Najnowsze informacje

Horoskop

BARAN (21.03-20.04)
Sylwestrowa zabawa sprawi, że zapomnisz o całym świecie. Później jednak znów zaczniesz przejmować się rzeczami, o których już dawno powinieneś zapomnieć. Na szczęście sukcesywnie poradzisz sobie z trudnym zadaniem służbowym. Nieco gorzej mogą się teraz układać relacje w rodzinie. Staraj się nie prowokować najbliższych, nie warto kłócić się o byle drobiazg.

BYK (21.04-21.05)
Nie odkładaj na później realizacji noworocznych postanowień. Przede wszystkim zdobądź się na szczerość w stosunku do partnera. Czekają cię niełatwe chwile, ale dzięki nim powinno się udać ustalić, jak będzie wyglądała wasza przyszłość. Jeśli nie jesteś z nikim związany, poszukaj okazji do poznawania nowych osób.

BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
Nie będziesz mógł zbyt długo świętować nadejścia nowego roku. Już w pierwszych dniach stycznia trzeba będzie wziąć się do pracy, by sprostać nowym obowiązkom. W najbliższym czasie poświęcisz znacznie więcej czasu na sprawy zawodowe, jednak dzięki temu poprawi się twoja sytuacja finansowa. Już teraz zastanów się, jak zainwestować nadwyżki gotówki.

RAK (22.06-22.07)
Niekorzystny układ gwiazd może na początku tygodnia przyczynić się do niewielkich konfliktów rodzinnych, które jednak dość szybko zostaną zażegnane. Później sytuacja się unormuje, a ty będziesz w dobrym nastroju. Nie spędzaj weekendowych wieczorów przed telewizorem, tylko wybierz się na imprezę. Nie zapominaj jednak o partnerze…

LEW (23.07-22.08)
W pierwszym tygodniu stycznia, podobnie jak w następnych, nie będziesz narzekać na nadmiar obowiązków. Przeznacz ten czas na karnawałową zabawę, spotykaj się częściej z przyjaciółmi. Pomyśl też o urlopie, w czasie którego mógłbyś zrelaksować się oglądając przepiękne krajobrazy. Twój partner z chęcią przystanie na ten pomysł. A wasz związek już niebawem wejdzie na nowe tory.

PANNA (23.08-22.09)
Nie najlepsze decyzje finansowe, które podjąłeś na początku grudnia, nie pozwolą o sobie zapomnieć. Musisz teraz zastanowić się przed każdym większym wydatkiem. Nie przejmuj się jednak, nie grożą ci poważne kłopoty. Nie musisz też martwić się o pracę. Nie odrzucaj jednak wsparcia, które proponują domownicy i przyjaciele.

WAGA (23.09-23.10)
Niewykluczone, że już wkrótce dostaniesz nowe, ambitne i spełniające twoje oczekiwania zadanie zawodowe. Póki co, nie zaniedbuj bieżących spraw. Postaraj się również załatwić w urzędach wszystko, z czym nie zdążyłeś uporać się w okresie przedświątecznym. Dla tych, którzy planują wyznać komuś miłość, może to być wyjątkowy tydzień.

SKORPION (24.10-22.11)
Już w pierwszych dniach stycznia odniesiesz wrażenie, że relacje z partnerem układają się zacznie lepiej. Prawdopodobnie tak pozytywny obrót zdarzeń przyniósł fakt, że w święta spędziliście dużo czasu tylko we dwoje. Warto o tym pamiętać w przyszłości. Jeśli jesteś samotny, nie możesz tracić nadziei na znalezienie drugiej połówki. Trzeba będzie trochę na nią poczekać, ale szczęście dopisze jeszcze tej zimy.

STRZELEC (23.11-21.12)
Niebawem odniesiesz spory sukces w sprawach wymagających licznych kontaktów z ludźmi. Szczególnie w tych, w których powodzenie zależy od rozwagi i życzliwości. W ciągu najbliższych dni nie będziesz też mieć zastrzeżeń do życia towarzyskiego. Czeka cię miłe spotkanie w gronie znajomych. Niewykluczone też, że odezwie się ktoś bardzo oczekiwany i zaproponuje spotkanie.

KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
W tym tygodniu możesz śmiało rozpocząć poszukiwania nowej pracy, jeśli obecna nie daje satysfakcji i nie jest dochodowa. Nie masz w planach radykalnych zmian? Spróbuj skupić się na obowiązkach. Już niedługo weźmiesz udział w bardzo udanym spotkaniu i uznasz, że warto częściej organizować spontaniczne imprezy.

WODNIK (21.01-20.02)
Borykanie się ze wspólnym kłopotem sprawi, że ty i twój partner staniecie się sobie bliżsi niż do tej pory. Doceń to i znajdź teraz więcej czasu dla siebie i drugiej połówki. Zaplanuj wyjście do kina lub na spacer, zwłaszcza że aura będzie sprzyjająca. Wykorzystaj też dobrze najbliższe dni, gdyż gwiazdy nie przewidują natłoku obowiązków ani nowych problemów.

RYBY (21.02-20.03)
W tym tygodniu w sprawach osobistych postępuj z największą ostrożnością. Nieprzemyślana decyzja czy sprawienie ukochanej osobie przykrości może pociągnąć za sobą lawinę zdarzeń, których wolałbyś za wszelką cenę uniknąć. Nie krytykuj przesadnie i nie rób wyrzutów, jeśli nie jesteś przekonany o ich słuszności.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Postaraj się zwrócić szczególną uwagę na pracę serca. Czy czujesz dyskomfort, czy wszystkie …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Mimo pięknej, letniej pogody, sprzyjającej różnego rodzaju aktywnościom, popadniesz w zupełną stagnację. Nie …