Najnowsze informacje

Życzenia

W najbliższych dniach życzenia imieninowe przyjmują:
wtorek, 3 lipca – Anatol, Otton;
środa, 4 lipca – Malwina, Izabela, Aurelian;
czwartek, 5 lipca – Karolina, Antoni, Filomena;
piątek, 6 lipca – Dominika, Gotard, Agrypina;
sobota, 7 lipca – Estera, Metody, Kira;
niedziela, 8 lipca – Edgar, Elżbieta, Eugeniusz;
poniedziałek, 9 lipca – Lukrecja, Weronika, Anatolia.

***
Szczególnej czerwcowej solenizantce, aktorce Teatru Dramatycznego w Płocku, Dorocie Cempurze życzenia tradycyjne zdrowia, szczęścia i pomyślności, ale też życzenia nietypowe weny twórczej, zapału scenicznego i niegasnącej sympatii publiczności życzą miłośnicy Melpomeny.
***
Z okazji imienin pani Wandzie Zielińskiej gorące życzenia pomyślności, czerpania radości z każdej chwili życia oraz powodzenia w życiu osobistym i zawodowym przesyłają dawne uczennice.
***
Moc najserdeczniejszych życzeń imieninowych, dużo zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń Piotrkowi Owczarskiemu życzą koleżanki.
***
Serdeczne, chociaż spóźnione życzenia imieninowe otrzymuje Jan Cichocki. Samych radosnych i słonecznych dni życzą przyjaciele.
***
Samych cukierków kolorowych i słodkich na nowej drodze życia Sonii i Krzysztofowi Grześkom życzy Mirek.
***
Ksiądz Paweł Sprusiński otrzymuje z okazji imienin życzenia samych radosnych dni, realizacji planów i marzeń oraz wielu łask bożych przesyłają znajomi.
***
Dorocie Strusińskiej z okazji urodzin i imienin dużo zdrowia, jeszcze więcej pomyślności, życzliwości i przyjaźni ludzi wokół, pogody ducha jak dotychczas, a także radości każdego dnia życzą znajomi.
***
Piotrusiowi Brzyskiemu z okazji imienin samych radosnych i słonecznych dni oraz spełnienia wszelkich marzeń życzą ciocie i wujkowie.
***
30 czerwca br. znów nastał szczególny dzień dla jubilatki Renaty Kowalskiej. Dla Ciebie zgodnym chórem śpiewamy „Sto lat” i wśród stu najlepszych życzeń do spełnienia na pierwszych miejscach wymieniamy: uśmiechu od ucha do ucha; „grubych” banknotów w portfelu; miłości, miłości i jeszcze raz miłości; a do tego cukiereczków dla osłodzenia życia. Tego wszystkiego i jeszcze więcej życzą przyjaciele.
***
Świeżo upieczonym rodzicom Beacie i Arturowi Zasadom, aby mała Patrycja nigdy nie sprawiała kłopotów, nie gryzła taty, nie ciągnęła za włosy mamy, żeby w przyszłości robiła lepsze imprezy niż my – życzy Mirek.

 

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Ulubieńcom płockiej sceny teatralnej, czerwcowym solenizantom Piotrowi Bale i Pawłowi Gładysiowi wiele serdecznych życzeń zdrowia, szczęścia, realizowania się w aktorskiej pasji życzą znajomi i przyjaciele.

Wandzie Gołębiewskiej serdeczne życzenia imieninowe zdrowia, szczęścia, pomyślności, doskonałej weny twórczej, wymarzonych podróży oraz gratulacje z obecnych sukcesów poetyckich przesyła Danka Palmowska z synem Miłoszem.

Pani Wandzie, właścicielce komisu sukien ślubnych, najserdeczniejsze życzenia imieninowe i serdeczne podziękowania za wspaniałą obsługę i dobre serce składa klientka z Sierpca.

Z pachnącym lasem malinami, ukwieconych chabrem, kąkolem i makiem Ciesiel, najlepsze życzenia, dużo zdrowia, siły, wiele radości z osiągnięć poetyckich i dobrej weny twórczej sympatycznej solenizantce Wandzie Gołębiewskiej przesyła M. Młodkowska.

Wspaniałemu solenizantowi i jubilatowi Piotrowi Pielatowi moc gorących życzeń szczęścia, radości, zadowolenia, samych słonecznych dni i spełnienia wszystkich marzeń oraz jak najwięcej kolejnych, wspaniałych wspólnie spędzonych chwil przesyła żona Marta.

Kochanej solenizantce pani Władysławie Kalinowskiej z okazji imienin wiele dobrych życzeń, radości, szczęścia, życiowej pogody ducha i uśmiechu na każdy dzień przesyła córka Ania z rodziną.

Ptaszek śpiewa, słońce świeci, że 50-tka Mariannie Balcerzak leci. I z okazji święta tego, życzymy Ci wiele dobrego. Marcin z Marzenką.

Uczniowie z klasy „O” z SP w Machcinie wraz z rodzicami składają serdeczne podziękowania za całoroczną pracę i życzenia udanego, wakacyjnego wypoczynku swojej wspaniałej wychowawczyni pani Magdalenie Hiszpańskiej.

Czerwcowemu solenizantowi Piotrowi Owczarskiemu życzenia wielu cudownych podróży do najpiękniejszych zakątków całego świata, spełnienia planów zawodowych i osobistych marzeń, dużo uśmiechu, radości i konsekwencji przy realizowaniu kolejnych etapów pracy zawodowej składają pamiętające koleżanki.

Czerwcowej solenizantce Emilii Rosińskiej wspaniałego wakacyjnego wypoczynku i niezapomnianej wędrówki po bieszczadzkich szlakach życzą przyjaciele i rodzina.

Najserdeczniejsze życzenia imieninowe otrzymuje pani Lucyna Szatkowska. Dzieci, wnuki i prawnuki życzą zdrowia, pogody ducha i uśmiechu na co dzień. Życzą też dużo słońca podczas odpoczynku w zielonym ogródku.

Janowi Waćkowskiemu z okazji imienin i rozpoczynającego się okresu letniej kanikuły, pogody ducha, ciekawości świata i weny twórczej, życzą miłośnicy obiektywu najpracowitszego płockiego fotografa.

Z okazji urodzin kochanej córce i siostrze Ani Stończek wszystkiego najlepszego, samych radosnych chwil, wszystkiego co najlepsze życzą rodzice, siostra i brat.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Wciąż napływają życzenia jubileuszowe dla redakcji Tygodnika Płockiego. Za wszystkie serdecznie dziękujemy.
Z okazji jubileuszu 35-lecia „Tygodnika Płockiego” składamy Państwu serdeczne gratulacje. Pragniemy przekazać na ręce Pana Prezesa słowa uznania i podziękowania dla wszystkich pracowników Gazety za zaangażowanie oraz wysiłek wkładany w redagowanie kolejnych numerów tygodnika. „Tygodnik Płocki” ukazując sie przez 35 lat na stałe związał się z mieszkańcami Północnego Mazowsza, wpisując się w historię regionu.
Niewielu wydawców prasy funkcjonujących w niestabilnych warunkach makroekonomicznych naszego kraju, może pochwalić się takimi osiągnięciami jak Państwa Tygodnik.
Tym bardziej jest nam miło, iż przetrwaliście te trudne okresy i jesteście nadal obiektywnym i rzetelnym zespołem przedstawiającym wydarzenia w regionie.
Życzymy Panu oraz wszystkim pracownikom wiele wytrwałości, pomyślności i następnych wspaniałych jubileuszy oraz sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
Z wyrazami szacunku prezes
Zarządu PKS Płock S.A. mgr inż. Paweł Rafał Natkowski i członek
Zarządu mgr Henryk Gajewski.W rubinowe gody, kochanym rodzicom, Jadwidze i Józefowi Grzelakom, życzenia spokoju, pomyślności i zdrowia na dalsze lata wspólnego życia, składają córka Beata i syn Łukasz z rodziną.
***
W dniu 24 czerwca obchodzi imieniny Janina Szara z Goślic. Życzę Ci Janeczko dużo, dużo zdrowia, spokoju ducha, wytrwałości i pociechy z córki Joli w Grecji i Błogosławieństwa Bożego – przyjaciółka Krystyna.
***
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie, gdy oba serca płoną miłością i spieszą kochać się z wzajemnością. Niech miłość dodaje Wam siły i radości każdego dnia, i przynosi szczęście przez długie wspólne lata. Z okazji pierwszej rocznicy ślubu, kochanej Monisi i Rafałowi Chmielewskim, życzy babcia Jasia M.
***
Drogiej Danusi Rosiak, naszej niezawodnej minister od finansów, z okazji imienin zawsze słonecznych dni, życzy Redakcja Tygodnika Płockiego.
***
Dyrygentowi Zespołu Złota Jesień z Radzanowa Robertowi Majewskiemu oraz akompaniatorowi Cezaremu Szymczakowi, serdeczne życzenia przesyłają członkowie zespołu.
***
Wandzie Milke i Pawłowi Milke, czerwcowym solenizantom, dużo serdeczności, podziękowań za rodzinne spotkania, najlepsze życzenia imieninowe, zdrowia, szczęścia, pomyślności w różnych dziedzinach życia przesyła Wanda Gołębiewska.
***
Pani dyrektor Danucie Komosa i całemu gronu pedagogicznemu Przedszkola nr 34 w Borowiczkach, podziękowania za całokształt w przekazywaniu wiedzy, za trud włożony w wychowanie i nauczanie dzieci, a jednocześnie udanych wakacji, życzą absolwenci, Tygryski z rodzicami.
***
Żyj w rytmie samby całe życie. A gdy ono stanie ci w poprzek, to zawsze aplikuj mu mejalua reversao. Na nas też możesz liczyć zawsze, choć trudno to wykonać, to zawsze jesteśmy gotowi zastosować parafuzo wobec twoich wrogów. Michałowi Okrągłemu najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin jak i gratulacje z ciemnozielonego cordao. Obyć całe życie był otoczony przepięknymi senioritas. Blanka, Renaty, Łukasz, Mariusz oraz Mirek.
***
Nareszcie emerytura. Dziś czas na luz i podróże szalone. Teraz każde marzenie może być spełnione, precz z budzikiem, porannym wstawaniem. Używaj życia, to na dziś przesłanie. Dla przesympatycznej współpracownicy Aleksandry Workowskiej – dyrekcja, koleżanki i koledzy z Miejskiego Przedszkola nr 15 w Płocku.
***
Kochanym solenizantkom, Halinie Zacharskiej i Halinie Wochowskiej oraz solenizantom: Janowi Nowackiemu i Janowi Łukasiewiczowi, dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha, samych słonecznych dni w życiu, życzą członkowie Zespołu Złota Jesień z Radzanowa.
***
Dla Filipka Milczarka, z okazji trzeciej rocznicy urodzin, najlepsze życzenia przesyła rodzina.
***
Pani Małgorzacie Sulkowskiej, czerwcowej solenizantce, najserdeczniejsze życzenia imieninowe, zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz wdzięczność za wszelkie dobro, jak też podziękowania dla najbliższej rodziny, przesyła Wanda Gołębiewska.
***
Małgorzacie Mazur, wychowawczyni grupy 0”B” przedszkola nr 34 w Borowiczkach, wszystkiego co najlepsze, satysfakcji z nauczycielskiej profesji, samych pogodnych dni wypełnionych radością dzieci, nie gasnących postępów zawodowych, tradycyjnie zdrowia, szczęścia oraz dużo przygód wakacyjnych, życzą wdzięczne przedszkolaki Tygryski.
***
Pani wicedyrektor LO im. Władysława Jagiełły, Małgorzacie Kwiatkowskiej, gratulacje, pozdrowienia, uznanie i podziw. Moc życzeń najserdeczniejszych, zdrowia, szczęścia, pomyślności, z okazji imienin przesyła dawna nauczycielka, też z Jagiellonki.
***
Z okazji czwartych urodzin Basi Olechowskiej, najserdeczniejsze, pełne słoneczka i radości życzenia, składają dzieci z Pierwszego Amerykańskiego Przedszkola w Płocku – Fundacja „Angielski Dzieciom”. Dziękujemy za przyjęcie w Zaciszu w Koszelówce.
***
Kochanemu dziadziusowi Janowi M. najserdeczniejsze, najgorętsze, najlepsze życzenia imieninowe, zdrowia, spełnienia marzeń oraz wszystkiego co najlepsze, składa Kubuś z rodzicami.
***

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

W tym tygodniu imieninowe życzenia przyjmują:
12 czerwca – Jan, Onufry;
13 czerwca – Antoni, Lucjan;
14 czerwca – Eliza, Walerian;
15 czerwca – Jolanta, Wit;
16 czerwca – Alina, Justyna;
17 czerwca – Laura, Adolf;
18 czerwca – Elżbieta, Marek.

