Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04)
Merkury przyniesie ci okazję do zdobycia nowych wiadomości i umiejętności. Nie protestuj, jeśli zobaczysz na swoim biurku zaproszenie na kurs czy konferencję. Zaczniesz studiować poważne artykuły i książki. Okaże się, że to ciekawsze, niż sądziłeś. Zastanów się, jak zdobytą wiedzę zastosować w praktyce, bo dzięki temu zdobędziesz dodatkowe zlecenia i pieniądze.

BYK (21.04-21.05)
Pierwsza połowa tygodnia upłynie ci w sennej i spokojnej atmosferze. Będziesz wyrozumiały dla cudzych błędów. Uporaj się z zaległościami, wyjaśnij nieporozumienia i zadbaj o swoją wygodę. Niewykorzystane propozycje, stare pomysły staną się aktualne w drugiej połowie tygodnia. Spodziewaj się zamieszania, ważnych spotkań, inspirujących dyskusji.

BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
W domu zapowiada się kilka sympatycznych wydarzeń. Dzieci nie będą marudzić, a krewni przestaną prosić o natychmiastową pomoc w drobnych kłopotach, co przekona cię, że rodzinne życie ma swoje plusy. Merkury kusić cię będzie do częstszego odwiedzenia sklepów. Znajdź racjonalne powody dla niezbędnych wydatków.

RAK (22.06-22.07)
Jowisz wciąż sprzyja ambitnym pomysłom. Będziesz miał dobrą rękę do inwestycji, ale trzymaj swoje plany w tajemnicy. Konkurencja nie śpi, ale czasem daje się oszukać. Pewna osoba przestanie być dla ciebie miła. Stań do walki, bo Mars pomoże ci znaleźć właściwe argumenty. Sprzyja ci też powodzenie w miłości. Samotne Raki zaczną się rozglądać za okazją do nowego flirtu.

LEW (23.07-22.08)
Przed tobą udany tydzień. Zawodowe sprawy biec będą szybkim rytmem, a ty sam poczujesz się ważny i potrzebny. Energii ci nie zabraknie, ale musisz liczyć się z drobnymi trudnościami. Niektórzy o czymś zapomną, a innym wcale nie będzie chciało się starać i będziesz tą osobą, która uratuje sytuację. Będziesz decydował, rozkazywał i planował. Jeśli masz rację, to ktoś ważny chętnie cię wesprze.

PANNA (23.08-22.09)
Poświęcisz więcej uwagi domowym i rodzinnym sprawom. Okaże się, że trzeba coś wyremontować lub szybko naprawić. Osobiście pilnuj wszystkich fachowców, jeśli nie chcesz spędzić weekendu w bałaganie i rozgardiaszu. Zawodowych wyzwań będzie trochę mniej, dzięki czemu będziesz w dobrej kondycji. Ukryjesz się przed złośliwymi współpracownikami.

WAGA (23.09-23.10)
Służbowe poranki spędzisz na dyskusjach ze współpracownikami, a popołudnia zastaną cię wpatrzonego w monitor. Pochłonie cię w tym tygodniu kariera, ale też związane z nią stresy. Nie zrezygnujesz ze swoich pomysłów i poglądów, a upór i wytrwałość doprowadzą cię do celu. Wpływ Merkurego uczyni cię silnym i będzie sprzyjać sukcesom finansowym.

SKORPION (24.10-22.11)
Możesz pozwolić sobie na więcej swobody. Odpocznij od stresów, bo dzięki temu nabierzesz sił na ambitne wyzwania. Zawodowych kłopotów będzie mniej, a domownicy sami poradzą sobie z własnymi sprawami. Warto zająć się zdrowiem i urodą, wybrać na zakupy. W miłości czekają cię gorące randki i wspaniałe niespodzianki.

STRZELEC (23.11-21.12)
Czeka cię podróż lub odkrycie nowego hobby. Nie wstydź się pierwszy pytać o wszystko to, co cię zainteresuje. Nowo poznane osoby mogą wnieść w twoje życie trochę zamieszania, a ich poglądy zainspirują cię do zmian we własnym życiu. W pracy możliwe jest trochę niepokoju, który związany będzie z reorganizacją lub zmianą trybu pracy. Odważ się zrobić coś inaczej, niż zwykle.

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
Mars sprawi, że pochłoną cię cudze sprawy. Twój telefon dzwonić będzie bez przerwy, zapełni się skrzynka z mailami od znajomych i współpracowników. Będziesz rozstrzygać zadawnione spory i sklejać złamane serca. Poznasz niezwykłe plotki, ale też ważne informacje na temat przyszłości firmy. Przydasz się wszędzie tam, gdzie potrzeba uprzejmości i dyplomacji.

WODNIK (21.01-20.02)
Trudno ci będzie z poświęceniem zająć się zawodowymi obowiązkami. Zaczniesz się zastanawiać co z tego masz i czy twoje sprawy biegną we właściwym kierunku. Nagle ktoś z rodziny przypomni ci o niezbędnych zakupach i ważnych rocznicach. Podejdziesz do tego bez emocji. Nie zamęczaj się wątpliwościami, odpocznij, a szczęście zacznie się do ciebie uśmiechać.

RYBY (21.02-20.03)
Będziesz pełen chęci do nowych zadań i ambitnych wyzwań. Szef i inni współpracownicy, jeszcze pogrążeni w marazmie, bardzo szybko to zauważą. Obiecają ci złote góry, a ty sam będziesz musiał się ze wszystkim uporać. Dlatego bądź ostrożny i dbaj o szczegóły, aby nie okazało się, że wspaniałe propozycje są tak męczące, że nie opłaci się za nie zabierać.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Nie musisz się martwić. Obowiązków będzie mniej, a okazji do spotkań z ciekawymi …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.