Najnowsze informacje

Horoskop na 2013 rok

Przed nami rok wibracji cyfry 6. Według horoskopu numerologicznego oznacza ona zwrócenie się ku życiu rodzinnemu i budowanie poczucia bezpieczeństwa. Zatem rok 2013 to nie czas szaleństw czy stąpania po niepewnym gruncie. Ważne będą stabilizacja i odnajdywanie własnego „ja”. Zapragniemy odpoczynku i zwolnimy tempo, by móc docenić radość każdej chwili. Przed nami także czas ważnych decyzji i wielkich wyborów, ale dokonywanych po dokładnej analizie, a nie na szybko. Pośpiech w jakiejkolwiek dziedzinie życia w 2013 roku może obrócić się przeciwko nam.

Baran 22.03–20.04
W roku 2013 czeka cię dużo zamieszania. Z większości przykrych sytuacji wyjdziesz jednak obronną ręką.
Wojowniczy Baran świetnie odnajdzie się w roku niepewności. Gdy inni będą szukali dobrych rozwiązań, on z dumą będzie kroczył po zwycięstwo w każdej sferze życia. Gwiazdy przestrzegają jednak przed zbytnią pewnością siebie. Podejmuj decyzje tylko w swoim życiu, a nie za kogoś! Jeśli bowiem okaże się, że twoje rady okazały się nietrafione, ktoś może mieć do ciebie żal.
W miłości doceń to, co masz. Przestań widzieć tylko wady partnera. Zauważ, że jest dobrym i lubianym człowiekiem. Pamiętaj też, że to ty go wybrałeś.
Jeśli chodzi o zdrowie, to powinieneś wreszcie znaleźć czas na zrobienie wszystkich podstawowych badań i zadbać o kondycję fizyczną. Wchodzenie po schodach nie jest dyscypliną sportową.

Byk 21.04–21.05
Przed tobą rok materialnych sukcesów. W sferze uczuć także będzie się dużo działo.
Przez kilka pierwszych miesięcy w roku będziesz wykonywał mrówczą pracę. Sam wyznaczysz sobie zawodowe cele i zrealizujesz je. Jednak w połowie roku uznasz, że należy ci się nagroda i poprosisz szefa o podwyżkę. Od jego odpowiedzi będzie zależało, czy zdecydujesz się zostać w firmie. Jeśli twoja praca nie zostanie doceniona, niewykluczone, że poszukasz sobie miejsca gdzieś indziej. Być może zmienisz branżę.
W ferworze zadań i celów nie zapominaj o najbliższych. Z natury jesteś rodzinną osobą, więc trudno będzie im zaakceptować fakt, że coraz częściej zostajesz po godzinach. Uważaj, by pieniądze nie przysłoniły ci tego, co naprawdę ważne.
W 2013 roku będziesz częściej niż zwykle zmęczony i rozdrażniony. Staraj się łagodzić to napięcie psychiczne, pamiętając o wypoczynku.

Bliźnięta 22.05–21.06
Po ciężkim dla ciebie roku 2012 nastąpi odpoczynek. Problemy, które spędzały sen z powiek, w końcu znajdą swoje rozwiązanie.
W roku 2012 trwałyście w zawieszeniu. Nie lubicie nieklarownych sytuacji, ale na szczęście rok 2013 przyniesie długo wyczekiwaną ulgę. Będziecie wiedziały, na czym stoicie i wreszcie podejmiecie decyzje. Zauważycie też, że prawa, które do tej pory rządziły waszym życiem, już się nie sprawdzają. Zmusi was to do szukania nowych rozwiązań. Będziecie zdziwione, jak łatwo przyjdą do głowy nowe pomysły. Może się też okazać, że to, co przez całe życie krytykowałyście, teraz okaże się jedynym wyjściem z sytuacji. Będziecie zdumione, ale szczęśliwe.
Samotne Bliźnięta – zanim wyruszą na poszukiwania partnera – lepiej niech nie określają swoich preferencji. Wpadnie wam w oko ktoś, na kogo nigdy nie zwróciłybyście uwagi. Zmiana gustu okaże się niezwykle korzystna.

