Najnowsze informacje

Horoskop 2014

Baran (21.03–20.04)
W tym roku poznasz wiele nowych osób. Jeśli jesteś samotny, wykorzystaj to. Bądź odważny, a może uda ci się nawiązać bliższą znajomość z kimś, kto na długo zawładnie twoim sercem. Jeśli natomiast jesteś już w związku, nie flirtuj. Może się bowiem okazać, że to, co masz, stracisz szybciej, niż się spodziewasz. Jeśli chodzi o finanse, przed Tobą dobry rok, być może znacznie się wzbogacisz.

Byk (21.04–21.05)
Dla Byków bardzo ważne są sprawy materialne. Ten rok pokaże wam, jak bardzo się mylicie, stawiając finanse na pierwszym miejscu. W waszym życiu wydarzy się coś, co sprawi, że na nowo ustalicie hierarchię wartości. To będzie surowa lekcja, ale jeśli wyciągniecie z niej wnioski, będziecie szczęśliwi. Byki pozostające w długich związkach być może się zaręczą lub rozstaną.

Bliźnięta (22.05–21.06)
Przed tobą rok inwestycji. Wreszcie kupisz to, o czym tak długo marzyłeś. W tym roku uda się także wyzwolić z ograniczających relacji: zakończysz niesatysfakcjonujący związek, rzucisz nudną pracę lub zerwiesz przyjaźń z osobą, której nie do końca można ufać. To także czas podróży, nie tylko wakacyjnych, ale też biznesowych. Dzięki nim wzrośnie twoja rola na rynku pracy.

Rak (22.06–22.07)
Będziesz rozczarowany pierwszą połową roku, okaże się bowiem, że na realizację swoich planów musisz jeszcze trochę poczekać. To zatrzymanie wielu ważnych spraw źle na ciebie wpłynie i sprawi, że staniesz się konfliktowy. W tym roku uważaj na słowa: zarówno te, które wypowiadasz ty, jak i te kierowane do ciebie. Słuchaj uważnie, co mówią inni. Dzięki tej uważności unikniesz wielu kłopotów. W drugiej połowie roku zaświeci słońce w wielu dziedzinach twojego życia.

Lew (23.07–22.08)
W tym roku zechcesz podsumować to, co do tej pory udało ci się osiągnąć. Będziesz z siebie zadowolony, ale wciąż chcesz więcej. Ten apetyt uda się zaspokoić w miesiącach letnich. Wzrośnie twoja pozycja w firmie lub osoba, którą jesteś zainteresowany, zwróci na ciebie uwagę. Wystrzegaj się ryzyka: uważaj na kontuzje i nieprzemyślane decyzje. Swój błąd możesz bowiem jeszcze długo naprawiać.

Panna (23.08–22.09)
Po szalonym roku czeka cię następny… jeszcze bardziej szalony. Nie będziesz zwalniała tempa, zapragniesz większych wrażeń. Bliscy – zaskoczeni twoją przemianą – będą próbowali cię odwieść od wielu szalonych pomysłów. Ty jednak w tym roku stawiasz na siebie i swoją intuicję. Twoje analizy i życie wewnętrzne wysuną się na pierwszy plan. Staniesz się zdrową egoistką i będziesz z tego zadowolona.

Waga (23.09–23.10)
W tym roku się wzbogacisz. Pieniądze będą płynęły szerokim strumieniem, a ty z uśmiechem na ustach będziesz je wydawała. Oszczędzanie bowiem nigdy nie było twoją mocną stroną. Ale ten rok to także czas przemiany. Twoje wady, które dotąd drażniły tylko osoby w twoim otoczeniu, zaczną drażnić też ciebie i postanowisz coś z tym zrobić. Będziesz samokrytyczna i refleksyjna.

Skorpion (24.10–22.11)
To będzie bardzo ważny rok. Wydarzy się coś, co na zawsze utkwi w twojej pamięci. Możliwe rozstanie z kimś z bliskiego otoczenia. Dużo się od tej osoby nauczyłeś, ale teraz będziesz musiał radzić sobie sam. W Nowym Roku może też się okazać, że decyzja, którą kiedyś podjąłeś, okazała się słuszna. W finansach działaj rozważnie i wszystko dokładnie planuj, a możesz osiągnąć spektakularny sukces.

Strzelec (23.11–21.12)
Po dobrym roku 2013 zostało jeszcze kilka niedomkniętych spraw. Dopiero gdy uda się je zakończyć, odetchniesz z ulgą. W tym roku twoja wewnętrzna przemiana będze trwała nadal. Stajesz się spokojniejszy i zwracasz baczniejszą uwagę na drugiego człowieka. To przyciąga wielu ludzi, a ty bardzo lubisz nowe znajomości. Być może spotkasz kogoś zupełnie innego niż ty, ale równie interesującego.

Koziorożec (22.12–20.01)
Przestaniesz narzekać, a zaczniesz doceniać to, co masz. Dokonasz zmian, które uczynią twoje życie lepszym. Druga połowa roku dzięki pewnej, dość radykalnej zmianie przyniesie stabilizację finansową. Wreszcie znajdziesz czas na odpoczynek. Będziesz dumny z wysiłku, który włożyłeś w osiągnięcie celu.

Wodnik (21.01–20.02)
Po pełnym zawirowań roku 2013 wreszcie nadejdzie upragniony spokój. Jeśli chorowałeś, poczujesz się znacznie lepiej, jeśli brakowało ci pieniędzy – teraz kłopoty finansowe odejdą w zapomnienie. Wreszcie wszystko zacznie iść po twojej myśli. Będziesz miał wiecej czasu dla siebie i swoich zainteresowań. Być może wrócisz do hobby z przeszłości.

Ryby (21.02–20.03)
Staniesz się odważniejsza i pewniejsza siebie. Przestaniesz być zazdrosna o sukcesy innych, gdyż zobaczysz, że ty też masz się czym pochwalić. To twoje zdanie będzie najważniejsze, wreszcie zaczniesz pytać samą siebie, czego ty chcesz, a nie czego oczekują ludzie wokół. W pracy spokojnie, bez większych zakrętów, czasami będziesz się wręcz nudzić.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) W uczuciach zapanuje więcej spokoju i czułości. Staranie się o siebie wyjdzie wam …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) W tym tygodniu planety ci bardzo sprzyjają. Wszystko przychodzić ci będzie z łatwością. …