Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03–20.04)
Ostatnio trochę poszalałeś z zakupami, a teraz niestety przyszła pora zaciskania pasa. Najważniejszy w tym tygodniu jest spokój. Denerwowanie się nic nie pomoże, a przeciwnie, wiele spraw może utrudnić. Baran może ci pomóc albo po prostu uspokoić twoje obawy. Wszystko zależy od tego, czy dobrze się zorganizujesz i przystosujesz do okoliczności.

BYK (21.04–21.05)
Choć okres jest dość męczący (bo związany z wyczekiwaniem), to jednak potrafisz załatwić coś, co umożliwi twoje dalsze postępy. Skorpion będzie dbał o to, żeby ci się podobać – a ty jak zwykle jesteś pod jego urokiem. Wyznaj wreszcie ukochanej osobie, co do niej czujesz, nie dręcz niepowodzeniami, nie zwlekaj. Jeśli już wszystko będzie jasne, sam odczujesz ulgę.

BLIŹNIĘTA (22.05–21.06)
Energia, sukcesy, możliwości załatwienia długo ciągnącej się sprawy – wszystko to ucieszy cię w tym tygodniu. Wobec kogoś spod znaku Wagi bądź sprawiedliwy i nie krytykuj go. Pamiętaj, żeby utrzymywać w porządku dokumentacje spraw tobie powierzonych. Nagroda cię nie minie za dotychczasowe starania. Dużo nerwów będzie kosztowała sobotnia rozmowa z partnerem.

RAK (22.06–22.07)
Uważaj na przejściach dla pieszych, ostatnio jesteś wyjątkowo roztargniony i przemęczony z nadmiaru obowiązków. Pilnuj swoich szans! Trzeba je umieć dostrzec – a także znaleźć ludzi, którzy chcą ci ułatwić ich wykorzystanie. Co do spraw serca – nie wykręcisz się od uroczej randki z Baranem.

LEW (23.07–22.08)
Ośmiel swojego adoratora, zerka w twoją stronę, bardzo bojąc się jednak, że jego starania nie zostaną zaakceptowane. Jest bardzo wrażliwy, skłonny nawet wyrzec się miłości, niż narazić na śmieszność. Sukcesy w finansowych sprawach i w pracy. Trzeba jednak umieć pozbyć się rutyny i spróbować nowych metod.

PANNA (23.08–22.09)
Szczęśliwe chwile w towarzystwie kogoś, kto bardzo ci się podoba. Jeśli to Wodnik – sprawa może być bardzo obiecująca, tylko niczego nie przyspieszaj. Czekaj na rozwój wypadków. Uda się zrealizować kilka ważnych przedsięwzięć. Twoje plany są zbyt ambitne jak na ten czas. Niech drobne porażki cię nie zniechęcają. Sobota i niedziela udane, ale bardzo pracowite z powodu przygotowań na przyjęcie gości.

WAGA (23.09–23.10)
Sercowe sprawy mogłyby być dobre, ale teraz jesteś tak zajęta, że nawet urocze chwile u boku miłej sercu osoby nie mogą cię oderwać od spraw zawodowych. Za wszelką cenę chcesz wygrać w trudnej sprawie, ale nie zapomnij przy tym o odpoczynku. W piątek przygotuj się na wizytę kogoś bliskiego.

SKORPION (24.10–22.11)
Jeśli planujesz podróż – będzie udana, o ile nie będziesz chciał pokazać, jaki z ciebie sportowiec lub kierowca. Jeśli będziesz się popisywał, możesz mieć kłopoty. Posłuchaj rady Strzelca i myśl o propozycjach, które mogą być ważne. Sprawy sercowe na dobrej drodze, ale nie bądź zazdrosny. W środę wizyta gości.

STRZELEC (23.11–21.12)
Staraj się panować nad sobą – bo nawet jeśli jesteś sam, masz szansę na spotkanie kogoś miłego, kogo warto polubić. Nie wahaj się nawiązać nowych znajomości. Dzięki wsparciu Barana możesz mieć poczucie, że wszystko się uda. Wkrótce spotka cię miła niespodzianka, zaskakująca propozycja. Tydzień dobry, lepszy od poprzedniego.

KOZIOROŻEC (22.12–20.01)
Doskonały tydzień, ale pod warunkiem, że nie okażesz braku zaufania w stosunku do rodziny. Nowe znajomości mogą być bardzo interesujące i jest duża szansa, że w przyszłości przerodzą się w zażyłą przyjaźń. Sprawa, która leży ci na sercu, wbrew twoim pesymistycznym przewidywaniom zostanie pomyślnie załatwiona. Nie trać zaufania do Koziorożca, który w przeszłości był ci przyjazny.

WODNIK (21.01–20.02)
Życie uczuciowe pełne obietnic. Bądź bardziej optymistyczny i szczery. Pozwoli ci to na lepszy klimat w domu i w środowisku zawodowym. W pracy mogą być pewne kłopoty, ale będziesz mieć także i dużo satysfakcji. Baran oczekuje od ciebie rady i chyba się nie zawiedzie.

RYBY (21.02–20.03)
Okres, w którym coś ważnego dokona się w sprawie, na rozwiązanie której czekasz od dawna. Prawdopodobnie zmiana zakresu obowiązków. Finanse coraz lepsze – a będą zupełnie dobre chyba w całym drugim kwartale. Co do uczuć – w kręgu twoich zainteresowań jest Byk. Z tym znakiem zawsze łączą cię zażyłe związki.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Rozkwitniesz, a Twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, nie będziesz miał zbyt wiele wyrozumiałości, ani czasu …