***
Kochanej córce Joli Pawłowskiej z Brudzenia Dużego najserdeczniejsze życzenia urodzinowe i imieninowe przesyła mama oraz brat Adam z żoną i dziećmi.
***
Serdecznie dziękuję pani dyrektor Zofii Chrzanowskiej z Biura Podróży „Trendy Travel” z ul. Armii Krajowej oraz całemu zespołowi, pracującemu w tym biurze. Podziękowania składam także na ręce wszystkich mieszkańców Płocka, posiadających firmy – instytucje i zakłady pracy, a szczególnie dziękuję kierowcom – Teresa Leonarska.
***
Naszej drogiej redakcyjnej solenizantce Joli Marciniak najserdeczniejsze życzenia spełnienia wszystkich, nawet najskrytszych marzeń, nieustającej weny zawodowej, kolejnych interesujących publikacji oraz pomyślności w domu i rodzinie składają koleżanki i koledzy z „TP”
***
Mojej drogiej Joli – dziewczynie o energii większej niż atomowa, bezinteresownej, życzliwej i pełnej pomysłów, życzenia dokończenia postanowień sprzed lat oraz dużo zdrowia życzy E.
***
Kochanej siostrzyczce Justynie życzę w dniu imienin wiele radości, szczęścia, pomyślności i fajnego chłopaka – siostra Ania.

***
Małgorzacie Płoszewskiej moc serdeczności imieninowych, satysfakcji z tego, co niesie życie, radości na co dzień oraz kolejnych tomików wierszy życzą przyjaciele.
***
Z okazji imienin najserdeczniejsze życzenia niech przyjmie pani Jolanta Bielska. Wszystkiego, co dobre i piękne, spełnienia marzeń oraz dni bez trosk życzą znajomi.
***
W dniu imienin życzenia niech przyjmie pani Bogumiła Będzikowska. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, radości i spełnienia planów składają znajomi.
***
Z okazji imienin pełne ciepła życzenia Elizie Łabarzewskiej składają znajomi. Życzymy Ci Elizo wielu sukcesów w pracy i szczęścia w życiu osobistym.
***
egorocznej maturzystce Eli życzenia, aby dostała się na wymarzoną uczelnię w Łodzi i aby start w samodzielność był udany, składają przyjaciele.
***
Aktorom i pracownikom Teatru Dramatycznego, którzy przez kilka godzin podejmowali nas i bawili na imieninach Karola podczas nocy w Muzeum, serdeczne podziękowania składają uczestnicy tej wyjątkowej fety.
***
Rada Pedagogiczna oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nowym Grabiu serdecznie dziękują właścicielom Ośrodka Wypoczynkowego ZACISZE w Koszelówce za coroczne organizowanie Dnia Dziecka. Dzięki życzliwości właścicieli możemy wtedy bez ograniczeń korzystać ze wszystkich atrakcji, znajdujących się na terenie ośrodka. Dziękujemy za zorganizowanie ogniska oraz podarowane słodycze. Jednocześnie gratulujemy tak wspaniałego ośrodka, w którym można doskonale wypocząć i dobrze zjeść. Życzymy udanego sezonu!

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

W tym tygodniu na imieninowe serdeczności czekają:
5 czerwca – Waleria, Bonifacy; 6 – Norbert, Bogumił; 7 – Robert, Wiesław; 8 – Maksym, Seweryn; 9 – Pelagia, Felicjan; 10 – Bogumił, Małgorzata; 11- Leon, Filip; 12 – Jan, Onufry.
***
Wacławowi Milke najserdeczniejsze życzenia urodzinowe zdrowia i wszelkiego życiowego dobra przesyła Wanda Gołębiewska.
***
Joli Pajewskiej moc serdecznych życzeń imieninowych przesyłają koleżanki z „Jagiellonki”. Jolu, żyj 100 lat w zdrowiu i w szczęściu. Tego życzy Ci Wanda.
***
Alicji Wiśniewskiej zdrowia, szczęścia, pomyślności, weny twórczej, sukcesów poetyckich, zdarzeń pełnych nadziei i uśmiechów życzą koleżanki.
***
Z okazji pierwszej rocznicy ślubu Arlety i Rafała Kunikowskich najserdeczniejsze życzenia długich, szczęśliwych lat w pożyciu małżeńskim, pociechy z dzieci oraz niech im zawsze słońce świeci życzą pamiętający rodzice i teściowie.
***
Z okazji Dnia Dziecka najserdeczniejsze i najlepsze życzenia kochanym wnukom Sylwii i Dominikowi Jędrzejakom życzą dziadkowie.
***
Wszystkiego co najlepsze: uśmiechu na co dzień, spełnienia marzeń, szczęścia na każdym kroku, niegasnącej miłości, wiernej przyjaźni ludzi wokół, a do tego zdróweczka, słoneczka i dużo, dużo wysokokalorycznej aczkolwiek zdrowej słodyczy fantastycznej solenizantce Jolancie Głowackiej życzą przyjaciółki i przyjaciele. PS. Kiedy się spotkamy???
***
Kochanym wnukom Danielce i Maksymiliankowi Woźnickim z okazji Dnia Dziecka najserdeczniejsze życzenia składają dziadkowie.
***
Najwspanialszym sąsiadom pod słońcem, państwu Marii i Ryszardowi Siemienikom gorące podziękowania za bezinteresowną i ogromną pomoc, za nieustające gesty koleżeństwa oraz za wielką życzliwość i wsparcie składa wdzięczna B.S.
***
Czerwcowej solenizantce Alinie Sitkiewicz z okazji zbliżających się imienin moc gorących życzeń, dużo zdrowia, radości oraz spełniania najskrytszych marzeń życzy rodzina.
***
Solenizantce Alicji Prośniewskiej wraz z imieninowymi serdecznościami życzę pomyślnego ukończenia kolejnego roku studiów, poznania miłości życia, zdrowia w rodzinie i szalonego wyjazdu w góry – koleżanka Ela.
***
Moc najserdeczniejszych życzeń, przede wszystkim dużo zdrowia, pogody ducha oraz uśmiechu na co dzień szanownej solenizantce Alicji Osięgłowskiej składa pamiętająca rodzina.
***
Z okazji majowych urodzin Annie Tomasik pomyślnej sesji egzaminacyjnej, powodzenia u wyłącznie przystojnych mężczyzn oraz ogromu miłości rodzinnej życzą najbliżsi.
***
Bogumiłowi Karbowskiemu, aktorowi Teatru Dramatycznego w Płocku wszystkiego co dobre na scenie, jak i w życiu prywatnym, uznania Melpomeny, jak i życzliwości przyjaciół, uśmiechu na twarzy a pogody w sercu. Do tego pociechy z córeczki Marysi i niegasnącej miłości żony życzą pamiętający przyjaciele.
***
Szanownemu jubilatowi Wacławowi Milke z okazji urodzin życzymy zdrowia, samych pogodnych dni wypełnionych radością, miłością i szczęściem oraz niegasnącej satysfakcji z występów wszystkich „Dzieci Płocka”, od lat kultywujących w kraju i za granicą ludowe i patriotyczne tradycje. Życzenia składają wieloletni sympatycy.
***
Nieustającego optymizmu, świetnych pomysłów na kolejne publikacje, a przy okazji satysfakcji z dziennikarskiej profesji, jak również tradycyjnie zdrowia, szczęścia i pomyślności wszelkiej czerwcowemu solenizantowi Leszkowi Skierskiemu życzą koleżanki i koledzy z płockiego koła Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Kochanemu Kubusiowi, z okazji imienin i Dnia Dziecka, spełnienia marzeń, wielu podróży do najpiękniejszych zakątków na ziemi, dostania się do nowej szkoły, a przede wszystkim pogody ducha, słońca i zadowolenia z osiągnięć, życzą rodzice, dziadkowie i Michał z rodziną.

***
Kochanej mamusi Kasi Kanigowskiej z okazji Dnia Matki, najserdeczniejsze życzenia, szczęścia, zdrowia oraz tego, abyśmy były powodem do dumy, życzą córeczki: Sandra i Zuzia.
***
Mariolce Kalinowskiej z miejscowości Szewce, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, spełnienia marzeń, pogody ducha, szczęścia i zdrowia, życzą rodzice chrzestni Ania i Janusz.
***
Spóźnione, ale gorące życzenia imieninowe Joannie Świderskiej zdrowia, spełnienia marzeń, pociechy z córek, jak największych osiągnięć w pracy z młodzieżą oraz pogody ducha, życzą zawsze życzliwi przyjaciele.
***
Na 50-lecie urodzin Krzysztofowi Kaźmierczakowi z Koszelówki moc najserdeczniejszych życzeń przesyłają Tomek i Iza
***
Z okazji imienin Magdalenie Hiszpańskiej, wychowawczyni klasy “0” w Szkole Podstawowej w Machcinie, najserdeczniejsze życzenia satysfakcji z pracy, zdrowia, szczęścia, pociechy z naszych dzieciaków i wiele dalszych sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej oraz kolejnych, równie zdolnych roczników życzą uczniowie i rodzice.
***
Ukochanej córce Magdalenie Woźnickiej najserdeczniejsze życzenia imieninowe składają rodzice i brat.
***
Najlepsze, choć odrobinę spóźnione życzenia imieninowe, Paulinie Jeżewskiej, wielu przyjaciół, spełnienia marzeń, szczęścia i powodzenia oraz samych dobrych wiadomości każdego dnia, życzy Kuba.
***
Życzenia zadowolenia z przyjaciół i rodziny, szczęścia, pomyślności i zdrowia, kochanej babci i mamie Anieli Wachowicz, składają prawnuki, wnuki, córka i syn oraz mąż Władysław.

***
Radości w każdej sekundzie, uśmiechu w każdej minucie, pogody w każdej godzinie, powodzenia każdego dnia i szczęścia przez całe życie, jedynemu i kochanemu przyjacielowi, Karolowi Jabłońskiemu, z okazji imienin, życzy kochająca Katarzyna.

***
Z okazji Dnia Matki moc życzeń Mamie Małgorzacie Fabianowicz składają dzieci oraz mąż. Życzymy Ci spełnienia wszystkich marzeń, dużo cierpliwości i wyrozumiałości, żebyś każdy dzień witała z uśmiechem.

***
Kochanej mamie i babci Bożenie Rajewskiej serdeczne życzenia imieninowe i urodzinowe, jak najwięcej zdrowia, pociechy z dzieci, wnuków i prawnuków, radości w życiu, spełnienia marzeń, samych słonecznych dni, życzą dzieci z rodziną.

***
Najserdeczniejsze życzenia z okazji 10 urodzin Danielce Woźnickiej składają: mama, chrzestny Krzysztof z Rodziną.

***
Majowa solenizantka Ania Bagińska otrzymuje serdeczne życzenia imieninowe od koleżanek. Życzą słoneczka, udanych wakacji i najpiękniejszych kwiatów w ukochanym ogrodzie.
***
Leszkowi Rosińskiemu zdrowia, szczęścia i pogody ducha, życzy z okazji imienin – rodzina.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

W najbliższych dniach życzenia przyjmują:
wtorek 22 maja – Helena, Julia
środa 23 maja – Iwona, Dezyderiusz
czwartek 24 maja – Joanna, Zuzanna
piątek 25 maja – Grzegorz, Magda
sobota 26 maja (Dzień Matki) – Paulina
niedziela 27 maja – Jan
poniedziałek 28 maja – Augustyn, Jaromir
***
Przesyłam Ci Mamo słowa miłości i czułości, bukiet kwiatów o najpiękniejszym zapachu, bo moja wdzięczność dla Ciebie jest ogromna. Żyj moja droga Mamo długie lata w zdrowiu, a każdy dzień niech da Tobie cudowne chwile szczęścia i miłości. Kochanej mamie Irenie Romanowskiej z okazji Dnia Matki życzenia składa córka Marzena.
***
Mamie Stasi i mamie Halince życzenia dni pełnych słońca i optymizmu oraz tego, co najpotrzebniejsze, czyli zdrówka składają: Dorota, Jarek, Radek, Edyta, Ela i Rafał.
***
Z okazji 50. urodzin i imienin Andrzejowi Morawskiemu dużo zdrowia oraz wszystkiego dobrego, jak również szczęśliwych tras jazdy jako długoletniemu kierowcy PKS w Płocku życzy chrzestna T.M. Z dziećmi.
***
Kochanej mamie Marii Tomasik najlepsze życzenia z okazji jej święta przesyłają dzieci. Wszyscy życzymy Ci dużo, dużo zdrowia, jak najwięcej miłości i nadziei na lepsze jutro, a także błogosławieństwa Bożego.
***
Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń i samych przyjemnych wrażeń – wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Tomaszowi Kozłowskiemu życzy kochająca Ewelinka.
***
Z okazji Dnia Matki najserdeczniejsze życzenia niech przyjmie Lucyna Szatkowska. Przede wszystkim zdrowia, ale także pogody ducha, dni bez trosk i wszystkiego najlepszego życzą kochające dzieci.
***
Kochanym wnukom Milenie Kuczmarskiej, majowej solenizantce, Przemkowi Rzewnickiemu z okazji bierzmowania oraz Łukaszowi Rzewnickiemu z okazji odnowienia chrztu świętego dużo zdrowia, spełnienia marzeń i wiele łask Bożych życzy babcia Basia i dziadek Tadek.
***
W Dniu Matki moc serdeczności mamie Grażynie ślą Ania, Adam i Waldek. Życzymy Ci wszystkiego, czego pragniesz i co jest dla Ciebie ważne. Życzymy dużo cierpliwości i wyrozumiałości. Życzymy także, żebyś mogła być z nas dumna!
***
Władysławie Kalinowskiej z miejscowości Szewce z okazji Dnia Matki najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz radości na każdy dzień ślą: córka Ania, syn Kazimierz i córka Maria.
***
Z okazji Dnia Matki Wandzie Duszyńskiej z Machcina gorące życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności przesyła syn Paweł z rodziną.
***
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Joannie i Rafałowi Sikorskim życzy klasa I ze Szkoły Podstawowej w Wyszynie.
***
Z okazji Dnia Matki Barbarze Ciarkowskiej gorące, pełne miłości i oddania życzenia przesyłają córki Iza i Jola. Życzymy Ci Mamo dni bez trosk i kłopotów, pociechy z wnucząt, dni pełnych słońca i pogody ducha oraz spełnienia marzeń.
***
Lubimy Twoją słodką buzię, nasz kochany łobuzie. I serduszko Twoje gorące, dlatego chcemy Ci dziś dać całusów tysiące!!! Z okazji trzecich urodzin spełnienia wszystkich marzeń Wiktorkowi Siekluckiemu życzą ciocia Lidka i wujek Wiesiek.
***
Wszystkim Czytelnikom, którzy z okazji jubileuszu 35-lecia „Tygodnika Płockiego” nadesłali nam życzenia, składamy serdeczne podziękowania.
Pracownicy Redakcji i Biura Ogłoszeń Tygodnika Płockiego.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

