Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04)
Spróbuj wykorzystać dziś swoją aurę uwodzenia. Przyciągniesz do siebie zupełnie inne osoby niż zazwyczaj. Silne charaktery będą starały się ciebie zdominować i dopasować ciebie do swoich oczekiwań. Bądź podatny na zmiany, ale na takie, które ci pasują. Musisz sam ocenić, które osoby w twoim otoczeniu mają na ciebie dobry wpływ, a które zły.

BYK (21.04-21.05)
Czas na nowe poznanie siebie. Nadchodzi okres radosnych eksperymentów. W twoim życiu pojawić się może więcej radości i ożywienia. Planuj więc w tym tygodniu tylko ciekawe spotkania, nie pozwalaj sobie na nudę. Dzięki temu czas zacznie płynąć znacznie szybciej, zanim się obejrzysz nadejdzie długo wyczekiwana przez ciebie data.

BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
W tym tygodniu staniesz się wyjątkowo obowiązkowy. Niespodziewanie okaże się, że bardzo zależy ci na przestrzeganiu norm i zasad. Okażesz się surowym wychowawcą lub rodzicem, ponieważ będziesz dużo mówić o odpowiedzialności i etyce. Jest to jednak tylko przejściowa zmiana, niedługo powrócisz do swoich starych przyzwyczajeń.

RAK (22.06-22.07)
Przez najbliższe dni będziesz w swoim żywiole. Wiele ważnych spotkań i telefonów, pośpiech oraz nerwowa atmosfera sprawią, że będziesz czuć się wspaniale. Otoczenie zadziwi twój talent do robienia zamieszania i błyskawicznego roznoszenia wiadomości. Oczywiście nie wszystkim się on spodoba, musisz więc uważać, aby nie wejść w żaden konflikt.

LEW (23.07-22.08)
Staniesz się dociekliwy i przewidujący. Aura sprzyja dobrym kontaktom z otoczeniem i zrozumieniu nie tylko własnych problemów, ale również empatycznemu podejściu do innych. Niektóre wydarzenia, wynikające z długich rozmów, mogą mieć zaskakujący przebieg. Zaufaj swojej intuicji, a wszystko wyjaśni się na twoją korzyść.

PANNA (23.08-22.09)
W tym tygodniu możesz być bardziej spontaniczny w decyzjach. Ludzie z twojego otoczenia będą tobie sprzyjać. Wyrażaj otwarcie swoją opinię, może się bowiem okazać, że wokół znajdują się osoby, które mają podobne zdanie do twojego. Zainteresuj się dodatkowym możliwościami nauki – to dobry czas na poszerzenie horyzontów.

WAGA (23.09-23.10)
Warto w najbliższych dniach popracować nad swoją cierpliwością. Ta cecha wyróżni ciebie z tłumu, zyskasz dzięki niej uznanie osoby, na której bardzo ci zależy. Warto też mniej mówić, a nastawić się na aktywne słuchanie. Możesz niebawem dostać dobrą propozycję biznesową, jeśli tylko pokażesz się jako fachowiec. Wykonuj więc wszystkie zadania z pełnym zaangażowaniem.

SKORPION (24.10-22.11)
Zadbaj o budowanie dobrych relacji z każdą ważną dla ciebie osobą. Wybierz się w dawno niewidziane strony rodzinne. Powrót do historii dobrze tobie zrobi. Wzoruj się na starych historiach i buduj nową przestrzeń bogatszy w doświadczenia i wiedzę. Dzięki temu ułatwisz życie nie tylko sobie, ale również swoim najbliższym.

STRZELEC (23.11-21.12)
Niedługo zauważysz, że jesteś o wiele spokojniejszy i bardziej wyciszony niż zwykle. To za sprawą dłuższego odpoczynku, podczas którego mogłeś się zrelaksować. Jednak nadal na twoje decyzje wielki wpływ wywierać będą emocje. W miłości nie pozwól, aby zdenerwowały cię wspomnienia i zgubne porównania do przeszłości.

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
Będziesz poważny i skoncentrowany na wewnętrznych przemyśleniach. Zamyślisz się głęboko i zaczniesz się zastanawiać, jakie wartości są w życiu najważniejsze i czym warto się kierować. Tydzień sprzyja mądrym decyzjom osobistym i miłosnym. Dobrej rady udzieli ci osoba, na spotkanie z którą już od dawna brakowało ci czasu.

WODNIK (21.01-20.02)
Niebawem dostaniesz to, czego chcesz, opanuj jednak swój temperament. Krzykiem i rozkazami niczego nie osiągniesz ani w pracy, ani w miłości. Warto zmienić strategię, a przede wszystkim bardziej wszystkich chwalić. Postaraj się negocjować i uwzględniać inny punkt widzenia, a wszystkim wyjdzie to na dobre. Rezultaty zobaczysz już za kilka dni.

RYBY (21.02-20.03)
Nadchodzące dni przyniosą ci więcej obowiązków, ale również zmianę na lepsze w twoich finansach. Wyjaśnisz różne nieporozumienia, które od pewnego czasu przeszkadzały ci osiągnąć sukces. Warto też poprosić ważne osoby o pomoc, bo dzięki temu łatwiej dasz sobie radę z pewnym projektem, od którego wiele będzie zależeć.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Jowisz radzi, abyś uwierzył w swoje zalety i śmiało rozpoczynał nowe sprawy. Pociągać …