Rak 22.06–28.07
Przed tobą rok wybaczania. Zapomnisz o dawnych urazach, a na twarzy znowu zagości uśmiech.
Jeśli byłeś z kimś pokłócony, w 2013 roku pojawi się szansa na zakopanie wojennego toporu. Jednak to ty musisz wyciągnąć rękę na zgodę, nawet jeśli racja w konflikcie była po twojej stronie. Jeśli natomiast wciąż żywisz do kogoś urazę i ani myślisz się godzić, zastanów się, czy warto tak uparcie trwać przy swoim zdaniu. Wybaczenie i pojednanie przyniosą ci nie tylko ulgę, ale także wdzięczność.
Jeśli jesteś już z kimś związany, nie rozglądaj się na boki. Informacje o twoich flirtach mogą dotrzeć do bliskiej ci osoby i będziesz miał kłopoty.
Nie najlepsza kondycja psychiczna może spowodować problemy zdrowotne. Na szczęście nie będą one groźne. Znajdź czas tylko dla siebie.

Lew 24.07–23.08
W 2013 roku dumny Lew musi pamiętać, że inni też mają swoją godność i łatwo ją urazić.
W tym roku za wszelką cenę będziesz dążył do sukcesów. Jest duża szansa, że uda ci się dokonać spektakularnych wyczynów. Uważaj jednak, by w glorii chwały nie zapomnieć o tych, którzy przyczynili się do twoich osiągnięć. Licz się ze słowami, w tym roku będziesz miał wyjątkowo cięty język.
W wakacje może zdarzyć się w twoim życiu coś, co wstrząśnie poukładanym przez ciebie światem. Decyzja, co z tym fantem zrobić, należy tylko do ciebie.
Jeśli jesteś w stałym związku, nie daj sobą rządzić. Słuchaj siebie i intuicji, nie partnera. Samotny Lew być może się zakocha. Musi tylko się rozejrzeć i dostrzec zapatrzone w niego oczy.

Panna 24.08–23.09
Przestań narzekać, zacznij doceniać to, co masz.
Twoje nadmierne krytykanctwo wynika z porównywania siebie do innych. Gdy wypada ono na twoją niekorzyść, wściekasz się i obwiniasz za to najbliższych. Tymczasem to ty jesteś kreatorem swojego świata, więc tylko ty możesz dokonać zmian, które uczynią twoje życie lepszym. Rok 2013 będzie do tego wyśmienitą okazją.
W stałym związku możliwe drobne nieporozumienia. Będziesz wyczulony nawet na najmniejsze wady partnera. Spójrz w lustro. Widzisz ideał?
Druga połowa roku dzięki pewnej, dość radykalnej zmianie przyniesie stabilizację finansową. Wreszcie znajdziesz czas na odpoczynek. Będziesz dumny z wysiłku, który włożyłeś w osiągnięcie celu.

Waga 24.09–23.10
Ktoś będzie chciał cię oszukać. Strzeż się pochlebców.
W tym roku próżność może wyprowadzić cię na manowce. Nie wierz w komplementy osób, które słabo znasz. Jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś będzie chciał się zabawić twoim kosztem. Łatwowierność może zostać srogo ukarana. Zanim podpiszesz jakąkolwiek umowę, przeczytaj ja kilka razy. Nie działaj pod wpływem impulsu.
Jeśli jesteś w stałym związku, zacznij uważniej słuchać partnera. Bagatelizowanie jego pretensji może doprowadzić do przykrych sytuacji. Samotna Waga ma szansę na nowy związek. Cierpliwości.
W pracy czeka cię wiele sukcesów. Być może dostaniesz podwyżkę, a jeśli jesteś swoim szefem – znajdziesz świetnego współpracownika. Jego pomysły na rozwój twojej firmy wprawią w zdumienie najgroźniejszą konkurencję.

Skorpion 24.10–22.11
Rok 2013 będzie czasem refleksji i podsumowań. Zaufaj ludziom.
Twoich najbliższych zaskoczy nostalgiczny ton, którym będziesz przemawiał w tym roku. Zaczniesz wspominać, podsumowywać, zamykać pewne etapy. Z uśmiechem na ustach stwierdzisz, że masz się czym pochwalić. To wejrzenie w przeszłość ma swoje podstawy. Zapragniesz porządku, bo tylko dzięki niemu będziesz mógł zacząć realizację nowych planów. Pamiętaj jednak, że sam niewiele zdziałasz. Naucz się pracować w grupie. Razem osiągniecie więcej.
Samotny Skorpion ma szansę się zakochać, o ile nie będzie zbyt wybredny. W stałych związkach sielanka i zrozumienie.
Pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze. Dbaj o nie – uprawiaj sport i rób kontrolne badania.

