Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03–20.04)
Kocha się w tobie tajemniczy wielbiciel, ale jest nieśmiały, myśli bowiem, że odrzucisz jego miłość. Przygląda się. jak inni darzą cię uśmiechem i cierpią, kiedy dostają kosza. Zastanów się, czy na pewno warto odrzucić zaloty kolejnego adoratora. Podjętej decyzji możesz żałować, a czasu nie da się cofnąć.

BYK (21.04–21.05)
Tydzień będzie bardzo pomyślny. Oczekiwania finansowe zostaną zrealizowane. Pojawi się też szansa na umocnienie twojego miejsca w firmie. Również relacja z najbliższą osobą ulegnie poprawie, uda się zażegnać konflikty. Dobrze więc, że nie podejmowałeś żadnych pochopnych decyzji. W sobotę możesz się spodziewać odwiedzin przyjaciół.

BLIŹNIĘTA (21.03–20.04)
Przed Bliźniętami czas wytężonej pracy. Pod koniec tygodnia poczujesz się zmęczony, ale weekend pozwoli ci zregenerować siły i znowu będziesz w pełni aktywny. Strzeż się złośliwości Skorpiona. Ma trudny charakter i nie zawsze wiadomo, jak z nim postępować. Pozostaje więc mieć nadzieję, że niebawem coś się zmieni.

RAK (22.06–22.07)
Raki będą w nadchodzącym tygodniu jeszcze bardziej roztargnione niż zazwyczaj, co sprawi, że znowu ktoś poczuje się urażony. Nie martwcie się jednak, znajdzie się jeszcze ktoś trzeci, kto uzna, że w tym szaleństwie jest metoda. Dobrze zapowiada się środowe spotkanie. Okaże się, że potrafisz być dyplomatą i doprowadzić do końca to, czego się podjąłeś.

LEW (23.07–22.08)
Znajomy potrzebuje rady i bardzo chce się z tobą spotkać w nadchodzącą sobotę. Postaraj się więc nie myśleć o rzeczach przykrych, nie szukać dodatkowych obowiązków. Spraw mu przyjemność i umów się na kawę, a na pewno nie pożałujesz. Jeśli chodzi o sprawy finansowe, nie rezygnuj z upragnionego zakupu.

PANNA (23.08–22.09)
Do niedawna jeszcze żyłeś złudzeniami, teraz sytuacja zmieni się diametralnie. Czeka cię więc decydująca rozmowa, która zakończy pewien nie najłatwiejszy etap. Tydzień będzie pełen radości, w kąt pójdą wszystkie troski. Wypada cieszyć się tym, co niesie los. Koniecznie pomyśl o jakiejś rekompensacie dla partnera, który liczy na twoje wsparcie.

WAGA (23.09–23.10)
Nareszcie poprawi się twoja sytuacja zawodowa, a co za tym idzie – zarobki. Weekend spędzisz w doborowym towarzystwie. Możesz ufać Baranowi, to wierny przyjaciel, który tym razem również pokaże, na ile go stać. Docenisz jego zdolności organizacyjne i inne zalety. Poza tym w sprawach sercowych wspaniale, jest powód, by pomyśleć o romantycznym wyjeździe gdzieś za miasto.

SKORPION (24.10–22.11)
W końcu możesz spać spokojnie. Sprawy, które martwiły cię, zmierzają ku szczęśliwemu zakończeniu. Dobre dni to czwartek i piątek. Zapamiętasz je na długo, bo okaże się, że pewien problem można łatwo rozwiązać, a ponadto ktoś bliski sercu zatelefonuje z propozycją wspólnego spędzenia wieczoru. Pozwoli ci to utrzymać dobry nastrój przez następne dni tygodnia.

STRZELEC (23.11–21.12)
Dobrze jest rozmyślać w samotności o kilku sprawach, które zaprzątają twoje myśli. Wiele przemawia za tym, że uda się je zrealizować. Gwiazdy przychylnie patrzą na twoje starania, możesz więc spokojnie myśleć o przyszłości. Małe chmury nie zmącą poczucia bezpieczeństwa i rodzinnej harmonii. Postaraj się odrobić zaległości towarzyskie.

KOZIOROŻEC (22.12–20.01)
Żmudnie szukasz winnych ostatniego niepowodzenia. Porażka powinna stać się motywującą nauczką na przyszłość. Postaraj się rozsądniej zaplanować wszystko, czym musisz się zająć w danym tygodniu. Ktoś bardzo chce odnowić znajomość sprzed lat. Chyba warto podjąć tę próbę, gwiazdy wróżą pomyślność całej sprawie.

WODNIK (21.01–20.02)
Nie załamuj się trudnościami, przyszłość rysuje się bowiem optymistycznie. Rak interesuje się tobą, ale boi się, że uznasz jego starania za bezsensowne i śmieszne. Jeśli nie wiążesz z nim swojej przyszłości, to chociaż zdobądź się na życzliwość, na którą naprawdę zasługuje ten wartościowy, ale niedoceniany człowiek.

RYBY (21.02–20.03)
Kochający Strzelec wybaczył już wiele, ale dłużej nie może patrzeć na umizgi pewnej osoby, która w ogóle nie zwraca uwagi na jego zazdrość, tylko konsekwentnie stara się przekonać o swoim zaangażowaniu. Możesz liczyć na szczerość Wodnika, który chciałby, aby twoje problemy miały szczęśliwy finał. Zastanów się nad tym wszystkim, nadarzyła się bowiem wielka życiowa szansa, którą warto wykorzystać.

 

 

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Rozkwitniesz, a Twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, nie będziesz miał zbyt wiele wyrozumiałości, ani czasu …