Najnowsze informacje

Horoskop

BARAN (21.03-20.04)
Musisz się zakrzątnąć wokół swoich spraw osobistych, niech nadmiar obowiązków przed Gwiazdką nie będzie w tym przeszkodą. Koniecznie ogranicz kontakty z Rybami, są bardzo wścibskie i próbują za wszelką cenę pokrzyżować Twoje plany. W święta szczególnie pamiętaj o tych, z którymi nie będziesz mógł się spotkać osobiście. Twój telefon albo mail sprawią im wiele radości.
BYK (21.04-21.05)
Za dużo spraw zaplanowałeś na nadchodzący tydzień. Nie wszystko uda się zrealizować, stąd Twoje zdenerwowanie i niezadowolenie. Trochę zaniedbałeś ważne sprawy, a teraz trudno odnaleźć się w intensywnym rytmie obowiązków. Świąteczna atmosfera powinna jednak Ci w tym pomóc. Spróbuj też znaleźć czas na spotkanie z Wagą, która od dawna na nie czeka.
BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
W sprawach zawodowych czeka Cię miła niespodzianka. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia usłyszysz propozycję, która dobrze rokuje finansowo. Niewielkie niedogodności, które może spowodować, nie mają znaczenia w porównaniu z tym, co możesz zyskać. Postaraj się bardziej niż w poprzednich latach zaangażować w przygotowanie świąt. Domownicy z pewnością to docenią.
RAK (22.06-22.07)
Najwyższa pora, by zacząć wykorzystywać nadarzające się okazje. Zwłaszcza że ostatnio często się pojawiają. Korzystaj z nich z większym zapałem, a sam będziesz zdziwiony dobrymi rezultatami. Sprawisz tym także radość bliskiej Ci osobie, która zawsze w Ciebie wierzyła. W ciągu najbliższych dni pochłoną Cię świąteczne przygotowania i szaleństwo zakupów.
LEW (23.07-22.08)
W tym tygodniu mogą się pojawić nieporozumienia z powodu pieniędzy. Nie zwracaj uwagi na słowa osoby, która zarzuci Ci brak finansowej odpowiedzialności. Po paru dniach odwoła zarzuty i przeprosi. Nie miałeś ostatnio zbyt wiele czasu dla rodziny i przyjaciół. Musisz im to zrekompensować w czasie zbliżających się świąt.
PANNA (23.08-22.09)
Sprawy osobiste mogą się niebawem trochę skomplikować. Postaraj się rozważnie i cierpliwie wszystko wyjaśnić. Sprzeczki niczego nie rozwiążą, a wręcz przeciwnie – pogłębią konflikt. Na szczęście idą święta, które ułatwią zakopanie wojennego toporu. W ferworze gwiazdkowych spotkań nie zapominaj o swoim partnerze, który liczy, że uda wam się znaleźć chwilę dla siebie.
WAGA (23.09-23.10)
W pracy, w związku ze zbliżającym się końcem roku, będziesz mieć znacznie więcej obowiązków. Niewykluczone, że nawet dzień Wigilii spędzisz za biurkiem. Na szczęście potem będziesz mógł sobie pozwolić na błogie lenistwo. Wykorzystaj ten czas do maksimum! Niech nie przychodzi Ci do głowy pomysł, by spędzać wszystkie świąteczne dni w kuchni.
SKORPION (24.10-22.11)
Jakieś miłe wydarzenie przysłoni obecne problemy, zmusi do działania i podjęcia inicjatywy. Zapragniesz sprawdzić się w nowych, niełatwych warunkach i wyjdziesz z tej sytuacji zwycięsko. Waga będzie Cię wspierać i dodawać sił. Przed Tobą ważny sprawdzian, ale na pewno sobie poradzisz. W święta koniecznie musisz odpocząć, bo ostatnio dużo pracowałeś i nie miałeś nawet małej chwili wytchnienia.
STRZELEC (23.11-21.12)
Nie wiadomo, czy nie będziesz musiał nagle zrezygnować z rzeczy, o którą zabiegałeś. Zanim jednak to nastąpi, czekają Cię trudne dni wahań. Jeśli nie jesteś obecnie z nikim związany, nie powinieneś rozpaczać z tego powodu, tylko cieszyć się bożonarodzeniową aurą. W tym szczególnym okresie kilka istotnych rozmów przy gwiazdkowym stole uświadomi Ci, na czym należy się teraz skoncentrować w swoich działaniach.
KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
Przyszła pora na realizację własnych zamierzeń. Nie zwracaj teraz przesadnie uwagi na opinie innych, zwłaszcza że ktoś nieprzychylny będzie próbował dawać rzekomo dobre rady. Postępuj zgodnie z własnymi przeczuciami, a na pewno się nie pomylisz. Święta spędzisz tradycyjnie, choć spotkania z niektórymi dawno niewidzianymi osobami bardzo cię zaskoczą. Na szczęście bardzo miło.
WODNIK (21.01-20.02)
W czwartek możesz już zrobić sobie wolne i zapomnieć o zawodowych obowiązkach. Czas Bożego Narodzenia wykorzystaj na nadrobienie towarzyskich i rodzinnych zaległości oraz naładowanie akumulatorów. Sprawę, która martwiła Cię od kilku dni, w tym tygodniu uda się załatwić. Niewykluczone, że przy świątecznym stole.
RYBY (21.02-20.03)
Sprawy zawodowe nie ułożą się niestety po Twojej myśli, co może nie najlepiej wpłynąć na finanse, szczególnie, że czekają dość duże wydatki związane z gwiazdkowymi prezentami. Z kolei sprawy osobiste będą się teraz układać bardzo dobrze. Atmosfera Bożego Narodzenia pozytywnie wpłynie na Twój nastrój, dzięki czemu uda się uniknąć nieporozumień z rodziną.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Postaraj się zwrócić szczególną uwagę na pracę serca. Czy czujesz dyskomfort, czy wszystkie …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Mimo pięknej, letniej pogody, sprzyjającej różnego rodzaju aktywnościom, popadniesz w zupełną stagnację. Nie …