4 maja to dzień 40. urodzin Anny Lewandowskiej. Życzymy zdrowia, samych pogodnych dni wypełnionych radością, miłością i szczęściem. Niech w każdy dzień Bóg obdarza Cię tym, co w życiu najwspanialsze i najlepsze. Życzenia składają Rydzewscy z córkami.
***
Z okazji imienin kochanej córci – Monice Rydzewskiej moc gorących życzeń, dużo zdrowia, radości oraz spełniania najskrytszych marzeń życzą rodzice z siostrą.
***
Z okazji imienin trzech solenizantów: Stanisława Nycha, Stanisława Branickiego i Stanisława Puszcza dużo zdrowia, szczęścia, samych słonecznych dni w życiu, dużo dobrego od ludzi i aby jak najdłużej śpiewali z nami życzy zespół „Złota Jesień” z Radzanowa.
***
Sto lat, bardzo wielkiego tortu urodzinowego, świeczek zapalonych, marzeń spełnionych i niech Ci zawsze świeci słoneczko – dla ukochanego Piotrusia Sochy od Bogusi.
***
Z okazji imienin Katarzynie Śnitka wszystkiego, co się szczęściem zowie, dużo miłości, spełnienia marzeń i powodzenia w życiu codziennym życzy mąż Andrzej z synami i całą rodziną.
***
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia dla Radosława Siłkowskiego i Renaty Sławańskiej życzą znajomi.
***
Ukochanej wnuczce – Bernardecie Gołębiewskiej najlepsze życzenia z okazji 18 urodzin, dużo zdrowia, szczęścia i samych szóstek na maturze życzy babcia Halina i dziadek Rysio.
***
Gratulacje dla Bartka Kondery, obecnie już absolwenta szkoły średniej wraz z najlepszymi życzeniami powodzenia w życiu, spełnienia najskrytszych marzeń oraz szybkiego pokonania kolejnych etapów w zdobywaniu wiedzy życzy pamiętająca rodzina.
***
Wszystkiego co najlepsze: uśmiechu na co dzień, spełnienia marzeń, szczęścia na każdym kroku, niegasnącej miłości, wiernej przyjaźni ludzi wokół, a do tego zdróweczka, słoneczka i dużo, dużo wysokokalorycznej aczkolwiek zdrowej słodyczy fantastycznej solenizantce Monice Jadanowskiej życzy Mariusz i przyjaciele.
***
Naszemu redakcyjnemu koledze, a jednocześnie majowemu solenizantowi Stanisławowi Bąkiewiczowi spełnienia marzeń, dużo zdrowia, pomyślności wszelkiej w pracy zawodowej i nie tylko składa redakcja.
***
Bukiet imieninowych serdeczności szanownemu solenizantowi Stanisławowi Orzołowi składają pamiętający znajomi.
***
Majowy solenizant Stanisław Szatkowski otrzymuje najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha i wszelkiej pomyślności w domu i rodzinie. Tego życzą: żona, dzieci, wnukowie i prawnuczka.
***
Spóźnione choć bardzo serdeczne życzenia imieninowe z nadzieją na szybkie spotkanie składamy sympatycznemu koledze Markowi Zadrożnemu – znajomi.
***
Ciepłe, majowe życzenia imieninowe, przede wszystkim dużo zdrowia, zadowolenia z życia, spełnienia marzeń koleżance Monice Ludwickiej przesyła pamiętająca znajoma.
***
Wszystkiego co dobre, miłe i pozytywne w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym, przyjaciół na których zawsze możesz liczyć, uśmiechu na twarzy oraz pogody w sercu majowej solenizantce Monice Chojnackiej życzą przyjaciółki i przyjaciele.
***
Moc imieninowych serdeczności, dużo zdrowia, pogody ducha i wielu Łask Bożych szanownej solenizantce Zofii Stania przesyła pamiętająca znajoma.
***

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Kochanemu synowi Bogdanowi z Galerii Sztuki Użytkowej w Płocku życzenia urzeczywistniania marzeń, sprzyjania losu, aby każdy dzień przyniósł ci uśmiech i spełnione nadzieje, przesyła mama, która Cię kocha bezgraniczną miłością.

***
W dniu Twojego święta / ktoś o Tobie pamięta / i śle Ci życzenia, / aby się spełniły / Twoje wszystkie marzenia. / Żyj w szczęściu, w radości, / a uśmiech niech Tobie życie uprości. / Niech Ci słońce zawsze świeci / i czas niech radośnie leci – dla Sławka od żony Marzeny z okazji urodzin.
***
Składam serdeczne podziękowanie panu Janowi Owczukowi i pani Ewie Łęckiej oraz przemiłym paniom kelnerkom z ośrodka wypoczynkowego „Mazowsze” w Soczewce za piękne zorganizowanie uroczystości jubileuszowej – Ryszard Biernat z gośćmi.
***
Proboszczowi ks. Jerzemu
Sitkiewiczowi z parafii Proboszczewice z okazji imienin życzenia wiele błogosławieństwa Bożego i aby nigdy nie było pod wiatr, ale zawsze ze słońcem, składają życzliwi parafianie.
***
Z okazji imienin Wojtkowi Wiśniewskiemu dobrych wyników w nauce, spełnionych marzeń i zamiarów oraz tego wszystkiego, co jest dla niego dobre i ważne życzy Kubuś z rodzicami.
***
W dniu urodzin Karolinie Wiśniewskiej moc gorących życzeń radości, pomyślności, zadowolenia z życia oraz spełnienia najskrytszych marzeń składa Kubuś z rodzicami.
***
Z okazji urodzin sympatycznemu Stanisławowi S. serdeczne życzenia dni pełnych słońca i radości, a także zdrowia życzy Halina B.
***
Serdeczne podziękowania Siostrze doktor Ewie Szymańskiej ze Szpitala Wojewódzkiego, za szybką, wnikliwą i trafną pomoc medyczną składa pacjent Tadeusz Świderski wraz z całą rodziną Świderskich. Życzymy jednocześnie błogosławieństwa Bożego, zdrowia i spełnienia marzeń.
***
To Wasza 20 rocznica ślubu. Może być szczególną okazją do tego, by się zatrzymać i spojrzeć wstecz na to, co osiągnęliście w ciągu Waszego małżeństwa. Jest to czas zarezerwowany na wspomnienia radosnych chwil oraz rozwiązanych problemów. To czas na podziękowanie Bogu za rozwój Waszej miłości i trwałości Waszego małżeństwa. Dla Małgorzaty i Krzysztofa Pacułów – J.T. Rydzewscy z córkami.
***
Serdeczne życzenia dla gminy Łąck, a w szczególności pana Jana Golusa serdeczne podziękowanie i Bóg zapłać za pamięć o moim jubileuszu składa Jerzy Czermiński.
***
Dnia 23 kwietnia minęły szóste urodziny Patryka Grabowskiego. Z tej wyjątkowej okazji rodzice i dziadkowie życzą mu jak najwięcej ciepłych, pełnych słoneczka dni, wiele miłości od najbliższych i oczywiście zdrówka.
***
Pawłowi Pawłowskiemu z Brudzenia Dużego z okazji urodzin najserdeczniejsze życzenia przesyła chrześniak Mateusz, mała Patrycja, Adam z Agnieszką i babcia.
***
24 kwietnia mija 25 lat od chwili, gdy Alicja i Józef Karwowscy wymienili swoje obrączki. Z tej okazji najpiękniejsze życzenia kolejnych, wspólnych dni, miesięcy i lat przeżytych w zdrowiu i miłości oraz wielu łask Bożych, składa siostra Barbara z rodziną.
***
Z okazji srebrnych godów Alicji i Józefowi Karwowskim najserdeczniejsze życzenia spokoju, zdrowia i pomyślności na dalsze lata wspólnego życia śle chrześniak Andrzej z rodziną.
***
25 lat temu sakramentalne „tak” wypowiedzieli Alicja i Józef Karwowscy. Z tej okazji bukiet najwspanialszych życzeń szczęścia, zdrowia i radości przesyła siostrzenica Agnieszka z rodziną.
***
Alicji i Józefowi Karwowskim z okazji srebrnych godów życzę, aby w zdrowiu i miłości doczekali kolejnych wspaniałych jubileuszy – życzenia przesyła chrześniak Krzysztof.
***
Naszemu drogiemu Markowi Frankowskiemu serdeczności z okazji imienin, sukcesów na niwie zawodowej, szczęścia rodzinnego oraz zadowolenia z każdego, dobrze przeżytego dnia składają przyjaciele z „Tygodnika“.

