Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04)
Różne trudne sprawy znajdą się właśnie na twojej głowie. Gdy inni będą leniuchować, ty przejmiesz dowodzenie. Okaże się, że twoje opinie są tak ważne, że nie można bez nich podjąć żadnej istotnej decyzji. Mars wymagać będzie od ciebie cierpliwości, ale za twoje trudy szykuje ci nagrodę. Awans lub podwyżka są w twoim zasięgu.

BYK (21.04-21.05)
Dojdziesz do wniosku, że najwyższy czas samemu zabrać się za ważne dla ciebie sprawy. Uprzejmie podziękujesz doradcom, którzy potrafią mniej od ciebie. Przyjaciółkom wtrącającym się w twoje sprawy sama dasz kilka dobrych rad. Biada osobom, które są leniwe lub zapominalskie, bo wreszcie powiesz im, co o nich myślisz.

BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
Poczujesz przypływ optymizmu. Wystarczy ci sił na trudne sprawy, problemy cię ominą, a towarzyskich atrakcji także nie zabraknie. Nie zabraknie ci dobrych pomysłów i życzliwych pomocników. Najwięcej korzystnych okazji czeka cię jednak w miłości. Samotne Bliźnięta będą flirtować i uwodzić. Zamężne udowodnią partnerowi, że możliwa jest powtórka miodowego miesiąca.

RAK (22.06-22.07)
Zapowiada się sympatyczny tydzień. Szef sam zajmie się swoimi sprawami, a rodzina będzie mniej niż zwykle marudzić. Wreszcie będziesz miał więcej czasu na swoje własne sprawy. Nadrobisz towarzyskie zaległości, nie opuścisz najciekawszych premier i towarzyskich imprez. Weekend sprzyja flirtom i nowym znajomościom.

LEW (23.07-22.08)
Na początku tygodnia postanowisz odpocząć od nadmiaru towarzyskich atrakcji. Najchętniej ukryjesz się przed wszystkimi gdzieś w leśnej głuszy. Kto liczy, że po godzinach pracy będziesz odbierać służbowy telefon, ten się zawiedzie. Zadbasz o swoje zdrowie, porządnie wyśpisz i znów będziesz w doskonałej formie. Weekend sprzyja miłości.

PANNA (23.08-22.09)
Miłość i związane z nią emocje zaprzątną całą twoją uwagę. Zaczniesz flirtować, żartować i plotkować, a szczęście w miłości nie powinno cię w tym tygodniu nawet na chwilę opuścić. Zapowiada się więcej nowych znajomości i okazji do randek. Jeśli jednak ukochany nie będzie o ciebie dbał, to bez skrupułów zaangażujesz się w nowy związek.

WAGA (23.09-23.10)
Przed tobą spokojniejszy tydzień. Będziesz cieszyć się z drobnych sukcesów, niechętnie porwiesz się na zbyt ambitne sprawy i ciężkie zadania. Niech się inni męczą. Po pracy uda ci się odpocząć, ale w weekend popatrzysz krytycznym wzrokiem na wystrój domu i ruszysz szukać nowych mebli lub tkanin.

SKORPION (24.10-22.11)
Zrobisz wszystko, aby oderwać się od codziennych obowiązków. Planety sprzyjają zwiedzaniu niezwykłych miejsc i poznawaniu inspirujących znajomych. Będziesz towarzyski, ale także ciekawski. Odkryjesz czyjś sekret, ale zastanów się trzy razy, zanim porozmawiasz o nim z innymi ludźmi. Powodowany dobrymi intencjami możesz powiedzieć zbyt wiele i ktoś bliski posądzi cię o plotki.

STRZELEC (23.11-21.12)
Zrób coś wbrew rutynie, a przestaniesz się nudzić. Mars dodaje ci odwagi. W tym tygodniu nie oszczędzaj na tym, co ci sprawia przyjemność, bo inaczej stracisz okazję do poznania przyjaciół i przeżycia pasjonującej przygody. Wybierz się na egzotyczną wycieczkę, weź udział w niezwykłym kursie, daj się porwać na szaloną randkę.

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
Nie żałuj czasu na to, co sprawia ci przyjemność, bo muzyka i sztuka pozwolą ci ukoić stargane nerwy. W pracy nowy pomysł może okazać się przełomowy. W jego realizacji pomoże ci ktoś, komu sam dawniej pomogłeś. W domu więcej obowiązków. Twoja energia i doświadczenie przydadzą się w pewnej trudnej sprawie, która dotyczy znajomych lub sąsiadów.

WODNIK (21.01-20.02)
Docenisz uroki wygodnego życia. W sprawach zawodowych niewiele będzie się działo. Wygoda, luksus i dobre jedzenie okażą się ważniejsze od innych zainteresowań. Jeśli potrafisz ugotować tylko wodę na herbatę, sięgniesz po nowe przepisy i wyczarujesz z nich potrawy, które wszystkich zachwycą. Zwłaszcza w weekend intuicja powiedzie cię w stronę wspaniałych restauracji i pięknych miejsc.

RYBY (21.02-20.03)
Zapomnij o tym, co mówią nieżyczliwe ci osoby. Pora zrealizować ambitne plany, na jakie od dawna masz ochotę. Tydzień sprzyja mądrym decyzjom, tak miłosnym, jak i zawodowym. Nie daj się tylko sprowokować do ostrej wymiany zdań z kimś, kto poucza innych, ale sam nie ma doświadczenia ani racji. Pamiętaj też, że jak cię ludzie widzą, tak cię piszą.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Nie pozwolisz, aby ktokolwiek pokrzyżował twoje szyki lub wtrącał się w twoje sprawy. …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.