W Poniatowej też da się kupić tańsze oc

Ubezpieczenie OC w Poniatowej jest oferowane przez kilku agentów ubezpieczeniowych. Nie wierz jednak we wszystko co Ci powiedzą. Przeczytaj nasz poradnik i sprawdź najkorzystniejszą ofertę!

Ubezpieczenie komunikacyjne OC powinno gwarantować ochronę zniżek za bezszkodową jazdę. Kierowcy, którzy nie korzystają z ubezpieczenia, a płacą składki zasługują na uprzywilejowane traktowanie. Poza tym, zmiana ubezpieczyciela nie powinna wiązać się z utratą korzyści. Zwróć uwagę na to, czy potencjalny ubezpieczyciel uwzględnia zniżki poprzedniego zakładu ubezpieczeń. To jednak nie wszystko – ubezpieczenie OC może uwzględniać dodatkowe opcje, o czym niżej.

Trochę więcej niż OC

Ubezpieczenie OC oferowane przez różne zakłady ubezpieczeń może się różnić od standardowego modelu ponieważ w pakiecie możesz otrzymać inne świadczenia. Odmienności są zauważalne zwłaszcza w zakresie dodatkowych opcji. Chcąc zachęcić do wyboru ubezpieczenia OC ubezpieczyciele oferują m.in. opcję bezpłatnego holowania samochodu, albo możliwość rozłożenia płatności na raty, które mniej obciążą domowy budżet i są łatwiejsze do spłaty. Poza tym, ubezpieczenie może też obejmować assistance w wersji podstawowej, bez konieczności dopłaty. Określenie „gratis” ma za zadanie przyciągnąć uwagę potencjalnych ubezpieczonych, więc sprawdź ile zapłacisz za taką samą ofertę w innych firmach ubezpieczeniowych.

Porównaj ceny

Przy zakupie decydujące znaczenie ma zwykle cena polisy, która może się różnić w zależności od ubezpieczyciela i zasięgu terytorialnego świadczenia przez niego usług. Więcej informacji na temat różnic między wysokością kosztów ubezpieczenia w Poniatowej a innymi miastami znajdziesz na stronie internetowej aplikacji umożliwiającej porównanie różnych ofert. Porównywarka OC oraz AC Najtaniej u Agenta jest intuicyjną aplikacją dostępną dla każdego internauty. Za jej pomocą w prosty i szybki sposób przeanalizujesz dostępne oferty, aby wybrać tę najlepszą dla siebie. Wystarczy kliknąć w wyżej zamieszczony link by przenieść się na stronę oferującą nie tylko bezpłatny kalkulator cen ubezpieczenia, ale też profesjonalną pomoc agenta ubezpieczeniowego. Jak tego dokonać? To proste – wystarczy wypełnić formularz i podać numer telefonu. Agent skontaktuje się z Tobą telefonicznie w ciągu 15 – 20 minut i udzieli fachowej pomocy – całkowicie nieodpłatnie.

Dodatkowa ochrona

Do ubezpieczenia OC możesz dokupić dodatkowe ubezpieczenia, w tym pakiet Assistance, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, a nawet ubezpieczenie ochrony prawnej. Ubezpieczenie NNW zapewnia ochronę przed następstwami nieszczęśliwych wypadków, natomiast assistance pokrywa koszty holowania, naprawy koła, czy innych usterek. Niektóre polisy assistance oferują też bezpłatny nocleg w hotelu jeśli auto zepsuje się na trasie albo samochód zastępczy. Są też ubezpieczyciele, którzy swoich klientów transportują samodzielnie do miejsca przeznaczenia w razie usterki samochodu.

Warto też wspomnieć o dodatkowym ubezpieczeniu jakim jest ochrona szyb. Często zdarza się, że w drodze wypryśnie spod kół jakiegoś samochodu kamień lub żwir. Szyba pęka a my jesteśmy unieruchomieni i narażeni na wysokie koszty wymiany rozbitej szyby. Ubezpieczenie szyb chroni nas przed niespodziewanymi kosztami, dlatego warto rozważyć jego zakup.

Zobacz kolejny artykuł

Czym różni się chwilówka od zwykłej pożyczki?

Szybkim pożyczkom gotówkowym udzielanym przez firmy pozabankowe bez wątpienia nie można odmówić popularności. Są to …

Jeden komentarz

  1. Ja na kilku porównywarkach liczyłem ceny OC i jednak najtańszą polisę wyszukał mi kalkulator cuk.