Najnowsze informacje

Horoskop na 2012 rok

Nowy rok będzie dla wielu pomyślny i niezapomniany, a na pewno nie ostatni. Bowiem chyba niewiele osób obawia się końca świata, mimo że 21 grudnia skończy się kalendarz Majów… Większość z nas poprawi swoją sytuację finansową, chociaż często będzie się to wiązało z koniecznością spędzania więcej czasu w pracy. Niejedna osoba pomyśli o podniesieniu swoich kwalifikacji, inni odkryją nowe pasje. Uda się także dojść do porozumienia w ważnych sprawach zarówno z członkami rodziny, jak i partnerami biznesowymi.

BARAN (21.03-20.04)
Nowy rok przyniesie wiele zmian w sprawach miłosnych. Samotne Barany wreszcie znajdą pokrewną duszę. Okaże się nią ktoś, kogo od dawna znały, ale dotąd nie myślały o nim jak o partnerze życiowym. Wszystko się zmieni za sprawą wiosennych spotkań, na początku w szerszym gronie.
W połowie roku mogą się nieco skomplikować sprawy finansowe. Nie wszystko ułoży się po Twojej myśli, a ponadto pojawią się nieprzewidziane wydatki, związane m.in. z remontem mieszkania, który nagle może okazać się konieczny. Nie martw się jednak, gdyż ten trudniejszy etap nie będzie trwał zbyt długo. Na jesieni pojawi się możliwość zmiany posady na lepiej płatną i bardziej odpowiadającą Twoim aspiracjom. Jej wadą może być jedynie konieczność dojeżdżania.

BYK (21.04-21.05)
W styczniu musisz zacząć znacznie bardziej niż dotąd troszczyć się o swoje zdrowie i zrobić wszystkie niezbędne badania kontrolne. Prawdopodobnie bowiem dadzą o sobie znać problemy z krążeniem. Do zadbania o siebie będzie Cię mobilizować rodzina.
Relacje z najbliższymi krewnymi będą się układać bardzo dobrze. Uda się dojść do porozumienia w sprawach, które jeszcze niedawno rodziły mniejsze lub większe konflikty.
Latem dobry znajomy będzie Cię namawiać do zaangażowania się w podobno bardzo intratną inwestycję. Zastanów się jednak dobrze, zanim się zgodzisz. Poradź się kogoś, kto zna się na finansach, bowiem zyski mogą nie być aż tak duże, jak twierdzi znajomy.

BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
Wczesną wiosną możesz się spodziewać wielu zmian w pracy. Przełożeni zdecydują, że już najwyższy czas na Twój awans. I chociaż zajmowanie nowego stanowiska będzie się wiązało z większą odpowiedzialnością i wykonywaniem wielu dodatkowych zadań, to będziesz zadowolony, ponieważ niestraszne Ci takie wyzwania.
W wakacje, kiedy zaplanujesz dłuższą podróż, okaże się, że ktoś z bliskich krewnych będzie miał dość poważne problemy ze zdrowiem. Chcąc pomóc tej osobie, przełożysz wyjazd na później, być może na koniec września, gdyż wtedy stan zdrowia krewnego powinien się poprawić.
W każdej sytuacji będziesz mógł liczyć na wsparcie partnera. Niewykluczone jednak, że brak czasu dla drugiej połówki wystawi Wasz związek na próbę.

RAK (22.06-22.07)
Niezwiązane z nikim Raki mogą mieć pewność, że w tym roku przestaną być samotne. Niekoniecznie ich nowy partner będzie tym, z którym spędzą całe życie, ale na pewno nie będą żałowały zawarcia tej znajomości.
Raki będące w związkach mogą przeżywać drobne kryzysy. Prawdopodobnie popadną w rutynę albo nie będą szczere ze swoimi partnerami, co po jakimś czasie wywoła frustrację. Zostaną zmuszone do zastanowienia się nad sensem dalszego wspólnego życia z daną osobą. Jeśli coraz częściej będą myślały o rozstaniu, nie powinny się obawiać tego trudnego kroku. Po pewnym czasie okaże się, że to była słuszna decyzja.
Niezależnie, co by się stało, Raki będą mogły liczyć na przyjaciół, którzy znajdą czas, żeby je wysłuchać i namówią na niejeden wspólny wyjazd, który pomoże zapomnieć o problemach.

LEW (23.07-22.08)
Już od pierwszych dni nowego roku będziesz żyć przygotowaniami do rodzinnego wyjazdu, który zaplanowałeś na ferie. Już dawno nie wybierałeś się nigdzie zimą, tym bardziej pewnie nie będziesz mógł się doczekać tej podróży.
Po powrocie Twój dobry nastrój popsują trochę kłopoty finansowe przedsiębiorstwa, w którym pracujesz. Będziesz przez jakiś czas obawiać się redukcji etatów. Dość szybko jednak okaże się, że takie radykalne działania nie będą konieczne.
Stres związany z niepewną sytuacją w pracy może niekorzystnie wpłynąć na Twoje zdrowie. Musisz pamiętać o odpoczynku, spacerach i zdrowym odżywianiu. Znajdź jakieś dodatkowe zajęcie, które pomoże się zrelaksować i zapomnieć o kłopotach.

