Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04)
Mimo pięknej, letniej pogody, sprzyjającej różnego rodzaju aktywnościom, popadniesz w zupełną stagnację. Nie będziesz miał ani ochoty, ani siły na wzięcie się za twórczą pracę. Odbije się to nie tylko na sytuacji zawodowej, ale również w kontaktach ze znajomymi. Spróbuj dojść do tego, skąd bierze się taki stan rzeczy i zacznij działać, aby nie ominęło cię coś ciekawego.

BYK (21.04-21.05)
Zaczniesz poważnie oceniać swoje życie. Szybkie tempo, wir spotkań, imprez i wyjazdów sprawi, że zaczniesz się w tym zatracać i zapominać o najważniejszych sprawach. Odkryjesz, że jesteś już tym wszystkim zmęczony i jedyne czego szukasz to stabilizacja i spokój. Musisz przeanalizować, które osoby w twoim otoczeniu mogą ci pomóc w jej uzyskaniu, a które – wręcz przeciwnie.

BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
Obudzisz w sobie duszę romantyka. Najdzie cię ochota na długie wieczorne spacery, niekończące się rozmowy przez telefon i czułe wiadomości. Musisz jednak uważać, żeby nie zatracić się w tej aurze i móc ocenić, czy druga strona ma wobec ciebie tak samo poważne zamiary. Spróbuj zwolnić i poczekać na krok drugiej osoby.

RAK (22.06-22.07)
Dojdziesz do wniosku, że najwyższy czas samemu zabrać się za ważne dla ciebie sprawy. Uprzejmie podziękujesz doradcom, którzy potrafią mniej od ciebie. Znajomym wtrącającym się w twoje sprawy sam dasz kilka dobrych rad. Biada osobom, które są leniwe lub zapominalskie, bo wreszcie powiesz im, co o nich myślisz.

LEW (23.07-22.08)
Ze względu na coraz częstsze kłótnie w domu postanowisz dać rodzinie odpocząć od siebie. Czas na spakowanie walizek i wyruszenie w niedługą podróż, która da ci szansę na odpoczynek i przemyślenie niektórych spraw. Kiedy wrócisz, wyczuwalne w powietrzu napięcie opadnie i będziesz mógł na spokojnie porozmawiać ze swoimi bliskimi.

PANNA (23.08-22.09)
Już niedługo, w nieoczekiwanych okolicznościach, uda ci się nawiązać przyjaźń z kimś, kto od dawna cię intrygował. Okaże się, że macie więcej wspólnych zainteresowań, niż wszyscy sądzą. Utwierdzi cię to w przekonaniu, że absolutnie nie warto kierować się opinią osób postronnych, a lepiej dać sobie szansę na poznanie się.

WAGA (23.09-23.10)
Uważaj, bo możesz niebawem napotkać niespodziewane problemy, a także opóźnienia i pomyłki, którym nie będziesz winny. Zawikłany splot wydarzeń sprawi, że nie będzie to istotne – liczyć się będzie jedynie pozbycie się kłopotów. Bądźcie jednak spokojni, bo szybko wpadniecie na pomysł, który ułatwi wam rozwiązanie nieporozumień.

SKORPION (24.10-22.11)
Nadszedł czas na ożywienie kontaktów internetowych. Zauważysz, że utrzymywanie dobrych relacji znacznie łatwiej przychodzi ci w wirtualnym świecie. Pamiętaj jednak, że łatwo się w nim zagubić – nie zapominaj o osobach, które realnie potrzebują twojej obecności i pomocy. Może warto niektóre z internetowych znajomości przenieść poza portale społecznościowe.

STRZELEC (23.11-21.12)
W twoim życiu zawodowym zamknął się właśnie pewien etap. Jest to czas na przeanalizowanie swoich osiągnięć i tego, co w zamian za nie udało ci się uzyskać. Warto zastanowić się, czy jesteś doceniany w obecnym miejscu pracy, czy jest to może czas na znalezienie czegoś nowego. Musisz jedynie realnie ocenić swoje możliwości i umiejętności.

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
Twoje myśli będą coraz częściej kierować się ku przeszłości. Ponieważ wszystko naokoło będzie wydawać się szare i ponure, będziesz próbować wrócić pamięcią do kolorowych czasów, kiedy życie wydawało się łatwiejsze. Spróbuj odnowić kontakty z osobami, które zawsze sprawiały, że czułeś się lepiej. Dzięki temu będzie ci łatwiej zaakceptować teraźniejszość.

WODNIK (21.01-20.02)
Nadszedł czas na podreperowanie domowego budżetu. Dlatego też może warto zaplanować z ołówkiem w ręku swoje przychody i koszty. Masz wiele niewykorzystanych umiejętności zdobywania środków finansowych i warto je wykorzystać twórczo. Jeśli się postarasz i oszczędzając odłożysz konkretną sumę, to będziesz mógł zrealizować jedno ze swoich marzeń.

RYBY (21.02-20.03)
Zapragniesz spokoju i bezpieczeństwa. Chętnie pomożesz komuś słabszemu i mniej zdolnemu. Na twoje postępowanie coraz częściej będą wywierać wpływ emocje oraz stare doświadczenia. Musisz uważać, bo ten tydzień nie sprzyja ryzykownym przedsięwzięciom. Niebawem możliwa niespodziewana wiadomość lub nawet wizyta.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Będziesz bardzo podobać się innym. To dobry tydzień, aby uporać się z różnymi …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Jeśli nie chcesz się rozchorować, musisz o siebie zadbać. Nie bagatelizuj tego, co …