Horoskop

BARAN (21.03-20.04)
Czas szybko mija, a Ty ciągle żyjesz złudzeniami. Wkrótce rozmowa z dawno niewidzianym znajomym sprawi, że na nowo ożyją marzenia o zrealizowaniu zapomnianej sprawy. Staną się na tyle realne, że tym razem postanowisz działać. Postaraj się zachęcić do tego pomysłu także Bliźnięta. Ich zapał i pomysłowość na pewno okażą się przydatne.
BYK (21.04-21.05)
Nie potrzebujesz pomocy, sam doskonale umiesz sobie radzić. Mimo tego ostatnio zaczynasz przypominać bezradne dziecko, co martwi bliskiego Ci Strzelca. Powinieneś wiedzieć, że skoro zdecydowałeś się na kroki radykalne, nie będzie łatwo. Już niebawem jednak szczęście się do Ciebie uśmiechnie i uda się zrealizować cel, który sobie wyznaczyłeś.
BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
Jesteś przekonany, że należy Ci się chwila relaksu i lenistwa. Nie zapominaj jednak, że taka sytuacja nie może trwać zbyt długo. Ktoś ocenia Twoje działania, przedsiębiorczość i talent, a jak na razie niewiele dobrego na ten temat może powiedzieć. Dlatego skróć okres lenistwa. Zbliżają się święta. Trzeba wziąć się w garść, żeby podołać wszystkim obowiązkom.
RAK (22.06-22.07)
Będzie to tydzień mniej udany od poprzednich, ale nie dlatego, że niewypełniony wieloma sukcesami. Po prostu jesteś bardzo zmęczony, pora pomyśleć o odpoczynku i wyrwaniu się choćby na kilka dni do rodziny lub przyjaciół. Ktoś, na kim Ci zależy, zacznie prawić Ci komplementy i starać się jak najwięcej czasu spędzać w Twoim towarzystwie.
LEW (23.07-22.08)
Zawiodłeś uczucia Wagi. To osoba o bardzo wrażliwej naturze, dlatego bardzo przeżywa porażkę. Pomyśl, jak elegancko załatwić tę sprawę. Wkrótce ujawni się wiele Twoich nie odkrytych jeszcze cech, jak zaradność, szybkość działania, zdolność do wyciągania wniosków, które dotychczas były domeną innych. Czas pokaże, że nie jesteś gorszy.
PANNA (23.08-22.09)
Życie nauczyło niejednego, ale nie można się go obawiać. Trzeba wyjść na spotkanie nowym dniom, zwłaszcza że zapowiadają wiele zmian. W towarzystwie Byka spędzisz wspaniały tydzień. Nagle będzie czas na rozmowy, spotkania i wiele innych atrakcji, a już myślałaś, że nic się w życiu nie zdarzy, że czekają Cię tylko niepowodzenia.
WAGA (23.09-23.10)
To będzie dobry tydzień, pomimo że bardzo pracowity. Ktoś z przełożonych dostrzeże Twoje starania, nie ominie Cię pochwała. Poprawi się relacja ze Strzelcem. On przerwie milczenie, a Ty będziesz udawać, że nic się nie stało, że nie warto rozpamiętywać przeszłości, choć tak naprawdę zadra w sercu tkwi jeszcze głęboko. Postaraj się myśleć o sprawach przyjemnych, a nie o kłopotach dnia codziennego.
SKORPION (24.10-22.11)
Zadzwoń do Byka z życzeniami, póki nie jest za późno. Ktoś uważnie Ci się przygląda, na razie tolerancyjny wobec wad, ale wkrótce przedstawi określone wymagania, którym powinieneś sprostać. Poprzeczkę postawi wysoko. Przed Tobą ważny sprawdzian, poradzisz sobie na pewno. Znowu będziesz w swoim żywiole, przejęty swoją rolą i obowiązkami.
STRZELEC (23.11-21.12)
Za dużo spraw zaplanowałeś na nadchodzący tydzień, nie wszystkie uda się zrealizować, stąd Twoje niezadowolenie. Czas sam rozwiąże sprawę, którą się martwisz, zajmij się czymś zupełnie innym. Pamiętaj o relaksie i wypoczynku. Dla Raka miej więcej wyrozumiałości. Jest prawdziwym przyjacielem, który teraz potrzebuje wsparcia.
KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
Doskonale zapowiadają się nadchodzące sobota i niedziela. Wypełnią je miłe spotkania z przyjaciółmi, pojawi się też okazja do zawarcia nowej, obiecującej znajomości. W poniedziałek będziesz jednak musiał się wziąć ostro do pracy, ponieważ masz trochę zaległości. Kilka niespodziewanych i nagłych propozycji sprawi, że trudno Ci będzie wybrać tę najlepszą.
WODNIK (21.01-20.02)
Wkrótce odkryjesz w sobie nieznane zdolności, co pomoże zaimponować Twojemu niezwykle wymagającemu partnerowi. Cały tydzień upłynie pod znakiem radości i satysfakcji. Nie przegap szansy, jaką otworzy przed Tobą spotkanie w niedzielne popołudnie. To zapowiedź wielu pozytywnych zmian w Twoim życiu.
RYBY (21.02-20.03)
Dobry okres zapewni Ci rada bardziej doświadczonego od Ciebie Strzelca. Szybko zrozumiesz, jak bardzo Ci się przyda. Dla bliskich nie będziesz miał czasu, co stanie się przyczyną konfliktów, które spróbujesz łagodzić. Niestety, nie zawsze skutecznie. Pod koniec tygodnia czeka Cię miłe spotkanie z przyjaciółmi. Już niedługo okaże się, że masz szansę zmienić pracę na ciekawszą.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Rozkwitniesz, a Twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, nie będziesz miał zbyt wiele wyrozumiałości, ani czasu …