Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03–20.04)
W spotkaniach z przyjaciółmi pewien Wodnik będzie ci szczególnie miły, ty jemu prawdopodobnie też. W pracy wielkie postępy i pokonanie trudności. Załatwienie kilku spraw spowoduje, że dobry humor nie będzie cię opuszczał. Najlepsze dni nadchodzącego tygodnia to środa i czwartek. Postaraj się, aby ktoś, kogo bardzo lubisz, wiedział, jaką darzysz go sympatią.

BYK (21.04–21.05)
Towarzyskie powodzenie napełni cię optymizmem. Do pracy trzeba się przyłożyć, ale będziesz mógł zrealizować to, co ci leży na sercu. Finansowo lepiej, jednak bądź uważny. Bardziej przywiązuj wagę do słów, deklaracji i obietnic, jeśli je składasz. Sobotę spędź w plenerze, czas zaczerpnąć świeżego powietrza.

BLIŹNIĘTA (22.05–21.06)
Miłe chwile spędzisz wśród znajomych (może z zagranicy). Zaproszenie do podróży bardzo cię ucieszy. Byk okaże dużo sympatii i galanterii. Szczęśliwe okoliczności pozwolą ci przezwyciężyć trudne sprawy. Teraz masz do zrobienia kilka ważnych rzeczy, ale postaraj się, by nie przysłoniły one wszystkich innych wartości.

RAK (22.06–22.07)
Twoje nowe projekty nie będą się podobać. Czeka cię wiele trudnych dni, ale musisz się zorganizować. Towarzyskie powodzenie w końcu tygodnia – jakieś miłe słowa ze strony Ryb. Dlatego ciesz się chwilą, niech trwa, nawet jeśli jest ulotna. W sprawach zawodowych nie najlepiej, ale jest nadzieja, że wszystko wróci do normy.

LEW (23.07–22.08)
Towarzysko i uczuciowo dni pełne ożywienia, ale uważaj, żeby nie przesadzić z zabawą. Jeśli jesteś w związku, partner może się poczuć zagrożony. Nie daj mu powodów do zazdrości. Wkrótce polepszenie finansowe, będziesz mógł pozwolić sobie na odważne inwestycje. Plany zamienisz w czyny – długo na to czekałeś.

PANNA (23.08–22.09)
„Tak czy nie?” – ktoś będzie ci stawiał to pytanie dość natarczywie. Także w finansowych spekulacjach ostrożnie. W pracy – jeśli będziesz podtrzymywać dobre stosunki z otoczeniem – wszystko się ułoży. W domu trochę sprzeczek – ale istotne problemy są do rozwiązania. Przeproś bliską ci osobę spod znaku Bliźniąt. Ostatnio trochę cię poniosło.

WAGA (23.09–23.10)
Ożywienie towarzyskie da ci wiele przyjemności i przypomni, że możesz mieć wielkie powodzenie i osiągać sukcesy. Warto wyjaśnić zawikłane sprawy domowe lub nierealne projekty w pracy. Rada na przyszłość: nie bierz na siebie zbyt wiele, może się bowiem okazać, że nie ze wszystkim uporasz się na czas. Dla zmęczonych Wag konieczny urlop, żeby oderwać się od codziennych spraw.

SKORPION (24.10–22.11)
Zbytnia przedsiębiorczość może cię narazić na komplikacje. Oderwij się trochę od pracy, należy ci się raczej więcej spokoju niż rozrywki. Warto zadbać o zdrowie i odwiedzić lekarza. Zdaj się na dobre rady Strzelca i jego pomoc. Inne problemy przesłonią te obecne, zmuszą do działania. Zapragniesz sprawdzić się w nowych, niełatwych warunkach i wyjdziesz z tej sytuacji zwycięsko.

STRZELEC (23.11–21.12)
Wszystko ci się uda, jeśli nie będziesz się za wiele zastanawiał nad sprawą, która jest w tej chwili najpilniejsza (może to być podróż, egzamin lub sercowa decyzja). Czeka cię finansowa inwestycja, która może wymagać chwilowych poświęceń. Zawrzesz znajomość z kimś spod znaku Lwa, kto nagle oczaruje cię i olśni, sprawi, że będziesz chciał pokazać się z jak najlepszej strony

KOZIOROŻEC (22.12–20.01)
Więcej uśmiechu w tym tygodniu. Będzie on spokojny, ale to nie znaczy, że nudny. Spotkanie z Rakiem dostarczy ogromnych emocji, sprawi, że twoje serce znowu zacznie żywiej bić. Wrócą wspomnienia i chęć odnowienia znajomości. W sprawach zawodowych dużo do roboty, ale wszystko się dobrze ułoży.

WODNIK (21.01–20.02)
Dla niektórych z was interesujące nowości. Jeszcze inni mogą mieć jakieś problemy, które trzeba będzie rozwiązać, i to pilnie. Zdrowie się polepszy, a choć stare sprawy trochę cię męczą – nowe prace dadzą ci satysfakcję. Będziesz zadowolony z niespodziewanej pochwały szefa, który cię docenia.

RYBY (21.02–20.03)
Wszędzie sukcesy! Zwłaszcza w środowiskach intelektualnych, o wysokich ambicjach. Ale pewne sprawy trzeba postawić jasno. W otoczeniu najbliższych uważaj na zazdrosnych. Czekają cię nowe znajomości i podróż. Sympatia Strzelca może być pomocna. Plan działania, który przygotowujesz, zostanie zrealizowany pomyślnie.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Rozkwitniesz, a Twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, nie będziesz miał zbyt wiele wyrozumiałości, ani czasu …