***
Krzysztofowi Rychlikowi z okazji zawarcia związku małżeńskiego życzenia wielu szczęśliwych, pełnych radości dni, zadowolenia oraz jak najwięcej pomyślności na nowej drodze życia składają przyjaciele i znajomi.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Kochanym wnusiom Ani i Ewie z Płocka z okazji urodzin i Świąt Wielkanocnych wiele serdeczności zdrowia, szczęścia, pogody ducha, życzą: Babcia, mała chrześnica Patrycja, Mateusz i Adam z Agnieszką.
***
Z okazji Świąt Wielkanocnych pani Barbarze i Tadeuszowi Piechockim z Sierpca, najserdeczniejsze życzenia składa Jadwiga Garlej z dziećmi.
***
Z okazji 60. urodzin Bożeny Stanisławy Tokarskiej-Łukasiewicz szczerości duszy; zapachu ciasta; przyjaźni co miłość wzrasta; kochanej twarzy, co rano budzi i wokół dużo życzliwych ludzi – życzy mąż Jan wraz z dziećmi i wnukami.
***
Dziś jest dzień wyjątkowy, komuś stuknie 25 lat do głowy. Niech więc z serca płyną te życzenia, w datę Twego urodzenia. Zdrowia, szczęścia, pomyślności. Sto lat życia, moc radości! Uśmiech stale miej na twarzy. Niech się spełni o czym marzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda; wieczna tak jak Twoja uroda. Dni w radości niech Ci płyną, z serca życzy Ci rodzina.
Jackowi Trzcińskiemu w dniu urodzin życzenia składają: babcia Barbara, Aśka i Jacek, Agata i Andrzej oraz Ola, Patrycja i Weronika.
***
Drogiej przyjaciółce – Irenie Charzyńskiej z Gozdowa z okazji imienin i Świąt Wielkanocnych moc najserdeczniejszych życzeń, dużo zdrowia, 100 lat życia, doczekania godów diamentowych oraz pociechy z dzieci, wnuków i męża życzy Jadwiga Garlej z dziećmi i wnukami.
***
Kwietniowej solenizantce Gosi Czyżewskiej z okazji imienin dużo optymizmu, wiary w lepsze jutro, realizacji planów zawodowych i osobistych życzy pamiętająca koleżanka.
***
Pani Donacie Śnieć najserdeczniejsze życzenia imieninowe, pociechy z męża i dzieci, satysfakcjonującej pracy zawodowej oraz wszelkiej pomyślności życzą znajomi.
***
Spóźnione, ale bardzo serdeczne życzenia niech przyjmie Wieńczysław Klarzyński. Szanownemu solenizantowi, życzenia zdrowia, szczęścia i słodyczy koleżanka życzy.
***
Dużo uśmiechu na co dzień, spełnienia nawet najmniejszych marzeń, fajnych kolegów wokół i wspaniałych prezentów (nie tylko od rodziców) z okazji 7. urodzin Kamilkowi Wójcikowi najwspanialszemu chłopczykowi pod słońcem życzą ciocia Teresa i wujek Krzysiek.
***
Kubie Kuciapskiemu w dniu imienin życzenia dobrych wyników w nauce, super kolegów, ładnych i sympatycznych koleżanek, miłości rodzeństwa i wyrozumiałości rodziców życzy ciocia Ela.
***
Kwietniowemu solenizantowi Kubie Frankowskiemu szczęścia w życiu, powodzenia w szkole, satysfakcji w pasji majsterkowicza, a do tego spełnienia marzeń, o których nikt nawet nie wie życzą pamiętający znajomi.
***
Moc najserdeczniejszych życzeń imieninowych drogiemu solenizantowi Ryszardowi Domaradzkiemu przede wszystkim dużo zdrowia, jeszcze więcej radości, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym oraz spełnienia najskrytszych marzeń życzy pamiętająca rodzina.
***
W dniu imienin wszystkiego co najlepsze, czyli zdrowia, szczęścia i pomyślności wraz z bukietem pozostałych serdeczności kwietniowej solenizantce pani Małgorzacie Gajewskiej życzą pamiętający znajomi.
***
W dniu imienin wszystkiego najlepszego życzymy szanownej solenizantce Małgorzacie Kansy – znajomi.
***
Wiosenne podziękowania za ciągłą motywację do ćwiczeń, miłą atmosferę, sympatyczne rozmowy wraz z najlepszymi życzeniami imieninowymi pani Małgosi z Fitness – Club „Blue” życzą stali bywalcy na bieżni i orbitreku.
***
Moc najserdeczniejszych życzeń imieninowych przesyłamy przesympatycznej solenizantce Klaudii Rymarkiewicz, życząc przy okazji wiele radości i szczęścia, powodzenia w szkole i w życiu osobistym oraz spełnienia tych dużych i małych marzeń – rodzina i znajomi.
***
Dużo, dużo zdrowia, jeszcze więcej pomyślności, życzliwości i przyjaźni ludzi wokół, pogody ducha jak dotychczas, a także radości każdego dnia i na każdym kroku kwietniowej solenizantce pani Irenie Surowaniec życzy pamiętająca, dawna znajoma.
***
Serdeczne imieninowe życzenia składamy Jakubowi Świeradowi, życząc też spełnienia marzeń, powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym, a także dopisującego zdrowia – znajomi.
***
Świetnemu capueritos Michałowi Okrągłemu z okazji imienin życzymy zacięcia w rozwijaniu pasji, spełnienia wiosennych marzeń, łagodnego przejścia sesji i wszystkiego naj, naj, naj… – znajomi.
***
Młodziutkiej solenizantce Julii Mustwiłło dużo zdrówka, jeszcze więcej słodyczy, uśmiechu, słoneczka, miłości rodziców i dużo, dużo prezentów życzą pamiętające ciocie.
***
Katarzynie Olszewskiej oraz całej jej rodzince zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, a córeczkom Ali i Amelce mokrego Śmigusa Dyngusa życzy pamiętająca koleżanka.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Dyrektor Grażynie Dąbrowskiej z Proboszczewic, z okazji imienin, najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń i samych dobrych dni w życiu przesyła życzliwa rodzina z Proboszczewic.
***
Kochanej synowej Lidii Świderskiej moc najszczerszych życzeń, zdrowia, spełnienia marzeń, szczęścia rodzinnego i realizacji wszystkich zamierzeń, życzy teść z żoną.
***
Kochanej Gabrysi życzenia urzeczywistnienia wszystkich marzeń, sprzyjania losu, aby każdy dzień przyniósł Ci tylko uśmiech i spełnioną nadzieję, przesyłają znajomi z Płocka.
***
Serdeczne podziękowanie dla Pana Antoniego Kordalskiego z Płocka, za bezpłatne przekazanie mebli oraz okazaną pomoc i serce – wdzięczna płocczanka.
***
Kochanej cioci Lidii Wiśniewskiej, bardzo gorące i serdeczne życzenia imieninowe, spełnienia najskrytszych marzeń, pogody ducha, wielkiego uśmiechu na co dzień i przede wszystkim pieniędzy, bo bez nich nie do końca można być szczęśliwym, życzy Kuba z rodzicami.
***
Spełnienia marzeń i snów, uśmiechu i zadowolenia z każdego dnia, szerokiej drogi, która nigdy nie powinna być pod wiatr, za to zawsze ze słońcem, Grażynie Radwańskiej życzą przyjaciele.
***
Wszystkiego najlepszego, spełniania pasji życiowych, powodzenia w życiu i pracy, spełnienia marzeń, samych szczęśliwych dni oraz wielu radości i emocji w kibicowaniu płockim drużynom, Ryszardowi Maliszewskiemu życzą przyjaciele.
***
Katarzyna i Rafał Winniccy obchodzą właśnie piątą rocznicę ślubu. Z tej okazji rodzice i siostry przesyłają im najserdeczniejsze życzenia na dalszą drogę życia. Szczęścia i pomyślności, spełnienia marzeń, tych dotyczących dnia codziennego i tych, o których myślicie, że nie mogą zostać zrealizowane oraz zadowolenia nie tylko z pracy.
***
Marcowa jubilatka Stanisława Tomasik, nasza kochana mama i babcia, niech przyjmie serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i długich lat życia od dzieci i wnuków.
***
Redakcyjnej koleżance Grażynce Suprun, z okazji imienin, pomyślności w pracy i w życiu osobistym, tylko dni bez kłopotów, umiejętności czerpania radości, także z rzeczy małych ale ważnych oraz spełnienia marzeń, życzą koleżanki i koledzy z TP.
***
Przede wszystkim zdrowia, ale także pomyślności, z okazji imienin Feliksowi Maciakowi życzy rodzina.
***
W piątek imieniny obchodzić będzie Amelia Ludwiczak. Niech od wszystkich, którzy ją lubią i kochają, przyjmie życzenia zdrowia, słońca i miłości oraz spełnienia marzeń.
***
Spóźnione, ale niemniej serdeczne życzenia imieninowe Kazimierzowi Kuciapskiemu satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym, a także dużo zdrowia, życzy rodzina i znajomi.
***
Kwietniowemu solenizantowi Markowi Podenkiewiczowi z Wyszogrodu, najsłoneczniejsze życzenia, szczęścia i pogody ducha oraz dużo zdrowia przesyła rodzina.
***
Gorące życzenia imieninowe, powodzenia w życiu, spełnienia marzeń oraz zrealizowania zamierzeń zawodowych Ryszardowi Głosiowi życzą znajomi i przyjaciele.
***
Niech życie obsypuje Cię wszystkimi wspaniałościami, a ludzie, uśmiechem. Kochana Grażynko Tomasik, bądź zawsze szczęśliwa i radosna, czego życzą Ci z okazji imienin najbliżsi.
***
Kochanej Amelce Olszewskiej z okazji imienin, najcieplejsze, najfajniejsze życzenia, słoneczka, dużo zabawy, wielu ciekawych pasji życiowych, podróży do miejsc, o których zobaczeniu nawet jeszcze nie marzy, życzą najbliżsi.
***
Kwietniowy solenizant Ryszard Goworowski otrzymuje serdeczne życzenia imieninowe od przyjaciół.
***
Imieninowe życzenia pomyślności, radości z każdego dnia, a przede wszystkim zdrowia, Józefowi Szuleckiemu z Wyszogrodu, życzy rodzina z Płocka.
***
Ryszardowi Wolbachowi, nagrania wspaniałych płyt, które rzucą konkurencję na kolana, zrealizowania planów, nie tylko muzycznych, a przede wszystkim dalszej współpracy i grania na rzecz innych, bardziej potrzebujących, życzą fani z fanklubu.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Księdzu doktorowi Stanisławowi Puchaczewskiemu z okazji uzyskania tytułu naukowego serdeczne gratulacje wraz z życzeniami, aby fakt ten stał się przełomowy w jego pracy duszpasterskiej oraz pedagogicznej składają Jolanta i Elżbieta.

Wspaniałej solenizantce Grażynie Radwańskiej z okazji imienin przesyłamy życzenia szczęścia, uśmiechu, spełnienia wszystkich planów. Niech Twoimi życiowymi ścieżkami kierują zawsze dobre anioły. A każdy dzień będzie wypełniony radością. Tego życzą Ci mama, Teresa, Krzych.

Józefowi Maciągowi z okazji imienin moc serdecznych życzeń dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń życzy Irena z Tadeuszem oraz muzykujący przyjaciele.

Kochanej mamie Marii Gąseckiej w dniu jej święta bukiet najsympatyczniejszych życzeń, uśmiechu, szczęścia i radości każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności przesyłają dzieci.

Naszej redakcyjnej solenizantce Lenie Szatkowskiej, z okazji imienin moc gorących życzeń. Twórczej weny, szczęścia, radości, pogody ducha, samych radosnych chwil w przepięknych krajobrazac, najlepiej górskich, przesyłają koleżanki i koledzy z TP.

Twoje święto jest raz w roku, pełne szczęścia i uroku/ Życzę Tobie samych pięknych dni/ niech twe zdrowie służy Ci./ A na koniec moc słodyczy/ Twój koteczek Tobie życzy. Z okazji urodzin dla Huberta Kubackiego od Katarzyny Falęckiej. P.S. Życzenia składają także państwo Falęccy i dołączają się państwo Wilamowscy.

Katarzynie Stefańskiej marcowej jubilatce, wielu kolejnych wspaniałych jubileuszy, jasnych, prostych dróg na życiowej drodze, realizacji zamierzeń zawodowych i zdobywania kolejnych stopni życzy mąż Marek.

Najlepsze życzenia z okazji piątej rocznicy, jeszcze następnych minimum stu rocznic kochanej Ani Warczachowskiej życzy kochany misiaczek.

Dostojnemu solenizantowi i jubilatowi Józefowi Kędzierskiemu z podwójnej okazji składamy moc gorących życzeń. Wielu radosnych chwil w otoczeniu najbliższych, zdrowia, pogody ducha – życzy pamiętająca rodzina.

Serdeczne podziękowania dla pracowników Centrum Rehabilitacyjnego Millenium za życzliwą pomoc, profesjonalną opiekę, miłą atmosferę – składa wdzięczna pacjentka.

Łukaszowi Pawłowskiemu z Brudzenia Dużego, z okazji przyjęcia sakramentu bierzmowania i siedemnastych urodzin najserdeczniejsze życzenia przesyła babcia, Adam z Agnieszką, Mateusz i Patrycja.

Kwietniowej solenizantce Grażynie Fabrykiewicz z okazji imienin szczęścia, radości, spełnienia wszystkich
marzeń tych wielkich i tych całkiem małych życzy pamiętająca sister.

Pani Izabeli Gontarek z okazji imienin wszystkiego najlepszego życzy chrześnica Basia z mamą.

Nieco spóźnione, ale równie serdeczne życzenia przesyłamy Krystynie Seliwiak z okazji imienin. Szczęścia, radości, uśmiechu i samych życiowych sukcesów życzą Ci pamiętający znajomi.

Marcowa solenizantka Krystyna Łątka otrzymuje serdeczne życzenia imieninowe od pamiętających o jej święcie znajomych.

Niech radosne chwile wypełniają każdy Twój dzień. Niech spełnią się wszystkie plany i zamiary, otaczają Cię zawsze przyjaźni i serdeczni ludzie. Tego w dniu święta kochanej Alusi życzą rodzice i rodzeństwo.

