Horoskop

BARAN (21.03–20.04)
Gwiazdy przewidują, że już niedługo jeden ze współpracowników zaskoczy cię ciekawą propozycją zawodową. Zaczniesz nawet myśleć o zmianie swoich planów. Pod koniec tygodnia okaże się jednak, że z propozycji nie uda się skorzystać, ponieważ będziesz musiał się uporać z wieloma ważnymi zadaniami. Mimo nadmiaru obowiązków nie powinieneś rezygnować z wizyty u lekarza.

BYK (21.04–21.05)
Korzystny układ planet sprawi, że w tym tygodniu będziesz mógł wreszcie odetchnąć. Zdołasz rozwiązać problem, z którym zmagałeś się od dłuższego czasu. Niewykluczone, że twoje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. Być może pojawi się szansa na uzyskanie dodatkowych przychodów. A osoba, z którą byłeś skonfliktowany, wreszcie przestanie mieć do ciebie o wszystko pretensje.

BLIŹNIĘTA (22.05–21.06)
W połowie tygodnia uporasz się ze wszystkimi pilnymi pracami i będziesz mógł pomyśleć o zasłużonym odpoczynku. Dobrze by było zadbać o kondycję fizyczną – wybrać się na aerobik, ćwiczenia na siłowni czy chociażby zwykły spacer. Już w najbliższy weekend możesz poznać niezwykle interesującą osobę, która cię oczaruje. Czyżbyś miał się zakochać? Niewykluczone…

RAK (22.06–22.07)
W tym tygodniu nie będziesz cierpieć z powodu nadmiaru obowiązków, znajdziesz czas na odkładaną wizytę u fryzjera lub kosmetyczki. Być może zapiszesz się na aerobik, tai-chi lub jogę. Jednak nie łap wszystkich srok za ogon, może się bowiem okazać, że pod koniec tygodnia czekają cię nieplanowane wydatki.

LEW (23.07–22.08)
Na początku tygodnia mogą się pojawić pewne rodzinne nieporozumienia. Staraj się nie prowokować najbliższych i nie pozwól, by drobiazgi doprowadzały do kłótni. Możesz mieć jednak pewność, że sprzeczki nie pogorszą relacji z osobą, na której ci zależy. Weekend przyniesie pewną poprawę, wymyślisz, jak rozwiązać problem i uniknąć go w przyszłości.

PANNA (23.08–22.09)
W czwartek lub piątek twój nastrój bardzo się poprawi, głównie dzięki niespodziewanej wizycie znajomego, który od dość dawna nie dawał znaków życia. W sobotę wybierz się koniecznie na spotkanie z przyjaciółmi przy lampce wina. W ich towarzystwie na pewno miło spędzisz czas, będziesz mógł zwierzyć się ze swoich problemów i liczyć na wsparcie.

WAGA (23.09–23.10)
Początek tygodnia zapowiada się dość dobrze. Gwiazdy wpłyną pozytywnie na twoje samopoczucie. Jeśli wybierzesz się do przyjaciół, na pewno będziesz się dobrze bawić. W połowie tygodnia niewykluczona mała kłótnia rodzinna. Zdaniem najbliższych powodem sprzeczek jest to, że zbyt często chcesz za wszelką cenę stawiać na swoim.

SKORPION (24.10–22.11)
Tydzień będzie dość pracowity. Gwiazdy wróżą powodzenie w interesach. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej przedsięwzięcia skonsultuj się jednak z zaufanym doradcą, najlepiej spod znaku Bliźniąt. Niewykluczone, że o pewnej ważnej sprawie przypomnisz sobie w ostatniej chwili albo jakieś decyzje podejmować będziesz w pośpiechu.

STRZELEC (23.11–21.12)
W ciągu najbliższych dni będziesz mógł sobie pozwolić na odpoczynek, odetchniesz po tygodniu pełnym napięć. Pomyśl o spotkaniu w gronie przyjaciół lub krótkiej wycieczce. Niebawem gwiazdy zaczną sprzyjać miłości. Jeśli darzysz kogoś uczuciem, nie wahaj się wyjść z inicjatywą. Ten tydzień będzie dobrym czasem na romantyczne spotkania.

KOZIOROŻEC (22.12–20.01)
W najbliższym czasie będzie trzeba zająć się obowiązkami domowymi, ale nie zamykaj się w czterech ścianach na cały tydzień. W weekend mogą się pojawić drobne konflikty z domownikami. Spróbuj jednak o swoich oczekiwaniach porozmawiać szczerze i spokojnie. Weź pod uwagę, że nie zawsze to ty musisz mieć rację.

WODNIK (21.01–20.02)
Mimo że twoja praca zawodowa wiąże się z licznymi obowiązkami, postaraj się znaleźć więcej czasu na odpoczynek. W tym tygodniu nie podejmuj żadnych poważnych decyzji związanych ze sferą uczuć. W środę lub czwartek możesz poróżnić się z jednym z przyjaciół. Uważaj na słowa. Najpierw pomyśl, potem powiedz.

RYBY (21.02–20.03)
Gwiazdy przewidują dobrą passę. Uda ci się doprowadzić pewną sprawę do pomyślnego zakończenia lub podjąć decyzję o korzystnej inwestycji. To również dobry moment na rozmowę z szefem o podwyżce. Jeśli tylko poprosisz o realną kwotę, na pewno ją otrzymasz. Wykorzystaj przychylność gwiazd i realizuj wszystkie swoje plany.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Rozkwitniesz, a Twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, nie będziesz miał zbyt wiele wyrozumiałości, ani czasu …