żyjesz!

RYBY (21.02–20.03)
Będziecie pewniejsze siebie, wypiękniejecie i bardziej zaufacie swojej intuicji. A ta w tym roku was nie zawiedzie! Dzięki niej będziecie chronione m.in. przed interesownymi znajomymi. W roku 2015 nabierzecie ochoty na eksperymenty na każdym polu: zawodowym, towarzyskim, rodzinnym. I choć nieraz się sparzycie, nie będziecie żałować. Zrozumiecie, że wyjście spod ochronnego parasola też ma swoje plusy.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Rozkwitniesz, a Twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, nie będziesz miał zbyt wiele wyrozumiałości, ani czasu …