Ordynatorowi oddziału chirurgicznego Szpitala Miejskiego im. Św. Trójcy w Płocku Wirosławowi Siemiątkowskiemu oraz całemu zespołowi medycznemu i opiekuńczemu za bardzo troskliwą opiekę w ciężkiej chorobie dziękuje Marianna Walerysiak z rodziną.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Kochanej przyjaciółce Krystynie Kosiec moc najserdeczniejszych życzeń imieninowych, zdrowia, spełnienia marzeń, szczęścia w małżeństwie, dużo radości i miłości oraz pomyślnego rozwiązania problemów życzy Tadeusz z Ireną.
***
Kochanej córce Krystynie Rychert dużo zdrowia, pogody ducha i jak najwięcej radosnych dni w życiu, składa Ojciec z Ireną.
***
Z okazji 70. rocznicy urodzin drogiemu mężowi Jędrzejowi zdrowia, wszelkiej pomyślności i spełnienia zamierzeń życzy Anna.
***
Panu Jędrzejowi Millerowi z okazji urodzin najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, pogody ducha i nieustannej wiary w lepsze jutro przesyłają przyjaciele z redakcji „TP”.
***
Wiosenno-marcowym Solenizantkom: pani doktor Krystynie Bieleckiej, pani Krystynie Karczewskiej, pani Bożenie Kępczyńskiej, pani Krystynie Guzanowskiej oraz moim koleżankom: Krystynie Olędrzyńskiej, Bożenie Czowgan, Krystynie Borysiak z Gąbina, najserdeczniejsze życzenia imieninowe przesyła Wanda Gołębiewska.
***
Pani Bożenie Dobaczewskiej moc serdeczności, wdzięczności, jeszcze więcej najlepszych życzeń imieninowych, zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń i snów przesyłają dwie płocczanki: Elżbieta i Wanda.
***
Pani Helenie Kowalskiej najserdeczniejsze życzenia imieninowe, zdrowia, radości i szczęścia w każdej dziedzinie życia przesyłają wszyscy zaprzyjaźnieni z „Civitas Christiana” i „Jesienną Chryzantemą”. Dziękujemy za wszelkie dobro płynące z tego miejsca.
***
Wszystkiego najlepszego z okazji 50. urodzin kochanej mamusi i babci Zofii Bugaj życzą córki z mężami, synowie i wnuczka.
***
Serdeczne życzenia imieninowe panu Kazimierzowi Jarzębowskiemu ślą znajomi. Przede wszystkim dużo zdrowia, szczęścia w życiu rodzinnym oraz powodzenia we wszystkich sferach życia.
***
Kochanemu wnuczkowi Przemkowi Rzewnickiemu, uczniowi klasy trzeciej, z okazji 16. urodzin samych, pełnych miłości i radości dni, miesięcy i lat życzą dziadkowie z Rogozina.
***
Cnota i mądrość niech będą ozdobą, / radość i uśmiech niech zawsze idą z Tobą. / Niech Ci towarzyszą te piękne zalety / i utworzą z Ciebie ideał kobiety – najmilszej z sąsiadek Weronice Krzemickiej z okazji 18. urodzin życzą Jadwiga i Daniel Sielczakowie.
***
Gorące życzenia imieninowe niech przyjmie pani Bożena Śliwińska. Przyjaciele życzą wszystkiego, co najlepsze, pogody ducha i radości na co dzień oraz wszelkiej pomyślności.
***
Z okazji imienin Bożennie Strzeleckiej życzenia dni pełnych słońca i radości, wielu powodów do satysfakcji, a także optymizmu życzą znajomi.
***
W dniu imienin serdeczne życzenia przesyłamy Krystynie Rój. Zdrowia, pogody ducha i wielu radosnych dni w życiu życzą koleżanki.
***
Bożenie Cichockiej najserdeczniejsze życzenia imieninowe, spełnienia marzeń, powodzenia w życiu osobistym, sukcesów w pracy oraz wszystkiego co najlepsze, życzą znajomi.
***
Z okazji imienin Krystynie Seliwiak wszystkiego, co się szczęściem zowie, dużo miłości, spełnienia marzeń i powodzenia w życiu codziennym życzą znajomi.
***
Kochanej cioci Krystynie Grzybowskiej z Żychlina, moc zdrowia, miłości najbliższych, sympatii znajomych oraz pogody ducha życzy rodzina.
***
Zdrowia, spełnienia marzeń, dni pełnych słońca Bożenie Latoszek życzą znajomi.
***
Dorotce mojej kochanej z okazji urodzin ślę pełne ciepła i życzliwości życzenia zdrówka, miłości dzieci i męża, hossy w interesach i więcej czasu dla bliskich – Ela.
***
W marcu urodziny obchodzi Ala Ronowicz. Z tej okazji wielu codziennych radości, niegasnącej pogody ducha i spotkania wielkiej miłości życzą koleżanki.
***
Serdeczne życzenia urodzinowe niech przyjmie Krzysztof Tomasik: powodzenia w życiu, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, radości oraz jak nawięcej wiary w lepszą przyszłość życzą najbliżsi.
***
W dniu urodzin Agnieszce Wasiak życzenia, aby Twoja kariera szła tylko w dobrym kierunku, a życie osobiste w jeszcze lepszym, także spełnionych nadziei i wiernej miłości życzą bliscy.
***
Naszym kochanym koleżankom Kazimierze Skrzyńskiej, Krystynie Branickiej i Bożenie Tokarskiej-Łukasiewicz gorące życzenia imieninowe zdrowia, szczęścia, miłości oraz wszystkiego co ważne i potrzebne, jak najmniej trosk i kłopotów oraz spełnienia marzeń życzy Zespół Złota Jesień z Radzanowa.
***
Serdeczne pozdrowienia dla całej redakcji z cudownych Hawajów przesyła bioenergoterapeuta Jan Wróbel.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Kochanej wnuczce Marlence Majzner, uczennicy V klasy w „Profesorze” z okazji dwunastych urodzin, snów sadem pachnących, myśli lekkich jak motyle i uśmiechu w głębi duszy, na przekór pokręconemu światu… życzą dziadkowie.
***Wszystkim lekarzom i pielęgniarkom oraz pani ordynator dr Brzeskiej Kuligowskiej z oddziału wewnętrznego szpitala Św. Trójcy, serdeczne podziękowania za pomoc i opiekę składa Cyprian Lebiecki.
***
Mirkowi Paradowskiemu, najserdeczniejsze życzenia imieninowe, spełnienia marzeń, pociechy z dzieci, sukcesów w pracy oraz wszystkiego co najlepsze, życzy rodzina z Płocka.
***
Z okazji 8 marca, czyli Dnia Kobiet, dla wychowawczyni klasy O w SP w Machcinie Magdaleny Hiszpańskiej oraz wszystkich dziewczynek, życzenia słońca, spełnienia marzeń i pragnień, wspaniałego życia i sukcesów, składają uczniowie.
***
Niech się serce raduje Twoje. Niech odejdą niepokoje. Niech miłość w Twym domu zagości. Niech życie przynosi same radości. Z okazji imienin Kazimierzowi Rychertowi składa życzenia teść Tadeusz z Ireną i cała rodzina Świderskich.
***
Niech każda chwila Twego życia będzie szczęśliwa, usiana gwiazdami radości, miłości i zdrowia. W dniu imienin kochanemu synowi Adrianowi Nowakowi z Perek życzenia przesyła kochająca mama Teresa.
***
Kochanej Oliwce Lęckiej, w dniu imienin, dużo uśmiechu na buzi, piątek i szóstek w szkole, a przede wszystkim spełnienia wszystkich marzeń życzy kochająca mama z dziadkami.
***
Babci Franciszce Michalskiej, bardzo dużo zdrowia, pogody ducha i wielu radosnych dni w życiu, przesyła wnuczek Marek z rodzicami.
***
Kochanej cioci Oli i wujowi Kazikowi z Grochówka, najlepsze życzenia imieninowe, przede wszystkim zdrowia, pociechy z dzieci i wnuków, spełnienia marzeń oraz pogody ducha, życzy cała rodzina z Płocka.
***
Marcowej jubilatce Dorocie Rychert, moc gorących życzeń, zdrowia, spełnienia marzeń, jak najwięcej radosnych chwil pełnych uśmiechu, szczęścia i zadowolenia z powziętych decyzji. Żebyś miała wokół siebie samych przyjaznych i życzliwych Ci ludzi. Tego życzą rodzice, rodzeństwo i dziadek Tadeusz z żoną.
***
Kochanym babciom, Kasi i Teresce oraz cioci Lidce, gorące życzenia, przede wszystkim zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń oraz tego, czego sobie życzą, z okazji Dnia Kobiet przesyła Kubuś.
***
Grzesiowi L., który ostatnio zapomniał o swoich koleżankach i zupełnie przestał je odwiedzać, przesyłamy najlepsze życzenia imieninowe, zdrowia, szczęścia, powodzenia, sukcesów i odnowienia starych przyjaźni.
***
Przesyłam najserdeczniejsze urodzinowe życzenia dla wyjątkowych jubilatów, Melanii i Kuby Cichockich z Wyszogrodu. Życzę wam dużo uśmiechu na co dzień, spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń i wielkiej miłości najbliższych oraz dużo, dużo zdrowia – Bartek.
***
Ile gwiazdek na niebie
Ile listów na drzewie
A ile ryba ma ości
A serduszko miłości
Tyle serca i słodyczy
W dniu imienin babci Heli Jankowskiej życzą wnuczkowie Sylwia i Mateusz z rodzicami.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

W tym tygodniu na imieninowe serdeczności czekają:
27 lutego – Anastazja, Leonard, Gabriel;
28 – Makary, Roman, Hilary,
1 marca – Antonina, Antoni, Albin;
2 – Henryk, Helena, Radosław,
3 – Kunegunda, Martyna, Tycjan;
4 – Łucja, Kazimierz, Eugeniusz,
5- Adrian, Jan, Oliwia;
6 – Róży, Wiktora, Jordan.

***
Moc najserdeczniejszych życzeń imieninowych dużo zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, pogody ducha szanownej solenizantce – Kazimierze Szuleckiej z Wyszogrodu życzy pamiętająca rodzina z Płocka.
***
Dużo uśmiechu na co dzień, spełnienia marzeń, radości, szczęścia, zdrowia z okazji nadchodzących imienin marcowemu solenizantowi Wiktorowi Fomiczowi życzy pamiętająca koleżanka.
***
Moc najserdeczniejszych życzeń imieninowych, powodzenia w życiu, zdrowia, spełnienia marzeń oraz wszystkiego co najlepsze w dniu imienin Kazimierzowi Strzelczakowi życzy pamiętający kolega z rodziną.
***
Bukiet imieninowych serdeczności wraz z życzeniami powodzenia, radości i spełnienia najskrytszych marzeń marcowej solenizantce pani Helenie Dobaczewskiej składa sąsiadka z działek.
***
„W Cieślach las – a w nim maliny. Skarbie mojego dzieciństwa, daj się znaleźć” – tak pisał Władysław Broniewski w poemacie „Mazowsze”. Las w Cieślach jest piękny zimowy, ośnieżony i zaspany. Na maliny za wcześnie, ale nie za wcześnie na gości z Płocka i Borowiczek, którzy to goście składają serdeczne podziękowania pani Marii Młotkowskiej za wspaniałą gościnę i niezwykłe opowieści godne książki.
***
Szanownym Państwu: Helenie i Kazimierzowi Dydak najserdeczniejsze życzenia imieninowe, zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnionych marzeń przesyłają wdzięczni za każde spotkanie zaprzyjaźnieni z Borowiczkami, Wykowem i Cieślami znajomi z Płocka.
***
Szanownej i wspaniałej solenizantce pani Helenie Barciak moc podziękowań, serdeczności, wdzięczności, najlepszych życzeń imieninowych, zdrowia, szczęścia, wszelkiego dobra na co dzień przesyła Wanda Gołębiewska i Daniel Ratz.
***
Paniom: Reginie Chylińskiej, Wiolecie Chylińskiej z córkami, Teresie Księżak z Zakrzewa najlepsze i już wiosenne życzenia na wyjątkowy Dzień 8 Marca przesyła Wanda.
***
Pani Helenie Pęczyńskiej z okazji imienin szczęścia, zdrowia, uśmiechu oraz spełnienia marzeń życzy Grażyna z rodziną.
***
Z okazji imienin dla szanownej solenizantki pani Kazimiery Bober najserdeczniejsze życzenia szczęścia, zdrowia, pomyślności i spełnienia marzeń przesyłają Strzałkowscy.
***
W dniu 4 marca obchodzi imieniny pan Kazimierz Janiak z Maszewa Dużego, a 13 marca przypada to samo święto jego żony – Krystyny Janiak. Życzę państwu dużo zdrowia, spokoju ducha, zadowolenia z dzieci i wnuków oraz trwałej przyjaźni – znajoma.
***
Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz spełniania wszystkich ambitnych planów na 2007 rok Romanowi Zaorskiemu z okazji nadchodzących imienin życzą pamiętający koledzy z pracy.
***
Moc serdeczności imieninowych adresuję do Gabriela Szali, życząc mu przy okazji dużo dobrych dni w życiu, pełnych słonecznego spełnienia marzeń – znajoma z dawnych, dawnych lat.
***
Dziadkowi – Antoniemu Pawlakowi w dniu imienin dużo zdrowia, codziennych radości, Błogosławieństwa Bożego i niegasnącej pogody ducha życzą pamiętające wnuczki Ania i Agniesia.
***
Marcowym solenizantom i aktorom płockiego Teatru Dramatycznego, panom: Henrykowi Błażejczykowi i Henrykowi Jóźwiakowi moc serdeczności imieninowych oraz życzenia niegasnącego powodzenia w pracy na scenie i w filmie życzą miłośnicy Melpomeny.
***
Z okazji imienin dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, lekkiego pióra, jak również lekkiej kreski (jednego w pracach literackich, drugiego w pracach plastycznych) naszemu utalentowanemu koledze – Radkowi Łabrzewskiemu życzą pamiętający przyjaciele.
***
Naszej kochanej Oliwce Jędrzejczak w dniu imienin słoneczka, uśmiechu na buzi, piątek i szóstek w szkole oraz fantastycznych przyjaciół na dobre i na złe życzą kochający rodzice.
***
Mężowi i tacie Romanowi Kalinowskiemu wszystkiego co się szczęściem zwie, dużo miłości, spełnienia marzeń i powodzenia w nowej pracy życzy trzymająca kciuki rodzinka.
***
Z okazji imienin moc najserdeczniejszych życzeń imieninowych przesyłamy naszej kochanej solenizantce Helenie Petrykowskiej, czekając na rychłe spotkanie przy przepysznej szarlotce.

