Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03–20.04)
W najbliższym czasie trzeba będzie się skupić na obowiązkach domowych, ale nie zamykaj się w czterech kątach na cały tydzień. W piątek możesz zacząć planować, dokąd wybierzesz się z rodziną w czasie urlopu. W weekend pojawią się drobne konflikty z domownikami. Spróbuj jednak o swoich oczekiwaniach porozmawiać szczerze i spokojnie.

BYK (21.04–21.05)
Nie będziesz narzekać na nadmiar obowiązków w tym tygodniu i w końcu znajdziesz czas na odkładaną wizytę u fryzjera i kosmetyczki. Być może zapiszesz się na crossfit lub jogę. Jak przystało na karnawał, twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Przyjaciele zasypią cię zaproszeniami na imprezy, a ty nikomu nie odmówisz i będziesz jeździć od przyjęcia do przyjęcia.

BLIŹNIĘTA (22.05–21.06)
Spróbuj powrócić do starych pomysłów i projektów i jeszcze raz podyskutuj ze współpracownikami. Gwiazdy przewidują teraz dobrą passę. To czas na podjęcie trafnej decyzji zawodowej. Pod koniec tygodnia wiadomość od serdecznej osoby poprawi ci humor. Mimo nadmiaru obowiązków nie powinieneś rezygnować ze swoich przyjemności.

RAK (22.06–22.07)
Początek tygodnia zapowiada się dobrze, niespodziewany zastrzyk gotówki pozytywnie wpłynie na twój nastrój. W środę lub czwartek niewykluczona mała kłótnia rodzinna lub nieporozumienie w pracy. Chociaż będzie rozpierać cię energia i chęć zrobienia czegoś szalonego, współpracownicy mogą nie podzielać twojego entuzjazmu.

LEW (23.07–22.08)
Tydzień będzie pracowity. Gwiazdy wróżą powodzenie w interesach, ale w poniedziałek i wtorek uważaj na kogoś, kto się spieszy i szarogęsi. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej przedsięwzięcia skonsultuj się z zaufanym doradcą, najlepiej spod znaku Strzelca. Niewykluczone, że o pewnej ważnej sprawie przypomnisz sobie w ostatniej chwili albo jakieś decyzje podejmować będziesz w pośpiechu.

PANNA (23.08–22.09)
W połowie tygodnia uporasz się ze wszystkimi obowiązkami i będziesz mógł pomyśleć o zasłużonym odpoczynku. Jednak przez pracę zaniedbałeś ostatnio swoje potrzeby. Dobrze by było zadbać o kondycję fizyczną i zdrowe odżywianie. Już w najbliższy weekend możesz poznać niezwykle interesującą osobę, która cię oczaruje.

WAGA (23.09–23.10)
W czwartek lub piątek twój nastrój bardzo się poprawi, głównie dzięki niespodziewanej wizycie znajomego, który od dawna nie dawał znaków życia. W sobotę wybierz się koniecznie na spotkanie z przyjaciółmi przy lampce wina. W ich towarzystwie na pewno miło spędzisz czas, będziesz mógł zwierzyć się ze swoich problemów i liczyć na wsparcie.

SKORPION (24.10–22.11)
Gwiazdy przewidują dobrą passę. Uda ci się doprowadzić ważną sprawę do pomyślnego zakończenia lub podjąć decyzję o korzystnej inwestycji. To również dobry moment na rozmowę z szefem o podwyżce. Jeśli tylko poprosisz o realną kwotę, na pewno ją otrzymasz. Wykorzystaj przychylność gwiazd i realizuj wszystkie swoje plany.

STRZELEC (23.11–21.12)
W ciągu najbliższych dni będziesz mógł sobie pozwolić na odpoczynek, odetchniesz po tygodniu pełnym napięć. Pomyśl o krótkiej wycieczce w ustronne miejsce. Niebawem gwiazdy zaczną sprzyjać finansom. Gdy wykażesz inicjatywę, twoja sytuacja ulegnie znacznej poprawie. A jeśli planujesz wybrać się na imprezę karnawałową, na pewno będziesz się dobrze bawić.

KOZIOROŻEC (22.12–20.01)
Pomimo zapracowania postaraj się znaleźć więcej czasu na odpoczynek. W tym tygodniu nie podejmuj żadnych poważnych decyzji związanych ze sferą uczuć. W środę lub czwartek możesz popaść w konflikt z jednym z przyjaciół. Musisz być bardziej cierpliwy i wyrozumiały.

WODNIK (21.01–20.02)
Na początku tygodnia mogą się pojawić jakieś drobne nieporozumienia rodzinne. Staraj się nie prowokować najbliższych i nie pozwól, by drobiazgi doprowadzały do kłótni. Możesz mieć jednak pewność, że sprzeczki nie pogorszą relacji z osobą, na której ci zależy. Weekend przyniesie pewną poprawę. Wymyślisz, jak rozwiązać problem i uniknąć go w przyszłości.

RYBY (21.02–20.03)
Nareszcie będziesz mógł odetchnąć. Zdołasz rozwiązać problem, z którym zmagałeś się od dłuższego czasu. Niewykluczone, że twoje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Być może pojawi się szansa na uzyskanie dodatkowych przychodów. A osoba, z którą byłeś skonfliktowany, wreszcie przestanie mieć do ciebie o wszystko pretensje.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Rozkwitniesz, a Twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, nie będziesz miał zbyt wiele wyrozumiałości, ani czasu …