Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04)
Nie pozwolisz, aby ktokolwiek pokrzyżował twoje szyki lub wtrącał się w twoje sprawy. Wrogów pokonasz, przyjaciołom zrewanżujesz się za okazaną ci pomoc. Osiągniesz sukces i będziesz w bardzo dobrym humorze. Warto wykorzystać wolne chwile, aby nadrobić zaległości w spotkaniach z przyjaciółmi. Jeśli ktoś zaprosi cię na przyjęcie lub wspólny wyjazd, to skorzystaj z okazji.

BYK (21.04-21.05)
Przed tobą pracowity tydzień. Jeśli zależy ci na pieniądzach, odeprzyj pokusę lenistwa. Pewna niewykorzystana propozycja przypomni o sobie i szkoda byłoby jej nie wykorzystać. Bądź więc czujny i nie wahaj się podejmować szybkich decyzji. Jeśli wpadnie ci do głowy rewolucyjny pomysł, warto będzie go zrealizować. W miłości niespodzianki!

BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
Zapowiada się tydzień pełen towarzyskich niespodzianek. Przypomną sobie o tobie przyjaciele, odwiedzą sympatyczni goście. Strapionych pocieszysz, głodnych nakarmisz i zasłużysz sobie na wielkie uznanie. W pracy uda ci się obronić przed dodatkowymi obowiązkami. Tylko choć na chwilę wróć do nudnej rzeczywistości, bo pewna urzędowa sprawa wymagać będzie twojej szybkiej decyzji.

RAK (22.06-22.07)
Na początku tygodnia trudno ci będzie zebrać siły. Nie uda ci się uciec przed dodatkowymi obowiązkami, ale głowa do góry, bo wreszcie przyjdą dodatkowe pieniądze. Dyskusje z szefem lepiej przełóż na przyszły tydzień, kiedy wszyscy będą spokojniejsi. Im bliżej weekendu, w tym lepszym będziesz humorze. Wenus sprawi, że nadejdą dobre wiadomości.

LEW (23.07-22.08)
Staniesz się niecierpliwy, spostrzegawczy i bardzo pomysłowy. Wszystko, co nowe i nieznane zacznie cię fascynować, a pomysł na nowe hobby też wprawi cię w doskonały humor. Planety sprzyjają twoim zamierzeniom, ale w sprawach zawodowych lepiej być ostrożnym. Ktoś może namawiać cię do decyzji, która tylko jemu tak naprawdę sprzyja.

PANNA (23.08-22.09)
Postanowisz zrobić trochę porządku w swoim życiu. W miłości możesz wytykać partnerowi różne błędy. Śmiało mów, co ci leży na sercu i nie udawaj kogoś, kim wcale nie jesteś. Zamiatanie spraw pod dywan może się skończyć poważniejszą sprzeczką. W pracy czeka cię więcej spokoju. Uporaj się szybko z zaległościami i powoli zacznij rozglądać za nowymi wyzwaniami.

WAGA (23.09-23.10)
Zaplanuj na ten tydzień zajęcia, które wymagają spotkań z ludźmi i różnych ustaleń. W pracy nie rezygnuj zbyt szybko z tego, na czym ci zależy. W miłości pokusy. Zamężne Wagi trochę z kimś poflirtują, a potem same staną się zazdrosne o swoją drugą połowę. W weekend warto wyjechać, Merkury sprzyja romantycznym wyprawom we dwoje.

SKORPION (24.10-22.11)
Ludzie lgną do ciebie, bo wiedzą, że potrafisz zawsze znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. W tym tygodniu znów ktoś poprosi cię o pomoc i znów nie będzie ci wypadało odmówić. Nie narzekaj, bo los ci to wynagrodzi. W drugiej połowie tygodnia planety szykują ci kilka sympatycznych niespodzianek. Pojawi się ktoś nowy, z kim szybko znajdziesz wspólny język.

STRZELEC (23.11-21.12)
Realizuj ambitne projekty, ale jeśli czegoś nie wiesz, to nie wstydź się poprosić o pomoc. Merkury postawi na twojej drodze sympatyczne osoby. Dzięki nim zafascynuje cię zupełnie nowe hobby. Merkury sprzyja także podróżom, nawet tym bardzo krótkim. W miłości nowe przygody.

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
Nie pozwól się wykorzystywać lub poganiać komuś, kto myśli tylko o własnych korzyściach. Trzymaj się z daleka od konfliktów i ryzyka, dbaj o własne dobro i nie martw się o nic na zapas. Daj sobie czas na odpoczynek i zastanowienie. W połowie tygodnia wszystko, co się opóźniało lub komplikowało, nagle ruszy do przodu! Poczujesz przypływ energii i optymizmu.

WODNIK (21.01-20.02)
Przygotuj się na niespodzianki! Merkury w twoim znaku zapowiada zmiany planów i zaskakujące propozycje towarzyskie. Nie planuj wielkich porządków i zakupów, bo może nie wystarczyć ci na nie czasu. Jeśli ktoś będzie miał wielkie wymagania lub zacznie wątpić w twoje umiejętności, to zamiast wpadać w panikę, walcz o swoje.

RYBY (21.02-20.03)
Sprzyja ci powodzenie podczas spotkań z ważnymi osobami. Domagaj się uwagi, podwyżki i pochwał za wszystko, co udało ci się od początku tego roku osiągnąć. W pracy bądź punktualny i zwracaj większą uwagę na szczegóły. Ktoś może ci się sprzeciwić lub nagle zmieni zdanie w ważnej sprawie. Nie panikuj, bo szybko okaże się, że wyjdzie ci to na dobre.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Wenus w twoim znaku pomoże ci pokonać chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.