 

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

W najbliższych dniach życzenia imieninowe przyjmują:
wtorek, 20 lutego – Leon, Ludomił, Lubomir;
środa, 21 lutego – Eleonora, Kiejstut, Fortunat;
czwartek, 22 lutego – Małgorzata, Marta, Piotr;
piątek, 23 lutego – Damian, Romana, Florentyn;
sobota, 24 lutego – Maciej, Bogusz, Jaśmina;
niedziela, 25 lutego – Cezary, Wiktor, Konstancjusz;
poniedziałek, 26 lutego – Aleksander, Mirosław, Dionizy.

***
Osiemnasty stuknął Ci roczek, zrobiłeś kolejny w dorosłość kroczek, niechaj zawsze szczęście Ci sprzyja, i to co zło niech Cię omija. Wszystko, co pragniesz, by ziściło i tak jak marzysz by zawsze było. Sukcesów w dorosłym życiu, szczęścia w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjaznych w Twym życiu zdarzeń kochanemu synowi Łukaszowi Hajnowskiemu życzą mama, tata, Milenka i Damian.
***
Pani Helenie Radwańskiej z okazji imienin wiele zdrowia, szczęścia, uśmiechu, zadowolenia każdego dnia. Te życzenia wraz z gorącymi całusami i uściskami przesyłają Grażyna, Teresa i Krzysiek.
***
Z okazji dziesiątych urodzin Paulince Szurmak samych pogodnych i wesołych dni, w szkole samych „piątek” i dużo sympatii wśród koleżanek, jak najwięcej uśmiechu na buzi życzy wujek Janusz z rodziną.
***
Serdeczne podziękowania dla całego personelu z Oddziału Ortopedycznego Szpitala Miejskiego Św. Trójcy przy ulicy Kościuszki w Płocku za wspaniałe i merytoryczne podejście oraz opiekę składają wdzięczni pacjenci. Adresatem szczególnie gorących podziękowań jest doktor Arkadiusz Garbacki.
***
Marcie J. z okazji urodzin i imienin wiele serdecznych życzeń, spełnienia marzeń i planów oraz wiary we własne siły przesyłają Teresa i Krzysiek.
***
W dniu Twego święta serce mocniej bije i pamięta. A kiedy lata miną, zginie po nas ślad, bardzo proszę nie zapomnij, że byłaś dla nas jak cały świat. W dniu urodzin kochanej córce Krystynie Rychert składa życzenia urodzinowe Ojciec z Ireną.
***
Z okazji imienin Małgorzacie Szurmak przesyłamy moc gorących życzeń, niech Ci się spełnią wszystkie marzenia, a dni będą wypełnione radością i uśmiechem, dużo zdrowia i szczęścia życzy cała rodzina z Daniszewa.
***
Najlepszego, najzdrowszego, najpiękniejszego oraz ekscytującego życia, spełnienia marzeń oraz pomyślnego rozwiązania wszelkich problemów kochanej jubilatce Krystynie Rychert życzą dzieci, rodzeństwo, wnuki i prawnuczka.
***
Leonowi Smolarkowi, królowi płockiego bluesa serdeczne podziękowania za Walentynkowy wieczór w „Czarnym kocie”, składają wilbicielki jego talentu.
***
Najlepszej Mamie Lenie Szatkowskiej wiele urodzinowych serdeczności, a przede wszystkim uśmiechu, pogody ducha i dużo słonecznych dni życzy córka.
***
Najbardziej znany z płockich Wodników poeta Marek Grala otrzymuje moc jubileuszowych serdeczności z okazji minionej rocznicy urodzin. Znajomi życzą mniej sceptycyzmu, więcej uśmiechu, a przede wszystkim czekają z niecierpliwością na nowy tomik.
***
Agnieszcze Rosińskiej moc serdecznych życzeń z okazji urodzin przesyłają Ola i Marta.
***
Lutowy jubilat Piotrek Sitkiewicz otrzymuje najlepsze życzenia urodzinowe od rodziców i siostry.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Kochanym wnukom Maćkowi Majznerowi – uczniowi III klasy w „Profesorze” i Filipowi Stefańskiemu – uczniowi II klasy Szkoły Podstawowej nr 12 w Płocku po udanych feriach zimowych życzymy samych szóstek w szkole. Dziadkowie

Szacownemu jubilatowi Stefanowi Wierzbickiemu z okazji urodzin spełnienia wszystkich marzeń, wszystkiego najlepszego, samych szczęśliwych dni i radości życzą żona z dziećmi i wnukami.

W dniu imienin Katarzynie Korpolińskiej przesyłamy moc gorących życzeń. Aby spełniły się wszystkie marzenia, przyniosły radość i zadowolenie, a każdy dzień był wypełniony radością, uśmiechem i wszelką pomyślnością. Tego życzą uczniowie klasy IVa z Gozdowa.

Serdeczne podziękowania składam na ręce panów Andrzeja Kani i Krzysztofa Wilkiewicza — policjantów Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Dziękuję za uratowanie mi życia. Rafał.

Mojemu kochanemu Mariuszkowi L. z okazji zbliżających się urodzin przesyłam to, co najważniejsze w życiu – moją miłość. Kocham Cię — Magda.

Naszej Eli z okazji urodzin składamy życzenia spełnienia wszystkich pragnień, marzeń i planów. Niech ten rok przyniesie Ci wiele dobrych, zaskakujących zmian, dalekich podróży. Każdy dzień będzie wypełniony radością, uśmiechem i szczęściem. Życzymy Ci kolejnych sukcesów na niwie zawodowej i naukowej. Z urodzinowymi całusami życzenia przesyłają B. i T.

Wszystkim czytelnikom „TP” i płocczanom przesyłamy gorące pozdrowienia z malowniczo oświeconych Tatr. Pueri Plocenses oraz A. i W. Bramscy.

Najkochańszej jubilatce Helenie Radwańskiej z okazji imienin przesyłamy moc gorących życzeń. Niech się spełnią wszystkie marzenia, dni będą wypełnione radością, uśmiechem i szczęściem. Dużo, dużo zdrowia. Tego życzą Ci Grażyna, Teresa, Krzysiek.

By się spełniły Twoje życzenia
By się ziściły Twoje marzenia
By uśmiech często gościł na Twej twarzy
Byś zdobyła w życiu szczyt swoich marzeń
Wszystko co chciałabyś
By się zdarzyło
Wszystko czego pragniesz
By Twoim było…
Z okazji imienin Katarzynie Świderskiej życzy dziadek z Ireną i cała rodzina Świderskich.

Kochanemu Krzysztofowi J. urodzinowe życzenia radości, spełnienia wszystkich planów, zamierzeń, wypłynięcia na szerokie życiowe wody, szczęścia, uśmiechu życzą wszyscy którzy Cię kochają.

Szymonkowi R. z okazji imienin wiele prezentów od najbliższych, czułości i miłości od rodziców, siostry i dziadków oraz bardzo dobrych stopni w szkole, życzy ciocia.

Z okazji imienin Grzegorzowi Kunikowskiemu zdrowia, szczęścia, pomyślności i powodzenia w interesach życzy rodzina i znajomi.

Najkochańszej Mirusi w dniu historycznych czterdziestych urodzin spełnienia skrywanych głęboko w sercu marzeń i pragnień, wiele dobroci od wszystkich i ogromnej nadziei na zmianę losu życzą najbliżsi.

Kochanemu mężowi Mirosławowi Stefańskiemu z okazji zbliżających się imienin składamy wiele serdecznych życzeń. Spełnienia oczekiwań i zamierzeń, szczęścia, radości, wiele zdrowia. Życzenia przesyła kochająca rodzina.
 

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Z okazji imienin dla przesympatycznej koleżanki
Mariolki Maślanki moc najserdeczniejszych życzeń, wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze, jak najwięcej radosnych chwil oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym przesyła pamiętająca koleżanka Basia Marciniak.

Stanisławie i Zenonowi
Tomasikom oraz Halinie
i Kazimierzowi Kuciapskim radości z wnucząt, szczęścia przez duże S, miłości rodziny przez duże M i wszystkiego o czym marzą, nie tylko z okazji ich styczniowego święta, ale także w każdym miesiącu nowego roku życzą wnuczęta: z Rakowa, Żychlina, Warszawy i dalekiej Francji.
***
Cała moja dusza podąża za Tobą / otaczając Cię i żyjąc / I tylko do Ciebie należąc. Dla najcudowniejszej kobiety na świecie Agniesi z okazji Walentynek, życzy zawsze kochający Malin. Zrobię wszystko, żebyś była szczęśliwa!
***
Kochanej żonie Celinie
Malinowskiej z okazji urodzin, przesyłam moc najszczerszych życzeń zdrowia, szczęścia, dużo uśmiechu na co dzień i żeby spełniło się wszystko, o czym marzysz.
***
Z okazji 27 rocznicy ślubu dla Hani i Krzysztofa Rumińskich najserdeczniejsze życzenia zdrowia i szczęścia w życiu osobistym życzą mama Jadwiga oraz brat Adam z żoną i dziećmi.
***
Kochanej córce Katarzynie Świderskiej z okazji urodzin moc najszczerszych życzeń zdrowia, spełnienia marzeń, szczęścia w dorosłym życiu i zawsze trafnych decyzji, życzy kochający ojciec.
***
Z okazji urodzin kochanej wnuczce Kasi Świderskiej dużo zdrowia, spełnienia planów osobistych i zawodowych składają: dziadek Tadeusz, Irena i cała rodzina Świderskich.
***
W 25 rocznicę ślubu kochanym rodzicom Celinie i Romualdowi Malinowskim serdeczne życzenia zdrowia i wiele miłości, składają synowie Krzysztof i Dariusz.
***
Z okazji 30 urodzin Oli Bielickiej z Małej Wsi dużo zdrowia, uśmiechu i spełnienia marzeń życzy jedenaście pamiętających koleżanek.
***
Grzesiowi Rogulskiemu w dniu 11 urodzin dużo zdrowia, szczęścia i uśmiechu życzą rodzice i dziadkowie.
***
Najserdeczniejsze życzenia imieninowe niech przyjmie pani Apolonia Rój. Dużo zdrowia, wielu dobrych i szczęśliwych dni, słońca i radości życzą Nyckowscy, Rojowie i Grabowscy.
***
W dniu 30 urodzin Rafałowi Karkowskiemu życzenia zadowolenia z życia osobistego i z pracy, realizacji planów i zamierzeń oraz jak najwięcej pogody ducha życzą najbliżsi.
***
Piątego lutego imieniny obchodziła Agata Rój – Karkowska. Z tej okazji rodzice życzą jej wielu sukcesów w pracy, szczęścia w życiu osobistym oraz tego wszystkiego, co dobre, piękne i potrzebne w życiu.
***
Z okazji urodzin dużo zdrowia, radości, szczęścia, sukcesów w pracy oraz spełnienia najskrytszych marzeń dla mojej Cudownej Narzeczonej Ani Borkowskiej przesyła kochający Darek.
***
Doroto ma! Twoje 6 lutego imieniny są dla mnie najlepszą okazją do wyrażenia tego, o czym nie mówię przez cały rok. Że cieszę się z naszej długoletniej przyjaźni. Że mogę zawsze liczyć na Twoje wsparcie. Że jesteś wyrozumiała. Że nigdy nie krytykujesz. Że tak mocno wierzysz w drugiego człowieka. Że bardzo bliska jest mi cała Twoja fajna rodzinka. Dziękuję, że Cię trochę mam na własność! Ela
***
Z okazji 16 urodzin najlepsze życzenia niech przyjmie Adaś
Tomasik. Bądź zdrów, bądź grzeczny, bądź ambitny. Tego życzą Ci rodzice i ciocie.
***
Drogiemu jubilatowi Witkowi w dniu urodzin życzenia tego, aby nigdy nie czuł się samotny i żeby pamiętał o dawnych znajomych, śle koleżanka sprzed lat.
***
Ks. Romualdowi Jaworskiemu z okazji imienin życzenia dalszej owocnej pracy naukowej, satysfakcji z kierowania „Metanoią”, wiele życzliwości ze strony osób, którym udało się pomóc oraz błogosławieństwa Bożego ślą byli studenci.
***
Agacie i Jackowi w dniu wspólnych, małżeńskich imienin, życzenia jak najwięcej miłości i radości przesyłają pamiętający przyjaciele.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

