Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03–20.04)
Spróbuj nie odkładać na później realizacji noworocznych postanowień. Przede wszystkim zdobądź się wreszcie na szczerość w stosunku do partnera. Czekają cię niełatwe chwile, ale dzięki nim powinno się udać ustalić, jak będzie wyglądała wasza przyszłość. Jeśli nie jesteś z nikim związany, poszukaj okazji do poznawania nowych osób. Staraj się też stopniowo pokonywać własne kompleksy.

BYK (21.04–21.05)
W tym tygodniu gwiazdy będą ci wyjątkowo sprzyjać. Możesz więc rozpocząć poszukiwania nowej pracy, jeśli obecna nie daje satysfakcji i nie jest zbytnio dochodowa. Jeśli nie masz w planach radykalnych zmian, zajmij się sprawami, które należą do twoich obowiązków.

BLIŹNIĘTA (22.05–21.06)
Zabawa sylwestrowa co prawda trochę się przedłużyła i sprawiła, że zapomniałeś o sprawach dnia codziennego, ale w tym tygodniu znowu zaczniesz się zajmować problemami niecierpiącymi zwłoki. Uda ci się osiągnąć kompromis w trudnej sprawie służbowej. Nieco gorzej mogą się teraz układać relacje w rodzinie. Staraj się nie prowokować najbliższych.

RAK (22.06–22.07)
Niestety nie mogłeś zbyt długo świętować nadejścia nowego roku. Już w pierwszych dniach stycznia trzeba się wziąć ostro do pracy, by sprostać nowym obowiązkom. W najbliższym czasie będziesz musiał poświęcić znacznie więcej czasu na pracę. Jednak dzięki temu poprawi się twoja sytuacja finansowa.

LEW (23.07–22.08)
Kiepskie decyzje dotyczące finansów, które podjąłeś jeszcze w grudniu, nie pozwolą o sobie zapomnieć. Teraz musisz zastanowić się przed każdym większym wydatkiem. Nie przejmuj się jednak zbytnio, nie grożą ci aż tak poważne kłopoty. Nie musisz też martwić się o pracę.

PANNA (23.08–22.09)
Najbliższy czas będzie pomyślny dla twojego życia zawodowego. Odniesiesz sukces w sprawach wymagających licznych kontaktów z ludźmi, a zwłaszcza w tych, w których powodzenie zależy od rozwagi i życzliwości. W ciągu najbliższych dni nie będziesz też mieć zastrzeżeń do życia towarzyskiego. Czeka cię miłe spotkanie w gronie przyjaciół.

WAGA (23.09–23.10)
Niewykluczone, że już wkrótce dostaniesz nowe, ambitne i spełniające twoje oczekiwania zadanie zawodowe. Póki co, nie zaniedbuj bieżących spraw. Postaraj się też załatwić w urzędach to wszystko, czym nie zdążyłeś się zająć w okresie przedświątecznym. Dla tych z was, którzy planują wyznać komuś swoje uczucia, to może być wyjątkowy tydzień.

SKORPION (24.10–22.11)
Odniesiesz wrażenie, że twoje relacje z partnerem układają się zacznie lepiej niż ostatnio. Prawdopodobnie tak pozytywny rezultat przyniósł fakt, że w święta i Sylwestra spędziliście dużo czasu tylko we dwoje. Warto o tym pamiętać w przyszłości. Jeśli jesteś samotnym Skorpionem, nie możesz tracić nadziei na znalezienie drugiej połówki. Trzeba będzie trochę na nią poczekać, ale gwiazdy wróżą ci szczęście jeszcze tej zimy.

STRZELEC (23.11–21.12)
Nie będziesz narzekać na nadmiar obowiązków. Przeznacz ten czas na karnawałową zabawę, spotykaj się częściej z przyjaciółmi. Pomyśl też o urlopie, w czasie którego mógłbyś np. wybrać się w góry. Twój partner z chęcią przystanie na ten pomysł. A układ gwiazd sprawi, że wasz związek już niebawem wejdzie na nowe tory.

KOZIOROŻEC (22.12–20.01)
Niekorzystny układ gwiazd może na początku tygodnia przyczynić się do niewielkich konfliktów rodzinnych, które jednak dość szybko zostaną zażegnane. Pod koniec tygodnia sytuacja się unormuje, co sprawi, że będziesz w wyjątkowo dobrym nastroju. Nie spędzaj weekendowych wieczorów przed telewizorem, tylko wybierz się na jakąś karnawałową zabawę.

WODNIK (21.01–20.02)
Borykanie się ze wspólnym problemem sprawi, że ty i twój partner staniecie się sobie bliżsi niż do tej pory. Doceńcie to, znajdźcie teraz więcej czasu dla siebie. Zaplanujcie wyjście do kina lub na spacer, zwłaszcza że aura będzie sprzyjająca. Wykorzystajcie dobrze najbliższe dni, gdyż gwiazdy nie przewidują natłoku obowiązków ani żadnych problemów.

RYBY (21.02–20.03)
W tym tygodniu w sprawach osobistych postępuj z większą ostrożnością. Nieprzemyślana decyzja czy sprawienie ukochanej osobie przykrości może pociągnąć za sobą lawinę zdarzeń, których wolałabyś za wszelką cenę uniknąć. Nie krytykuj przesadnie i nie rób wyrzutów, jeśli nie jesteś przekonany o ich słuszności.

 

 

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Rozkwitniesz, a Twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, nie będziesz miał zbyt wiele wyrozumiałości, ani czasu …