Najnowsze informacje

Zapraszamy do wspólnej zabawy

Przed rokiem nagrody odbierali Kasia Żołnowska i Jurij Szyczkow. W tym roku również są w gronie kandydatów do tytułu najpopularniejszego sportowca i trenera 2008 roku. To od czytelników Tygodnika Płockiego i Gazety Wyborczej Płock zależy, kto w tym roku zwycięży w Plebiscycie.
Jak co roku, Kapituła złożona z ludzi sportu, przedstawicieli samorządu oraz dziennikarzy, miała ogromne trudności z wytypowaniem kandydatów do tytułów najpopularniejszych. Ostatecznie po wielu godzinach dyskusji ustalona została lista, którą teraz oddajemy pod osąd czytelników. Bo to czytelnicy będą, jak co roku, wybierać tych, którzy podczas wielkiego Płockiego Balu Sportu odbiorą nagrody. Bal odbędzie się tradycyjnie w ostatnią sobotę karnawału, 21 lutego w Hotelu Starzyński.
O kandydatach będziemy pisać w kolejnych numerach Tygodnika Płockiego, przedstawiając ich osiągnięcia w 2008 roku. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak wyjaśnić w jaki sposób czytelnicy mogą wziąć udział w VI Plebiscycie.
Uczestnicy głosują przez złożenie lub przesłanie wypełnionych kuponów, wydrukowanych w Tygodniku Płockim lub GW Płock. Na każdym kuponie wydrukowanych zostało: 10 kandydatów do tytułu Najpopularniejszy Sportowiec, 5 kandydatów do tytułu Najpopularniejszy Trener oraz trzy nominowane Wydarzenia Sportowe. Jeden uczestnik może pozostawić lub wysłać nieograniczoną liczbę kuponów, ale w jednym zgłoszeniu można oddać głos tylko na jedną nominację sportowca, jedną trenera i jedną na wydarzenie sportowe.
Warto wziąć udział w Plebiscycie i przynosić wypełnione kupony do redakcji. Co tydzień z nadesłanych kuponów będziemy losować nagrody. I tak, I losowanie odbędzie się 8 grudnia z tych kuponów, które zostaną nadesłane do 5 grudnia. O kolejnych terminach będziemy informować czytelników. W sumie przygotowanych zostało 10 nagród rzeczowych, bo tyle tygodni trwać będzie Plebiscyt, w ostatnim losowaniu wezmą udział wszystkie kupony, a zwycięzca otrzyma 2-osobowe zaproszenie na Płocki Bal Sportu.
Zapraszamy czytelników do wspólnej zabawy, do wypełniania kuponów i przynoszenia ich do redakcji.   
Jol.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …