W nowej roli w Orlenie

Wioletta Kulpa, szefowa płockich struktur Prawa i Sprawiedliwości, powołana została na stanowisko Kierownika Działu Sponsoringu Społecznego i CSR w PKN ORLEN. Nadal będzie także pełniła powierzoną jej w 2016 roku funkcję delegata prezesa zarządu ds. lokalnej społeczności.
Do jej zadań w dalszym ciągu będzie należało m.in. realizowanie ogólnopolskich projektów sponsoringowych, ale także tych, które są adresowane w dużej mierze do mieszkańców Płocka i okolic. Podobne do tych, które prowadzone były dotychczas przez ORLEN w zakresie sportu, kultury i edukacji, ale także dotyczących wzmocnienia poziomu bezpieczeństwa społecznego oraz ochrony zdrowia. A tylko w roku ubiegłym, dzięki współpracy oraz własnym inicjatywom, spółka zrealizowała ponad 90 projektów dla mieszkańców Płocka i okolic na kwotę przeszło 24 mln zł.
Pełniąca wcześniej obowiązki delegata prezesa zarządu ds. lokalnej społeczności Kulpa zaangażowała się m.in. w kolorowe iluminacje znane jako Ogrody Światła, które płocczanie mogli podziwiać wokół Katedry, umowę sponsoringową wzmacniająca budżet Wisły Płock, cykl bezpłatnych przedstawień teatrów z całej Polski dla dzieci, zapewnienie ochrony kąpieliska w okresie wakacji w Grabinie, bezpłatne lekcje pływania dla dzieci i osób starszych, odblaski wzmacniające widoczność, a zarazem bezpieczeństwo uczniów z płockich szkół podstawowych, samochody dla policji oraz tablety dla uczniów zamiast książek.
Nowy kierownik Działu Sponsoringu Społecznego i CSR w PKN ORLEN jest jednocześnie płocką radną nieprzerwanie od roku 2002 roku, czyli już czwartą kadencję. Pełni też funkcję przewodniczącej Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Płock.

(t)

Zobacz kolejny artykuł

Problemy z parkingiem przy zoo

Przetarg na przebudowę al. Kilińskiego został przedłużony do 10 kwietnia, chociaż pierwotnie miał się zakończyć …