Horoskop

BARAN (21.03–20.04)
Atmosfera Bożego Narodzenia pozytywnie wpłynie na twój nastrój, dzięki czemu uda się uniknąć nieporozumień z rodziną. Szczególnie pamiętaj o tych, z którymi nie będziesz mógł się spotkać osobiście. Telefon od ciebie sprawi im wiele radości. W czwartek możesz zrobić sobie wolne i zapomnieć o zawodowych obowiązkach.

BYK (21.04–21.05)
Niewykluczone, że będziesz musiał zrezygnować z rzeczy, o którą zabiegałeś. Zanim jednak to nastąpi, czekają cię trudne dni wahań. Jeśli nie jesteś obecnie z nikim związany, nie powinieneś rozpaczać z tego powodu, tylko cieszyć się bożonarodzeniową aurą. Kilka istotnych rozmów przy gwiazdkowym stole uświadomi ci, na czym należy się teraz skoncentrować w swoich działaniach.

BLIŹNIĘTA (22.05–21.06)
W pracy, w związku ze zbliżającym się końcem roku, będziesz mieć znacznie więcej obowiązków. Możliwe, że nawet Wigilię spędzisz za biurkiem. Na szczęście potem będziesz mógł sobie pozwolić na błogie lenistwo. Wykorzystaj ten czas do maksimum! Niech nie przychodzi ci do głowy pomysł, by spędzać wszystkie świąteczne dni w kuchni.

RAK (22.06–22.07)
Najwyższa pora, by zacząć wykorzystywać nadarzające się okazje. Zwłaszcza że ostatnio często się pojawiają. Korzystaj z nich z większym zapałem, a sam będziesz zdziwiony dobrymi rezultatami. Sprawisz tym radość bliskiej osobie, która zawsze w ciebie wierzyła. W najbliższych dniach wpadniesz w wir świątecznych przygotowań i szalonych zakupów, ale nie przesadzaj.

LEW (23.07–22.08)
Wszystko wskazuje na to, że należałoby zatroszczyć się o sprawy osobiste, niech nadmiar obowiązków przed Gwiazdką nie będzie w tym przeszkodą. Koniecznie ogranicz kontakty ze znajomymi, którzy próbują za wszelką cenę pokrzyżować twoje plany. Pamiętaj, że najlepiej wychodzisz na słuchaniu samego siebie. Intuicja i tym razem cię nie zawiedzie.

PANNA (23.08–22.09)
W sprawach zawodowych czeka cię miła niespodzianka. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia usłyszysz propozycję, która dobrze rokuje finansowo. Ewentualne niedogodności nie mają znaczenia w porównaniu z tym, co zyskasz. Postaraj się bardziej niż w poprzednich latach zaangażować w przygotowanie świąt. Domownicy z pewnością to docenią.

WAGA (23.09–23.10)
Czas Bożego Narodzenia wykorzystaj na nadrobienie towarzyskich i rodzinnych zaległości oraz naładowanie akumulatorów. Sprawę, która martwiła cię od kilku dni, w tym tygodniu uda się załatwić. Niewykluczone, że przy świątecznym stole. Jednak gdy przy nim zasiądziesz, uważaj na słowa. Możesz niechcący kogoś urazić.

SKORPION (24.10–22.11)
W tym tygodniu mogą się pojawić nieporozumienia z powodu pieniędzy. Nie zwracaj uwagi na słowa osoby, która zarzuci ci brak finansowej odpowiedzialności. Po paru dniach odwoła zarzuty i przeprosi. Święta spędzisz tradycyjnie, choć spotkania z niektórymi dawno niewidzianymi osobami bardzo cię zaskoczą. Na szczęście bardzo miło.

STRZELEC (23.11–21.12)
Zbyt wiele zaplanowałeś na nadchodzący tydzień. Nie wszystko uda się zrealizować, stąd twoje zdenerwowanie i niezadowolenie. Trochę zaniedbałeś ważne sprawy, a teraz trudno odnaleźć się w intensywnym rytmie obowiązków. Świąteczna atmosfera powinna jednak ci w tym pomóc. Spróbuj też znaleźć czas na spotkanie z Bykiem, który od dawna na nie czeka.

KOZIOROŻEC (22.12–20.01)
Sprawy zawodowe nie ułożą się niestety po twojej myśli, co może nie najlepiej wpłynąć na finanse, szczególnie, że czekają cię dość duże wydatki związane z gwiazdkowymi prezentami. Z kolei sprawy osobiste będą się teraz układać bardzo dobrze. Mimo że nie miałeś ostatnio zbyt wiele czasu dla rodziny i przyjaciół, nadrobisz zaległości w czasie zbliżających się świąt.

WODNIK (21.01–20.02)
Jakieś miłe wydarzenie przysłoni obecne problemy, zmusi do działania i podjęcia inicjatywy. Zapragniesz sprawdzić się w nowych, niełatwych warunkach i wyjdziesz z tej sytuacji zwycięsko. Waga będzie cię wspierać i dodawać sił. Przed tobą ważny sprawdzian, ale na pewno sobie poradzisz.

RYBY (21.02–20.03)
Sprawy osobiste mogą się niebawem trochę skomplikować. Postaraj się rozważnie i cierpliwie wszystko wyjaśnić. Sprzeczki niczego nie rozwiążą, a wręcz przeciwnie – pogłębią konflikt. Na szczęście idą święta, które ułatwią zakopanie wojennego toporu. W ferworze gwiazdkowych spotkań nie zapominaj o swoim partnerze, którzy liczy, że uda wam się znaleźć chwilę dla siebie.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Rozkwitniesz, a Twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, nie będziesz miał zbyt wiele wyrozumiałości, ani czasu …