Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04)
Postaraj się zwrócić szczególną uwagę na pracę serca. Czy czujesz dyskomfort, czy wszystkie procesy przebiegają bez zarzutu? Jeśli stwierdzisz, że potrzebna jest ci pomoc lekarza, nie zwlekaj z zapisaniem się do specjalisty. Przy okazji warto się zastanowić, czy nie potrzeba jakiegoś wybaczenia albo pozbycia się trudnych emocji.

BYK (21.04-21.05)
Poczujesz tak wielki przypływ energii, że trudno będzie ci wytrzymać w pracy. To dobry czas na odpoczynek od obowiązków. Podróże okażą się udane, a z perspektywy wszystkie stare kłopoty wydadzą się mniej istotne. Korzystaj z okazji do zabawy i nie martw się niczym na zapas. Tydzień sprzyja też nowym znajomościom. Szukaj inspirujących osób, poznaj ich pasje i opinie.

BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
Staraj się w najbliższym czasie bardziej chronić swoje prywatne tajemnice. W twoim otoczeniu jest bowiem osoba, która może je wykorzystać przeciwko tobie. Nie musisz też mówić wszystkiego również ze względu na to, że plotki szybko będą się rozchodzić. Jest to idealny czas na zweryfikowanie, kto tobie sprzyja, a jakie znajomości lepiej zakończyć.

RAK (22.06-22.07)
Poczujesz się silny i zdecydowany. To właśnie ty będziesz w tym tygodniu decydować i przekonywać innych do mądrych i nowoczesnych projektów. W miłości czekają cię sympatyczne niespodzianki. Dawne znajomości powrócą i będą wymagały podjęcia jednoznacznych decyzji. Ufaj swojej intuicji, a nie opiniom otoczenia, a najlepiej na tym wyjdziesz.

LEW (23.07-22.08)
Nie staraj się za bardzo angażować się w sprawy rodzinne. Raczej pozwól, by trudne tematy same się ułożyły, zanim zawziętością i dociekliwością rozpętasz prawdziwą burzę. Ten tydzień sprzyja odwadze w walce z własnymi uczuciami, które utrudniają życie. Pozbywając się złych emocji zauważysz, że zaczyna ci się układać nie tylko w relacjach z innymi, ale też w sprawach biznesowych.

PANNA (23.08-22.09)
Zapomnij o tym, co mówią nieżyczliwe ci osoby. Pora zrealizować ambitne plany, na jakie od dawna masz ochotę, nie zważając na opinię innych. Nie daj się tylko sprowokować do ostrej wymiany zdań z kimś, kto poucza innych, a sam nie ma doświadczenia ani racji. Lepiej się zdystansować i postąpić po swojemu, niż psuć sobie nerwy.

WAGA (23.09-23.10)
Ostrożność nie służy dobrym kontaktom. Nie bój się i daj się ponieść fantazji, nie ograniczaj też swoich zapędów twórczych. Jeśli marzysz o rzuceniu się w nowe projekty zawodowe, to zrób to bez obaw. Nadchodzi dla ciebie bardzo owocny czas, dlatego też nie ma czasu na zastanawianie się i rozpamiętywanie dawnych błędów.

SKORPION (24.10-22.11)
Staraj się reagować na otoczenie wszystkimi zmysłami, nie tylko tymi wybranymi. Warto również rozwijać smak oraz intuicję. Jeśli wydawało się tobie wcześniej, że brakuje ci jakiś talentów, to byłeś w błędzie – niedługo odkryjesz, jak wiele możesz osiągnąć. Dla utrzymania równowagi przystawaj z ludźmi, którzy posiadają odmienne cechy niż ty.

STRZELEC (23.11-21.12)
Czas, abyś i ty trochę pomyślał o sobie, a nie poświęcał się dla innych. Zbyt wiele odpowiedzialnych zadań może źle wpływać na twoje samopoczucie. W pracy pod żadnym pozorem nie wdawaj się w biurowe intrygi, ani nie powtarzaj plotek. Także w rodzinie nie daj się sprowokować do kłótni, bo możesz stać się ofiarą czyjejś gry.

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
Będziesz spokojny i trochę leniwy. Zbyt ambitne plany zamiast zmobilizować, zniechęcą cię do działania. Zwolnij i tym razem nie wymagaj od siebie zbyt wiele. W razie kłopotów, proś o pomoc. Odkryjesz, że masz wpływowych znajomych, na których możesz liczyć. Odpocznij i nikomu się z tego powodu nie tłumacz. Jest to dobry moment na to, aby zadbać o własne samopoczucie.

WODNIK (21.01-20.02)
Czas, który spędzisz na pielęgnowaniu swoich relacji z innymi bardzo się opłaci. Nie warto rzucać się w wir życia nie zabezpieczając sobie tego, co kochasz i co jest tobie bardzo bliskie. Uświadomisz sobie, o jakie rzeczy powinieneś zadbać. Nowe znajomości traktuj tylko jako urozmaicenie, a nie trwałość, bo to, co najważniejsze, masz w zasięgu ręki.

RYBY (21.02-20.03)
Tydzień sprzyja kończeniu różnych spraw. Warto zrobić porządek na biurku i w kalendarzu, a przede wszystkim pozbyć się zaległości. Oczyści to twoje myśli, w których też ostatnio zagościł bałagan. Będziesz drobiazgowy, ale to właśnie okaże się przepustką do sukcesu. Także w bankach i urzędach możesz liczyć na przychylność.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Jowisz radzi, abyś uwierzył w swoje zalety i śmiało rozpoczynał nowe sprawy. Pociągać …