PANNA (23.08-22.09)
W lutym i marcu znacznie poprawią się relacje z partnerem, z którym jesteś związana już od dawna. Wreszcie uda Wam się osiągnąć kompromis w spornych kwestiach. Będzie się układało na tyle dobrze, że być może zaczniecie myśleć o powiększeniu rodziny.
Jeśli jesteś samotną Panną, to w najbliższym czasie to się raczej nie zmieni. Nie trać jednak nadziei i nie rezygnuj ze spotkań towarzyskich, w czasie których możesz kogoś poznać.
W połowie roku w pracy może się pojawić konieczność podniesienia swoich kwalifikacji. Niewykluczone, że zostaniesz wysłany na liczne szkolenia, kurs językowy, a może nawet studia podyplomowe. To wszystko zaprocentuje w niedalekiej przyszłości.

WAGA (23.09-23.10)
W czasie tegorocznego karnawału przypomnisz sobie, co to dobra zabawa. Dostaniesz mnóstwo zaproszeń zarówno na imprezy w dużym gronie, jak i kameralne spotkania towarzyskie. Z większości z nich uda Ci się skorzystać.
W drugim kwartale roku będziesz mieć znacznie mniej czasu na rozrywki, ponieważ pojawi się sporo nowych obowiązków rodzinnych i zawodowych. Opieka nad dziećmi okaże się bardziej absorbująca niż dotychczas. W pracy natomiast trzeba będzie wykonywać dodatkowe zadania, choć nie będzie się to wiązać ze znacznym wzrostem płacy. Nie będziesz jednak specjalnie narzekać z tego powodu, ciesząc się, że udało Ci się utrzymać swoją posadę.

SKORPION (24.10-22.11)
W nowym roku w sferze związanej z karierą i finansami nie czekają Cię diametralne zmiany, chociaż na nie liczyłeś. Pocieszające jest to, że sytuacja nie ulegnie pogorszeniu, a w maju lub czerwcu być może dostaniesz premię.
Nie będziesz narzekać na nadmiar obowiązków, co sprawi, że zwłaszcza latem łatwiej znajdziesz czas na własne zainteresowania. Niewykluczone, że odkryjesz też nowe pasje.
Niektóre Skorpiony zdecydują się na sformalizowanie związków, co spotka się z dużą aprobatą członków rodziny. Natomiast Skorpiony, które są już od lat małżonkami, mogą się spodziewać poprawienia relacji z partnerami. W dużej mierze przyczyni się do tego wspólny, wakacyjny wyjazd.

STRZELEC (23.11-21.12)
W lutym wreszcie ustabilizuje się Twoja sytuacja finansowa, co przyjmiesz z ogromną ulgą. Znajdziesz stałą pracę i zaczniesz spłacać pożyczki zaciągnięte w ciągu kilku ostatnich miesięcy.
W połowie roku może się pogorszyć Twoje samopoczucie. Pojawią się drobne kłopoty zdrowotne. Pamiętaj, żeby nie zbagatelizować pierwszych symptomów i jak najszybciej pójść do lekarza. Jeśli tak postąpisz, na pewno leczenie nie będzie trwało zbyt długo.
We wrześniu lub październiku odnowisz znajomość z przyjacielem, który wróci po latach do rodzinnej miejscowości. Będziecie wspominać dawne czasy, a być może również planować wspólną przyszłość.
KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
Pierwsza połowa roku będzie bardzo pracowita. Konieczna okaże się rezygnacja z kilku dodatkowych zajęć, których podjąłeś się pod koniec 2011 r. Nie możesz jednak zapominać o odpoczynku i znajdowaniu czasu dla rodziny.
Wytężona praca przyniesie efekty na jesieni, choć niekoniecznie w postaci znacznych gratyfikacji finansowych. Zyskasz jednak uznanie i staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie.
Wszystko na to wskazuje, że w czasie jednego z wyjazdów służbowych poznasz osobę, która wprowadzi trochę zamieszania do Twojego bardzo unormowanego życia. Gwiazdy podpowiadają jednak, że ta odmiana nie zaszkodzi.

WODNIK (21.01-20.02)
W pierwszych miesiącach nowego roku mogą się pojawić pewne problemy zawodowe. Jednak dość szybko znajdziesz sposób na ich rozwiązanie, co wprawi Cię w doskonały nastrój.
Kiedy uporasz się z kłopotami w pracy, koniecznie poświęć więcej uwagi sprawom osobistym. Twój partner od jakiegoś czasu będzie czuł się zaniedbywany. Musisz go przekonać, że nadal zależy Ci na nim tak samo jak na początku znajomości.
Prawdopodobnie wakacyjny wyjazd nie dojdzie do skutku, a i z innych planów trzeba będzie zrezygnować. Z czasem okaże się jednak, że dobrze się stało. Wszystko dlatego, że czeka Cię miła niespodzianka.

RYBY (21.02-20.03)
Nowy rok dla wielu Ryb będzie też nowym etapem w życiu uczuciowym. Te, które były dotąd samotne lub trafiały na nieodpowiednich partnerów, znajdą kogoś, z kim będą gotowe spędzić resztę życia.
Ryby, które są już z kimś związane, też mogą się spodziewać, że wydarzy się coś, co ożywi relacje z ich partnerami, da impuls do działania.
Pomyślności w sprawach osobistych nie zawsze będzie towarzyszyło powodzenie w sferze zawodowej. Trudniejsze momenty będzie jednak można przetrwać dzięki świadomości, że jest ktoś, kto zawsze udzieli wsparcia.
Tegoroczne wakacje będą wyjątkowo udane. Wreszcie uda się zorganizować podróż do wyjątkowo urokliwego miejsca.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Postaraj się zwrócić szczególną uwagę na pracę serca. Czy czujesz dyskomfort, czy wszystkie …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Mimo pięknej, letniej pogody, sprzyjającej różnego rodzaju aktywnościom, popadniesz w zupełną stagnację. Nie …