BARAN (21.03-20.04)
Obowiązki, z którymi musisz uporać się do świąt, będą wymagały precyzji i zdecydowanych działań. W ferworze zajęć nie zapominaj jednak o swoim zdrowiu. Warto znaleźć czas na od dawna odkładaną wizytę u specjalisty. Osoby urodzone w kilku ostatnich dniach znaku w okresie świątecznym śmiało mogą wyznaczyć datę ślubu.
BYK (21.04-21.05)
Uda Ci się załatwić wiele spraw, i to tych najważniejszych. Najbliższe dni mogą okazać się przełomowymi w Twoim życiu. Zostaniesz zaskoczony decyzjami bliskiego Ci Strzelca. Rozwój wypadków potoczy się po Twojej myśli. Niewykluczone, że przed świętami trzeba będzie zaopiekować się chorą osobą z rodziny. Po tej bieganinie zatęsknisz do świętego spokoju.
BLIŹNIĘTA (22.05-21.06)
Bliźnięta w stałych związkach staną się dla siebie bardziej serdeczne, więc świąteczne przygotowania upłyną w sympatycznej atmosferze. Najchętniej Gwiazdkę spędziłyby w zaciszu domowym, tylko z najbliższymi. W finansach mogą liczyć też na Lwy, które zaangażowały się, aby im pomóc. Samotne Bliźniaki mogą już niebawem spotkać drugą połówkę.
RAK (22.06-22.07)
Zaproszenia na rodzinne uroczystości i inne imprezy wprawią Cię w dobry nastrój. Na wszystkich będziesz się dobrze bawić dzięki miłej atmosferze. Możliwe, że przed Bożym Narodzeniem trafi Ci się okazja zarobienia dodatkowych pieniędzy. Nie zastanawiaj się, czy z niej skorzystać. Jeśli jesteś kierowcą, bądź bardzo uważny na drodze.
LEW (23.07-22.08)
Twoi bliscy dołożą wszelkich starań, by gwiazdkowe prezenty odpowiadały Twojemu gustowi. W najbliższym czasie będziesz w romantycznym nastroju. Po przejściach jest bowiem w końcu szansa na miłość, o jakiej marzyłeś. Czeka Cię wyjazd, i to zupełnie nieoczekiwany. Propozycje spadną jak lawina, dlatego postaraj się wyjść im niejako naprzeciw i zacznij się uczyć języków.
PANNA (23.08-22.09)
Czeka Cię trochę kłopotów ze zdrowiem i z samym sobą. Pamiętaj, nie poddawaj się, a wszystko się z czasem ułoży. Wkrótce zrozumiesz, że potrafisz stanąć na wysokości zadania, a bliska osoba doceni Twoją decyzję. Panny w żadnym razie nie powinny przesiedzieć świątecznego okresu w domu. Emanując urokiem, bez trudu zdobędą serca wybranych osób.
WAGA (23.09-23.10)
Nie zwracasz uwagi na kogoś, kto odprowadza Cię spojrzeniem i żywo reaguje na każde Twoje pojawienie się. Dlatego zgódź się na spacer, będzie bardzo miło. Przedświąteczna krzątanina wprawi Cię w dobry humor. Nie szczędź grosza na gwiazdkowe podarunki, wspomóż również osoby uboższe. Niektóre Wagi mogą spodziewać się, że zostaną chrzestnymi lub świadkami na ślubie.
SKORPION (24.10-22.11)
Inni według Ciebie zawsze wiedzą lepiej, mają szczęśliwy los, a Ty uważasz się za nieudacznika i ciągle szukasz dla siebie miejsca. W opinii najbliższych i przyjaciół wcale tak nie jest. Czeka Cię wiele pracy przy przygotowywaniu świąt. Korcić Cię będą wyszukane prezenty dla ukochanych domowników, ale zanim wydasz na nie furę pieniędzy, zastanów się, czy nie lepiej zaplanować wyjazd na Sylwestra, np. w góry.
STRZELEC (23.11-21.12)
Masz szansę zrobić karierę, poświęcić jej wszystkie siły, nawet zrezygnować z ambicji, by dorównać komuś, komu troszkę zazdrościsz. Strzelcom szykują się wspaniałe święta i Sylwester, niektórym poza domem, a nawet za granicą. Możliwe też, że zechcecie w tym roku wzbogacić Wasz wigilijny stół o nowe, eksperymentalne potrawy. Sam Strzelec może otrzymać podarunek, o którym skrycie marzył.
KOZIOROŻEC (22.12-20.01)
Warto zadzwonić do Wagi. Znajomość z nią powinieneś podtrzymywać jak najdłużej. Postaraj się bardziej zadbać o swoje sprawy zawodowe. Masz szansę na pozytywne zmiany, na premie i nagrody. Przygotuj się również na zaproszenia na uroczystości. Koziorożec samotny na jednej z takich imprez, jeśli zdoła pokonać swoją nieśmiałość, pozna kogoś, kto przyprawi go o zawrót głowy.
WODNIK (21.01-20.02)
Nareszcie znajdziesz tego, kogo szukasz, kto spełni Twoje marzenia o szczęściu, który zapewni oparcie, sprawi, że poczujesz się pewniej. Przed świętami wcale nie musisz urabiać się „po pachy”. Nakłoń członków rodziny, by bardziej niż zwykle zaangażowali się w przygotowania. Możliwe, że ktoś z bliskich zrobi Ci wspaniały prezent, który Cię bardzo ucieszy.
RYBY (21.02-20.03)
Twoje serce zabije mocno do kogoś, kto może nie jest oszałamiająco przystojny, ale jest za to bardzo dobrym i mądrym człowiekiem. Szykują się więc zmiany w Twoim życiu. Dopisze Ci humor, łatwo dogadasz się także z osobami, których nie darzysz sympatią. Święta spędzisz w spokojnej, miłej atmosferze. Rodzinne spotkania staną się okazją do przedstawienia najbliższym nowego znajomego.

Zobacz kolejny artykuł

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Rozkwitniesz, a Twój optymizm pokona chandrę. Będziesz energiczny i towarzyski, a także pełen …

Horoskop dla czytelników TP

BARAN (21.03-20.04) Najchętniej zajmiesz się własnymi sprawami, nie będziesz miał zbyt wiele wyrozumiałości, ani czasu …