Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03–20.04)
Jeśli chcesz zmienić sposób spędzania świąt lub masz szalony pomysł na sylwestra, to przedstaw go swojej drugiej połówce, a ona zrobi wszystko, by cię uszczęśliwić. Korzystaj z życia z większym zapałem, a sam będziesz zdziwiony rezultatami. Mimo przedświątecznego chaosu warto wychodzić i poznawać nowych ludzi. A może odezwiesz się do starych znajomych i umówisz się z nimi na kawę?

BYK (21.04–21.05)
W pracy czeka cię bardzo miła niespodzianka. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia usłyszysz propozycję, która dobrze rokuje finansowo. Niewielkie niedogodności, które może ona spowodować, nie mają znaczenia w porównaniu z tym, co zyskasz. Postaraj się bardziej niż w poprzednich latach zaangażować w przygotowanie świąt. Domownicy z pewnością to docenią.

BLIŹNIĘTA (22.05–21.06)
Zacznij w końcu wdrażać w życie swoje plany. Nie zwracaj przesadnie uwagi na opinie innych, zwłaszcza że ktoś nieprzychylny będzie próbował dawać ci rzekomo dobre rady, knując intrygi. Postępuj zgodnie z własnymi przeczuciami. Święta spędzisz tradycyjnie, choć spotkania z niektórymi dawno niewidzianymi osobami zaskoczą cię. Na szczęście będzie bardzo miło, odpoczniesz i zregenerujesz siły.

RAK (22.06–22.07)
Nagle będziesz musiał zrezygnować z rzeczy, o którą tak się starałeś. Zanim jednak to nastąpi, czekają cię trudne dni wahań. Jeśli nie jesteś obecnie w związku, nie rozpaczaj z tego powodu. Zacznij się cieszyć bożonarodzeniową aurą wspólnie z rodziną. W tym szczególnym okresie kilka istotnych rozmów przy gwiazdkowym stole uświadomi ci, na czym należy się skoncentrować w życiu.

LEW (23.07–22.08)
Pewne miłe wydarzenie przysłoni komplikacje, których ostatnio było niemało, zmusi do działania i podjęcia inicjatywy. Zapragniesz sprawdzić się w nowych, nietypowych warunkach i wyjdziesz z sytuacji obronną ręką. Rodzina będzie cię wspierać i dodawać sił. Przed tobą ważny sprawdzian, ale z pewnością dasz sobie radę.

PANNA (23.08–22.09)
W związku ze zbliżającym się końcem roku możesz mieć trochę więcej obowiązków w pracy. Możliwe, że nawet Wigilię spędzisz ślęcząc za biurkiem. Na szczęście potem będziesz mógł sobie pozwolić na błogie lenistwo. Wykorzystaj ten czas najlepiej, jak tylko potrafisz. Niech nie przychodzi ci do głowy pomysł, by spędzać wszystkie świąteczne dni w kuchni.

WAGA (23.09–23.10)
Należałoby się wreszcie zatroszczyć się o sprawy osobiste. Niech nadmiar obowiązków przed Gwiazdką nie będzie w tym przeszkodą. Nie warto nadmiernie się przemęczać, bo to może grozić pomyłką. Bądź uprzejmy i ostrożny w pracy. Twoje przeczucia wpłyną na przebieg ważnej sprawy. W święta szczególnie pamiętaj o tych, z którymi nie będziesz mógł się spotkać osobiście.

SKORPION (24.10–22.11)
Niebawem mogą się pojawić nieporozumienia z powodu pieniędzy, a raczej ich braku. Zacznij wreszcie z głową planować wydatki, bo nieroztropnością irytujesz domowników. Nie miałeś ostatnio zbyt wiele czasu dla rodziny i przyjaciół. Postaraj się to nadrobić w czasie zbliżających się świąt. W czwartek lub piątek możesz być zazdrosny o to, że partner idzie na jakieś przedświąteczne spotkanie.

STRZELEC (23.11–21.12)
Będzie lepiej, bo nabierzesz dystansu do kłopotów. Ale poczujesz zmęczenie sytuacją zawodową. Zacznij rozglądać się za nowymi, rozwojowymi zadaniami. Przyda ci się zastrzyk gotówki, zwłaszcza że trochę wydałeś na gwiazdkowe prezenty. Sprawy osobiste będą się teraz układać bardzo dobrze, a atmosfera Bożego Narodzenia pozytywnie wpłynie na twój nastrój.

KOZIOROŻEC (22.12–20.01)
Plany niebawem trochę się skomplikują. Spróbuj jednak rozważnie i cierpliwie wszystko wyjaśnić. Sprzeczki i pretensje niczego nie rozwiążą. Wręcz przeciwnie – pogłębią konflikt. Na szczęście święta zachęcą do pójścia na kompromis. W ferworze gwiazdkowych spotkań nie zapominaj o swoim partnerze. Bardzo liczy na to, że uda wam się znaleźć chwilę dla siebie.

WODNIK (21.01–20.02)
Osobiście doglądaj wszystkich przygotowań, bo bliscy mogą odkładać sprawy na ostatnią chwilę lub zupełnie odpuścić. Nie mów krewnym o zarobkach, a unikniesz próśb o żyrowanie pożyczek. Zbyt wiele zaplanowałeś na nadchodzący tydzień i nie wszystko uda się zrealizować. Zaniedbałeś ważne sprawy, a teraz trudno odnaleźć się w intensywnym rytmie obowiązków.

RYBY (21.02–20.03)
Kilka dni przed Wigilią zapomnisz o obowiązkach. Czas Bożego Narodzenia wykorzystasz na nadrobienie towarzyskich i rodzinnych zaległości oraz naładowanie akumulatorów. Sprawę, która martwiła cię od kilku dni, w tym tygodniu uda się załatwić. Niewykluczone, że przy świątecznym stole. W stałych związkach nastanie niemal pełne zrozumienie.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Rozkwitniesz, a Twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, nie będziesz miał zbyt wiele wyrozumiałości, ani czasu …