Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04)
Nie staraj się pomagać wszystkim bez limitu. Możesz mieć pokusę, by być kimś, kto chce wszystkich uszczęśliwić i wziąć ich pod swoje skrzydła. Skupiając się na problemach innych, nie dostrzeżesz jednak, że w twoich własnych sprawach jest wiele do załatwienia. Nie ustępuj, kiedy na drodze pojawi się jakieś wyzwanie, pokonanie go przyniesie ci sporo satysfakcji.

BYK (21.04-21.05)
Nadchodzi dla ciebie korzystny czas na rozglądanie się za nowym zajęciem zawodowym, zwłaszcza że dotychczasowe zaczyna cię powoli nudzić. To także czas, w którym zapragniesz być bardziej odważny w sprawach uczuć. Bliżej weekendu postanowisz postawić wszystko na jedną kartę i doprowadzisz do konfrontacji i szczerej rozmowy.

BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
Niebawem będziesz musiał podjąć ostateczną decyzję dotyczącą sprawy, która już od dłuższego czasu nie dawała ci spokoju. Potrzebujesz jednak przed tym chwili relaksu i spokoju. Spróbuj znaleźć moment, aby wybrać się do lasu lub nad jezioro, ponieważ takie otoczenie będzie tobie sprzyjać. Nie bój się chwil samotności, jest to tylko przejściowe.

RAK (22.06-22.07)
Poczujesz wielki zastrzyk życiowej energii i optymizmu. Będzie ci się chciało działać, a nie tylko planować i dyskutować. Zarazisz otoczenie swoim pozytywnym nastawieniem. Możesz liczyć na korzystne zbiegi okoliczności i znajomości, a także na bajkowe romanse. Jeśli jesteś samotny, to zwróć uwagę na kogoś w bliskim sąsiedztwie.

LEW (23.07-22.08)
Przyjemności będzie więcej, a pracy i kłopotów trochę mniej. Wpadniesz na odkrywcze pomysły, spotkasz ciekawych ludzi i nareszcie poczujesz się lepiej. Szybko uporasz się z trudnymi sprawami, szczególnie zawodowymi. Masz zdolności przywódcze i szybko nauczysz się rządzić innymi ludźmi. Walcz o dobre zlecenia czy obowiązki, za które możesz dostać dodatkowe pieniądze.

PANNA (23.08-22.09)
W miłości przeżyjesz rozkwit uczuć, a jeśli jesteś samotny to bądź czujny. Możesz poznać kogoś, o kim od dawna marzyłeś. Nie siedź więc w domu w piątkowe i sobotnie wieczory, a na pewno nie pożałujesz. Pod koniec tygodnia twoja sytuacja uczuciowa się unormuje. W stałych związkach więcej zaufania, tylko nie zmuszaj partnera do wyjazdów lub inwestycji, na jakie nie ma ochoty.

WAGA (23.09-23.10)
Wyprzedzisz konkurencję i więcej zarobisz, bo będziesz szybki i odważny. W pracy możliwe są dodatkowe zadania i sprawy, które będziesz musiał osobiście wyjaśnić. Nie zwlekaj z porządkami w biurku, bo pewne dokumenty mogą nagle okazać się pilnie potrzebne. Niespodziewanie spotkasz też przyjaciela sprzed lat. Bądź czujny, a wszystko dobrze się ułoży.

SKORPION (24.10-22.11)
Staniesz się bardziej wymagający i powiesz wszystkim jasno, co ci się podoba, a co już nie. Początkowo wszystko ujdzie ci na sucho, ale potem taka postawa może doprowadzić do tego, że nikt nie będzie chciał z tobą realizować żadnych projektów. Koleżanki też przestaną ci się zwierzać ze swoich problemów, więc lepiej powściągnij swoje zapędy, bo szybko poczujesz się osamotniony.

STRZELEC (23.11-21.12)
Rozglądaj się dookoła, ponieważ niebawem okaże się, że długo wyczekiwana miłość jest dosłownie za rogiem. Jeśli jesteś w stałym związku również możesz liczyć na powrót uczuć, które wydawałoby się, że już dawno wygasły. Niech jednak miłosne uniesienia nie przyćmią obowiązków zawodowych i domowych.

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
Spróbuj w końcu na pierwszym miejscu postawić swoje potrzeby, a nie cudze. Odpoczywaj wtedy, kiedy masz na to ochotę, a na pewno poczujesz się lepiej. Nie musisz być ciągle na każde skinienie znajomych czy rodziny. W pracy będziesz waleczny i energiczny, ale mierz siły na zamiary. Lepiej nie rzucaj się w oczy szefowi, bo jego projekty i wymagania mogą cię w tym miesiącu nawet przerosnąć.

WODNIK (21.01-20.02)
Baw się, odpoczywaj i korzystaj z uroków życia. Wiosenne spotkania i imprezy sprzyjają ciekawym znajomościom i większej niż zwykle towarzyskiej aktywności. Szukaj kogoś do pary, organizuj różne atrakcje. Nie dasz rady wysiedzieć długo sam w domu. Przez ten nadmiar energii możesz bywać nerwowy i bardzo się ze wszystkim spieszyć.

RYBY (21.02-20.03)
W pracy czeka cię sporo wyzwań i stresu. W miłości natomiast będziesz miał skłonności do flirtów i przelotnych romansów. W stałym związku uważaj, bo możesz przez to sprowadzić na siebie kłopoty. Pewnych spraw czy wielbicieli nie uda ci się trzymać w tajemnicy. Rodzina może domagać się od ciebie wyjaśnień, czy nawet ujrzenia kandydata do twojej ręki na niedzielnym obiedzie.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Będziesz bardzo podobać się innym. To dobry tydzień, aby uporać się z różnymi …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Jeśli nie chcesz się rozchorować, musisz o siebie zadbać. Nie bagatelizuj tego, co …