W tym tygodniu na imieninowe serdeczności czekają:
30 stycznia – Martyna, Maciej, Marcin;
31 – Marceli, Ludwik, Jan;
1 lutego – Brygida, Iga, Ignacy,
2- Maria, Mirosław, Kornel,
3 – Błażej, Hipolit, Oskar;
4 – Weronika, Joanna, Andrzej;
5 – Adelajda, Agata, Izydor,
6 – Dorota, Bohdan, Ksenia.
***
Z okazji imienin cudownej Kallidrome, dużo zdrowia, spełnienia marzeń, szczęścia i pomyślności życzy Andreas.
***
Niech się raduje serce Twoje. Niech odejdą niepokoje, Niech miłość w Twym domu zagości. Niech życie przynosi same radości. Z okazji imienin dla Marysi Maślanki życzenia przesyła Ela z rodziną.
***
Moc imieninowych serdeczności otrzymuje pan Maciej Gardziński. Znajomi życzą mu nieustannego uśmiechu i optymizmu, a także udanego wypoczynku pod żaglami.
***
Kochanym rodzicom Zofii i Marianowi Wiktorowskim z okazji jubileuszu 40-lecia małżeństwa życzymy kolejnych wspaniałych lat razem w zdrowiu i szczęściu, a także zadowolenia z dzieci i wnuków. Życzenia składają kochający Was Grażyna, Damian i Piotrek.
***
Serdeczne podziękowania dla pani Lidii Bartosiewicz, naczelnik Poczty nr 11 w Płocku za okazaną błyskawiczną i rzetelną pomoc przesyła wdzięczna klientka Zofia Polewska.
***
Całemu personelowi Turnusu Rehabilitacyjnego Domu Pomocy Społecznej w Kowalu, serdeczne podziękowania za wspaniałą opiekę i skuteczną rehabilitację składa pacjent Ryszard Biernat z Płocka. Życzę każdej dyrekcji i placówce zdrowia takiego profesjonalizmu i tak życzliwego personelu.
***
Z okazji urodzin Pawłowi Chajnowskiemu wszystkiego najlepszego, realizacji pasji zawodowych, jak i twórczych oraz spełnienia marzeń życzą pamiętający współpracownicy.
***
Styczniowa solenizantka Martyna Bałdyga otrzymuje najserdeczniejsze życzenia sukcesów na drodze pedagogicznej, realizacji wszystkich planów oraz spełnienia najskrytszych marzeń. Życzenia składają pamiętający przyjaciele: Agata, Marta, Ania i Tomek.
***
Dużo zdrowia, jeszcze więcej szczęścia, spełnienia planów zawodowych, jak również osobistych styczniowemu solenizantowi – Maciejowi Wróblowi życzą pamiętający przyjaciele.
***
Agnieszce Małeckiej zacięcia dziennikarskiego, pasjonujących spotkań oraz dużo słonecznych dni z okazji imienin życzą Marta i Agata.
***
Lutowemu solenizantowi, jak również fantastycznemu przyjacielowi na dobre i na złe – Mirosławowi Cegłowskiemu moc serdeczności imieninowych, a także dużo zdrowia, szczęścia na każdym kroku i spełnienia wszystkich, nawet tych najmniejszych marzeń życzą pamiętający koledzy i koleżanki.
***
Dużo słoneczka, słodyczy oraz radości każdego dnia, a do tego szóstek i piątek w szkole, a także dużo miłości najbliższych naszej kochanej solenizantce Iguni Stanisławskiej życzą kochający rodzice i dziadkowie.
***
Szanowny solenizant pan Ignacy Pioś jest adresatem najlepszych życzeń imieninowych. Dużo zdrowia, pomyślności w życiu, niegasnącej (jak do tej pory) pogody ducha, jak również życzliwości oraz wszystkiego dobrego życzą pamiętający znajomi.
***
Z okazji zbliżających się imienin moc wyjątkowych serdeczności Mirkowi Urbańskimu życzą pamiętający koledzy, którzy mają też nadzieją na rychłe spotkanie.
***
Styczniowy solenizant, pan Maciej Pilarczyk otrzymuje serdeczne życzenia imieninowe od przyjaciół domu.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

W najbliższych dniach życzenia imieninowe przyjmują:
23 stycznia – Ildefons, Klemens, Rajmund;
24 stycznia – Felicja, Tymoteusz, Rafał;
25 stycznia – Tatiana, Miłosz, Paweł;
26 stycznia – Paula, Polikarp, Paulina;
27 stycznia – Angelika, Przybysław, Ilona;
28 stycznia – Walery, Radomir, Tomasz;
29 stycznia – Franciszek, Zdzisław.
***
Styczniowej solenizantce Agnieszce Rosińskiej, moc imieninowych serdeczności życzą: Ola, Marta, Ania i Piotrek. Przede wszystkim niech Ci się wiedzie w życiu i w szkole. Życzymy sesji zimowej na samych piątkach.
***
Wiosenne już i gorące życzenia imieninowe otrzymuje pani Agnieszka Kostek. Znajomi życzą weny twórczej i radości ze wspaniałych córek.
***
Samych słodkich i słonecznych dni w życiu Agnieszce Podgórskiej z okazji imienin życzą Michał i znajomi.
***
Serdeczne życzenia imieninowe dla Agnieszki Wypych, zdrowia, szczęścia, pomyślności i zadowolenia z życia przesyła Jakub.
***
Najwspanialszemu instruktorowi nauki jazdy panu Jerzemu Płótnickiemu z okazji urodzin wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń życzy Jagoda K.
***
Moc najserdeczniejszych życzeń imieninowych, dużo zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia najskrytszych marzeń, styczniowej solenizantce Agnieszce Mielczarek przesyła redakcja Tygodnika Płockiego.
***
Serdeczne życzenia imieninowe otrzymuje Mariusz Stec. Znajomi życzą wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i wielu radości.
***
Składamy serdeczne podziękowania na ręce całej załogi Pogotowia Ratunkowego w Płocku za bardzo szybki przyjazd karetki do naszego syna Pawła w nocy z 13 na 14 stycznia – wdzięczni rodzice.
***
Dla słodziutkiej Przylepusi Agnieszki P. z okazji 40 urodzin moc gorących życzeń, spełnienia marzeń, a także zdrowia i pomyślności śle kochający Andrzej.
***
Najserdeczniejsze życzenia imieninowe Mariuszowi Wojtalewiczowi, sukcesów w pracy zawodowej oraz spełnienia marzeń przesyłają znajomi.
***
Z okazji imienin Hendryce Słowikowskiej gorące życzenia pomyślności, czerpania radości z każdej chwili życia oraz powodzenia w życiu osobistym i zawodowym przesyła Jakub.
***
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin Agnieszce Łabarzewskiej życzą przyjaciele.
***
Szczególnemu styczniowemu solenizantowi, aktorowi Teatru Dramatycznego w Płocku, Mariuszowi Pogonowskiemu życzenia tradycyjne – zdrowia, szczęścia i pomyślności, ale też życzenia nietypowe – weny twórczej, zapału scenicznego, fantazji reżyserskiej i niegasnącej sympatii publiczności życzą miłośnicy Melpomeny.
***
Pani redaktor Jola Marciniak otrzymuje serdeczne podziękowania za pomoc, a szczególnie za cierpliwe wysłuchanie nurtujących mnie spraw i problemów. Życzę pani dużo zdrowia, pomyślności w 2007 roku oraz dalszego szczęśliwego rozwiązywania ludzkich spraw. Wdzięczny czytelnik Roman Malinowski.
***
Agnieszce Zaborowskiej najlepsze i najserdeczniejsze życzenia imieninowe przesyłają znajomi.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Nie zapomnij o solenizantach, którzy w najbliższych dniach obchodzą imieniny.

  16 stycznia – Marceli i Włodzimierz
  17 stycznia – Antoni, Jan i Rościsław
  18 stycznia – Małgorzata i Piotr
  19 stycznia – Henryk i Mariusz
  20 stycznia – Fabian i Sebastian
  21 stycznia – Agnieszka i Jarosław
  22 stycznia – Anastazja i Wincenty

* * *
Cnota i mądrość niech będą Twą ozdobą, radość i uśmiech niech zawsze idą z Tobą, niech Ci towarzyszą te piękne zalety i utworzą z Ciebie ideał kobiety. Kochanej córeczce Justynie
Owczarskiej, życzenia z okazji 18 urodzin przesyłają: Paulinka i babcia Alinka.
* * *
Z okazji 18 urodzin i imienin Agnieszce Trzcińskiej, zdrowia, radości, miłości bliskich, opatrzności Bożej i wytrwałości w Jagiellonce życzą rodzice.
* * *
Kochanej jubilatce Elżbiecie Dworakowskiej, z okazji urodzin, serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności w życiu osobistym i pracy, życzą rodzice, mąż Dariusz, córka Sylwia i babcia Irena.
* * *
Serdeczne życzenia imieninowe Henrykowi Rutkowskiemu, dużo zdrowia i spełnienia marzeń. Niech szczęście panuje w rodzinie, niech otaczają Cię ludzie przyjaźni, a każdy dzień dostarcza Ci jak najwięcej radości. Tego życzy teść Tadeusz z Ireną oraz cała rodzina Świderskich.
* * *
Kochanej Jubilatce Ewie Rucińskiej ze Święcieńca, z okazji urodzin, serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, pociechy z dzieci i wnuków życzą siostry i MEJ.
* * *
Grzesiowi Jankowskiemu najlepsze życzenia urodzinowe, wielu przyjaciół, braku kłopotów w szkole oraz cudownej zabawy podczas ferii zimowych, życzą: Kasia, Waldek i Mariolka.
* * *
Imieninowe serdeczności, z życzeniami wszystkiego co dobre, miłe i pozytywne, styczniowemu solenizantowi Mariuszowi Umyszkiewiczowi, przesyłają pamiętający koledzy i koleżanka.
* * *
Najlepsze, najcieplejsze życzenia imieninowe, spełnienia marzeń, pomyślności w życiu oraz szczęścia na każdym kroku, wspaniałemu przyjacielowi Mariuszowi Żukowskiemu przesyłają znajomi.
* * *
Z okazji zbliżających się imienin naszej kochanej Agniesi Stefaniak, życzenia gorące z głębi serc płynące składają mama, tata i rodzeństwo.
* * *
Wszystkiego najlepszego, zdrowia, powodzenia w życiu oraz spełnienia marzeń, przede wszystkich tych najskrytszych, Markowi Michalskiemu, styczniowemu jubilatowi, życzą: tata, mama, rodzeństwo, dziadkowie i babcie oraz ciocie i wujkowie.
* * *
Z okazji zbliżających się urodzin, najserdeczniejsze życzenia dla Agatki Chyry, dużo zdrowia, uśmiechu na co dzień, satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej, życzy mąż Bartosz i córeczka Gabrysia.
* * *
Kochanemu mężowi Mariuszowi Kalkowskiemu, najserdeczniejsze życzenia z okazji imienin, dużo zdrowia, szczęścia, miłości, powodzenia w pracy oraz spełnienia marzeń życzy żona Ewelina.
* * *
Kochanym rodzicom Jadwidze i Waldemarowi Podgrudnym, w dniu 14 rocznicy ślubu, serdecznie życzy szczęśliwej dalszej drogi miłosnej syn Mateusz.
* * *
Jubilatce Lidce Wiśniewskiej, która obchodziła właśnie okrągłą rocznicę urodzin, dalszych słonecznych lat życia, zawsze w radości i z uśmiechem, z pełnym portfelem samych papierkowych pieniędzy o dużych nominałach i wielkim notesem, pełnym adresów dobrych przyjaciół, a także wnuków, które potrafią ubarwić, czarno – biały czasem świat, życzy siostra z całą rodziną oraz rodzice. Wszyscy czekamy na zaproszenie na to zapowiadane spaghetti.
* * *
Najukochańszym dziadkom Lucynie i Stanisławowi Szatkowskim, życzenia zdrowia, pogody ducha i długich lat życia przesyłają pamiętające o ich święcie wnuczęta.
***
Babciom Kasi i Teresce oraz dziadziusiom Jasiowi i Tadziowi najgorętsze życzenia w dniu ich święta życzy Kubuś.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Kochanej jubilatce Teresie
Rutkowskiej z okazji urodzin serdeczne życzenia zdrowia, pomyślności, zadowolenia z pracy, pociechy z dzieci i wnuków życzy ojciec z żoną.
* * *
Honoracie Motylewskiej z okazji imienin same serdeczności, a także życzenia ciepła, radości, uśmiechu od wszystkich wokół życzą pamiętający przyjaciele.
* * *
Drogiej cioci Czesławie Materce w dniu imienin najbliżsi życzą zdrowia, wysokiej emerytury, radości życia oraz pociechy z dzieci i wnuków.
* * *
Spóźnione, ale nie mniej gorące życzenia imieninowe niech przyjmie nasz syn i siostrzeniec Adam. Dużo rozsądku, dobrych stopni w szkole oraz mądrych kolegów życzą rodzice i ciocie.
* * *
Kochanej Kingusi w dniu jej imienin wielu pozaszkolnych pasji, jak najlepszych wyników w nauce oraz miłości i troski najbliższych życzy ciocia.
* * *
W styczniu imieniny obchodzi
Arkadiusz Grzybowski. Cała rodzina składa mu więc serdeczne życzenia zdrowia, miłości małżeńskiej, powodzenia w pracy, a także spełnienia marzeń.
* * *
Z okazji 36 urodzin kochanemu mężowi Grzegorzowi najserdeczniejsze życzenia składa żona Elżbieta z dziećmi.
* * *
Niech się raduje serce twoje, niech odejdą niepokoje, niech miłość w Twym domu zagości, niech życie przynosi same radości. W dniu imienin Mariuszowi Nowakowi z Perek serdeczne życzenia przekazują brat Adrian z mamą Teresą.
* * *
W dniu Twego święta serce mocniej bije i pamięta. A kiedy lata miną, zginie po mnie ślad, bardzo proszę nie zapomnij, żeś był dla mnie jak cały świat. W dniu 25 rocznicy kochanemu Robertowi Nowakowi z Perek życzenia przesyła brat Adrian z mamą Teresą.
* * *
Spóźnione, ale bardzo serdeczne i gorące życzenia urodzinowe przesyłamy naszej kochanej Grażynce. Z tej okazji, wspaniała solenizantko przyjmij życzenia zdrowia, radości, spełnienia wszystkich planów, zamierzeń i marzeń. Niech otaczają Cię zawsze przyjaźni ludzie i każdy dzień dostarcza jak najwięcej powodów do radości i uśmiechu. Tego życzą Ci mama i siostra z mężem.
* * *
Beacie Kamińskiej z okazji urodzin (oczywiście osiemnastych) życzenia wielu radości, odbywania kolejnych, szalonych wypraw, odkrywania nowych, ciekawych miejsc na całym świecie życzą przyjaciele ze szkolnej ławy.
* * *
Z okazji zbliżających się imienin naszej kochanej Agusi Marciszewskiej przesyłamy najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim jak najwięcej zdrowia, szczęścia, zadowolenia w pracy zawodowej i tym codziennym życiu. Tego życzą Ci na wszystkie dni kochający rodzice.
* * *
Spóźnione, ale serdeczne życzenia imieninowe Sylwestrowi Bartczakowi składa rodzina Sitkiewiczów.
* * *
Dziękujemy za życzenia noworoczne, które w imieniu redakcji tygodnika „SP” z siostrzanego miasta Bielce przesłał Rusłan Michalewski.
* * *
Naszym wspaniałym solenizantkom Joli i Moni, które na urodziny wybrały sobie 6 stycznia przesyłamy wiele gorących uścisków. Do tego dołączamy życzenia radości, spełnienia wszystkich zamierzeń, planów, marzeń i jak najszybszego spotkania. Życzenia przesyłają pamiętający o was nieustannie przyjaciele – B.T.K.
* * *
Szymuś Kozłowski jest adresatem wielu wspaniałych życzeń. Z okazji Twoich imienin składamy wiele ciepłych, serdecznych życzeń. Oby życie przynosiło Ci jak najwięcej radosnych zdarzeń, dawało wiele powodów do uśmiechu i zadowolenia. Życzenia składa chrzestna z rodziną.
* * *
Spóźnione, ale nie mniej serdeczne życzenia imieninowe przekazujemy dla styczniowego solenizanta Mieczysława Guzanka. Z tej okazji życzymy Ci wielu radosnych chwil, zdrowia, szczęścia, spełnienia wszystkich planów. Życzenia przesyła rodzina i znajomi.
* * *
Naszemu wiernemu druhowi, przyjacielowi na dobre i na złe Sewerynowi z okazji zbliżających się imienin przesyłamy moc gorących życzeń. Niech się spełnią twoje plany, w życiu rodzinnym układa się jak najlepiej. Życzenia przesyła Marek z żoną i dziećmi.
* * *
Spóźnione, ale bardzo gorące i serdeczne życzenia imieninowe składamy Mieczysławowi Piórkowskiemu. Wiele zdrowia, radości, satysfakcji z realizacji planów zawodowych i wiele pomyślnych dni w Nowym Roku składa pamiętająca rodzina.
* * *
Kacperkowi Ronowiczowi z okazji imienin wspaniałych prezentów, super samochodów, zdrówka i miłości całej rodziny życzy ciocia z Płocka.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Zdrowia, radości, pogody ducha oraz samych sukcesów w Nowym 2007 Roku „Tygodnikowi Płockiemu” oraz jego Czytelnikom życzą Pueri Cantores Plocenses.4 stycznia 2007 roku 21. urodziny obchodzi Tomek Żabowski. Z tej okazji serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, miłości i spełnienia marzeń życzy Kasia P.
***
Serdeczne podziękowania dla personelu neurologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, za opiekę, szczególnie dla ordynator Amelii Piekarskiej-Stawickiej i doktor Joanny Obrębskiej oraz ordynatora laryngologii Jacka Struzika składa Zdzisław Kopczyński.
***
Serdeczne życzenia imieninowe dla Eugeniusza Roja, zdrowia, pomyślności i zadowolenia z życia życzą znajomi i przyjaciele.
***
Z okazji imienin gorące życzenia Szczepanowi Polowi ślą znajomi. Życzymy wszelkiej pomyślności, czerpania radości z każdej chwili życia oraz powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.
***
Najserdeczniejsze życzenia niech przyjmie Adam Gruca. Gwiazdki z nieba, spełnienia marzeń w nowym roku i szczęścia przez duże S życzą znajomi.
***
Najukochańszej babci Cecylii Jankowskiej z okazji 94. urodzin dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha życzą dzieci, wnuki i prawnuki.
***
Naszej kochanej Ewie Stania-Tomczak wszystkiego, co piękne i dobre, szczęścia rodzinnego, miłości bliskich oraz opatrzności Bożej na każdy dzień życia życzy koleżanka ze studiów.
***
W dniu imienin Szczepanowi Ossowskiemu gorące życzenia zdrowia, radości, powodzenia w pracy oraz wszystkiego, co ważne i potrzebne, życzą syn Dariusz z żoną Elżbietą i Wiktorem.
***
Kochanej i zawsze bezinteresownej Ewie Zweigert najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia w życiu osobistym, jak najmniej trosk i kłopotów oraz spełnionych marzeń w nowym roku życzy koleżanka.
***
Przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 25 w Płocku wraz z rodzicami składają serdeczne podziękowania naszym pomocnikom św. Mikołaja – Radzie Rodziców Osiedla „Stare Miasto” za piękne paczki choinkowe i nowe zabawki.
***
Ze świąteczną wizytą przybyli do redakcji „TP’ kolędnicy – chór „Vox Juventutis” Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku pod kierunkiem Roberta Majewskiego, śląc wszystkim naszym Czytelnikom życzenia wszelkiego dobra, które płynie ze stajenki betlejemskiej, w której na świat przyszło Nowonarodzone Dziecię Jezus.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Życzenia przyjmujemy pod numerem tel. 024 262-55-88. Są publikowane bezpłatnie!