Strzelec 23.11–22.12
Problemy się rozwiążą. Nie ma w tym cudu, przecież po każdej burzy kiedyś wychodzi słońce.
To, z czym zmagałeś się w 2012 roku, odejdzie w niepamięć. Na twarzy znów zagości uśmiech. Nie zapominaj jednak o lekcji, jaką dostałeś. Szanuj wartości, które doceniałeś w trudnych chwilach. Polepszenie, które nastąpi w 2013 roku, nie jest powodem, by o nich zapominać.
W miłości nastąpi duże ożywienie, o ile poskromisz swoją pewność siebie lub nieśmiałość. Często bowiem popadasz w skrajności: albo jesteś zarozumiały, albo przesadnie wstydliwy. Znajdź złoty środek, a wszystko pójdzie po twojej myśli.
W pracy będziesz zaskakiwał wszystkich swoimi innowacyjnymi pomysłami. Jednak jeśli nie zostaną one docenione, odejdziesz. Gwiazdy zalecają cierpliwość i ostrożność.

Koziorożec 23.12–20.01
Otworzysz się na ludzi, dzięki czemu odniesiesz sukces.
Rok 2013 to dla Koziorożca szansa na wyjście z klatki realizmu, pragmatyzmu i obowiązkowości. Oczywiście twój charakter nie zmieni się drastycznie, ale powoli i stopniowo będzie stawał się łagodniejszy. A to za sprawą tego, że wreszcie poczujesz się spełniony i kochany. Wielu z was znajdzie osobę, której zaufa i powierzy swoje najskrytsze sekrety. Odkryjecie, że świat to nie tylko miejsce pułapek, ale też życiowych szans. Wreszcie zaczniecie je wykorzystywać.
W pracy Koziorożec nie zwolni tempa, wręcz przeciwnie – szczęśliwy w życiu prywatnym będzie wykonywał swoje obowiązki ze zdwojoną siłą, z uśmiechem oczekując na efekty swoich wysiłków.

Wodnik 21.01–19.02
Będziesz ufał tylko sobie, podejmiesz kontrowersyjne decyzje.
W nadchodzącym roku będziesz kontynuował weryfikację swojego najbliższego otoczenia. Nie wszyscy przejdą te trudne próby pomyślnie, a ty bez wahania skreślisz ich z listy znajomych. Pozostaną przy tobie tylko ci, którym na to pozwolisz – sprawdzeni w trudnych chwilach przyjaciele.
W drugiej połowie roku wpadniesz na szalony pomysł. Twoi najbliżsi nie będą nim zachwyceni, ale ich akceptacja nie będzie ci do niczego potrzebna, bo i tak postawisz na swoim.
Wielu Wodników będzie znużonych swoją pracą i postanowi ją zmienić, albo po prostu rzucić. Stwierdzicie, że szkoda czasu na mało rozwijające zajęcie.

Ryby 20.02–21.03
Uwierzysz w siebie. Zadziwisz otoczenie.
Ryby w 2013 roku wyjdą do ludzi, będą czuły się podziwiane. Przestaną się wstydzić i głośno zaczną mówić o tym, czego chcą. Tą nagłą zmianą wprawią otoczenie w zdumienie, ale wzbudzą też szacunek. Powinny jednak uważać, by ta drastyczna zmiana nie odbiła się na ich życiu prywatnym. Partner może być niezadowolony, wszak wybrał sobie do związku ugodową i zawsze zadowoloną partnerkę.
W pracy odniesiecie liczne sukcesy. Z wysoko uniesioną głową będziecie kroczyły po kolejne laury. Uważajcie jednak, by się nie przepracowywać. Pewnego dnia możecie zadać sobie pytanie: „Po co to wszystko?”, na które trudno będzie znaleźć wam odpowiedź.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Mimo pięknej, letniej pogody, sprzyjającej różnego rodzaju aktywnościom, popadniesz w zupełną stagnację. Nie …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Spróbuj wykorzystać dziś swoją aurę uwodzenia. Przyciągniesz do siebie zupełnie inne osoby niż …