Magdalenie Ceglińskiej i Marcinowi Walczukowi na nową drogę życia szczęścia, miłości i samych słonecznych dni życzą przyjaciele.

Drogi Sylwku B. Wyjątkowo wcześnie, ale przynajmniej długo będą ważne. Jedna pani przesyła Ci najserdeczniejsze życzenia imieninowe, oczywiście świąteczne także. Dziękując za owocną współpracę i mając nadzieję na dalszą, życzę Ci powodzenia i spełnienia marzeń.

Dużo gorących życzeń dla Darka Malinowskiego, w dniu imienin, zdrowia, szczęścia w życiu osobistym życzą: mama Celina, tata Roman i brat Krzysztof.

Grudniowa solenizantka Ewa Szumańska otrzymuje moc imieninowych serdeczności od koleżanek. Życzymy też szampańskiej zabawy.

Z okazji okrągłych 30 urodzin wspaniałej jubilatce Kasi Gapińskiej przesyłamy moc gorących życzeń. Spełnienia najskrytszych marzeń i zamierzeń życzą Beata, Grzesiek, Milena, Mirka, Mirek, Krzysiek, Marzena i siostra Agnieszka z Anglii z rodziną.

Najserdeczniejsze życzenia imieninowe otrzymuje pani Ewa
Szymańska. Znajomi przesyłają je wraz z gałązką zielonego świerku, by przyszły rok był optymistyczny i radosny.

Najlepsze życzenia imieninowe, realizacji planów zawodowych i spełnienia najskrytszych marzeń, samych radosnych dni Tomaszowi Szatkowskiemu życzą koleżanki i koledzy z redakcji Tygodnika Płockiego.

Kochanej wnuczce Justynce Matacz w 6 rocznicę urodzin wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, radości, kolorowych dni, uśmiechu, prawdziwych przyjaciół, wesołej zabawy – z serca życzą dziadkowie i wujek Mariusz.

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego najlepszego w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku całemu gronu pedagogicznemu z Przedszkola nr 34 w Borowiczkach życzą Przedszkolaki.

Z okazji imienin Dariuszowi
Ossowskiemu życzenia wielu sukcesów, radości, spełnienia marzeń życzą koleżanki i koledzy z Tygodnika Płockiego.

Kasi Gapińskiej najserdeczniejsze życzenia imieninowe przesyłają Jola i Sławek.

Kochanej naszej całej Rodzince Różańskich moc gorących życzeń, rodzinnego ciepła i miłości życzą W.P. Nowakowscy z Natalką. Bardzo dziękujemy Wam za wsparcie, jakiego nam udzielacie.

Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Radzanowie panu Dariuszowi Zalewskiemu serdeczne życzenia imieninowe, dużo zdrowia, szczęścia, samych pogodnych dni życzy wiecznie młody zespół „Złota Jesień”.

Joli i Grzegorzowi z okazji rocznicy ślubu wielu dalszych wspólnie spędzonych lat, realizacji zamierzeń, spełnienia marzeń, samych słonecznych i radosnych dni życzą Lidka i Janusz z dziećmi.

Kupcy z Taygera składają serdeczne podziękowania Prezydentowi Miasta Płocka Mirosławowi
Milewskiemu, Zarządowi Spółki Rynex oraz pani rzecznik Elizie Błaszkiewicz i wszystkim innym osobom i instytucjom za okazaną nam pomoc, dzięki której już w listopadzie odzyskaliśmy miejsca pracy.

Andrzeju, serdecznie Cię pozdrawiam z okazji zbliżających się Twoich urodzin. Proszę napisz list do mnie i znajdź czas, abyśmy się spotkali – Alicja.

Najserdeczniejsze życzenia imieninowe Adamowi Charzyńskiemu składa Jadwiga Garlej z dziećmi.

Wspaniałej córce Kasi Gapińskiej z okazji urodzin wiele serdeczności, życzenia zdrowia, szczęścia, pogody ducha przesyłają mama i tata.

Ewa Rumińska otrzymuje moc najserdeczniejszych życzeń imieninowych od babci Jadzi.

21 grudnia swoje 50 urodziny, jak również i imieniny obchodzi Ewa Cichecka z Płocka. Z tej właśnie okazji niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech się śmieje do Ciebie świat. Wszystkiego najlepszego życzą mąż Janek i córka Anna.

Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia spędzone w gronie najbliższych przyniosą wiele radości, ciepła i optymizmu, a nadchodzący Nowy Rok tylko miłe niespodzianki. Tego wszystkim płocczanom życzą dzieci, pracownicy oraz dyrekcja Ośrodka Opiekuńczo – Wychowawczego w Płocku.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

W tym tygodniu nie możesz zapomnieć o imieninach: we wtorek – Ady, Aleksandry i Dagmary, we środę – Łucji, Otylii i Lucji,we czwartek – Jana, Alfreda i Izydora, w piątek – Waleriana, Celiny i Ireneusza, w sobotę – Aliny, Zdzisława i Adelajdy, w niedzielę – Łukasza, Olimpii i Jolanty, a w poniedziałek – Bogusława, Gracjana i Laury
Z okazji okrągłej rocznicy urodzin i imienin dla Barbary
Suzdół, przewodniczącej Koła Emerytów i Rencistów w Radzanowie, dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności, przesyłają członkowie z Zespołu Złota Jesień.
* * *
Grudniowemu jubilatowi Januszowi Afeltowiczowi, moc gorących życzeń zdrowia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz szczęścia w życiu osobistym, życzy kochająca mama i Tadeusz.
* * *
Dagmarze Gajewskiej, najbardziej słoneczne życzenia imieninowe, powodzenia za daleką wodą, szczęścia i spełnienia marzeń oraz pomyślności życzy pamiętająca koleżanka.
* * *
Serdeczne życzenia imieninowe, zdrowia, powodzenia, mnóstwa przyjaciół, szacunku i poważania oraz wszelkiej pomyślności życzą Wiesławowi Chrobotowi, członkowie pewnego komitetu.
* * *
Jubilatowi Ryszardowi Świderskiemu moc serdecznych życzeń, zdrowia, spełnienia marzeń, jak najwięcej radosnych chwil i zadowolenia z powziętych decyzji, życzy Ojciec z żoną. Do życzeń dołącza się rodzeństwo wraz z rodziną.
* * *
Waldkowi Małkiewiczowi, zdrowia, szczęścia, pomyślności, wszystkiego najlepszego i pociechy z najbliższych oraz spełnienia marzeń zawodowych życzy pamiętająca rodzina.
* * *
Dla ukochanego taty, dziadka i pradziadka Zenobiusza Dolnego z okazji 75 urodzin, moc najserdeczniejszych życzeń i 100 lat życia życzą córka Marianna, wnuczęta i prawnuczki.
* * *
Z okazji imienin wszystkiego najlepszego dla przesympatycznej koleżanki Basi Marciniak przesyła pamiętająca koleżanka Mariolka M.
* * *
Kochanej żonie Celinie
Malinowskiej z okazji imienin dużo zdrowia, sukcesów w pracy oraz wszystkiego najlepszego życzy mąż Roman z Krzysztofem i Darusiem.
* * *
W dniu imienin wspaniałemu bramkarzowi z klubu Stoczniowiec Darkowi Malinowskiemu – „Malinowi” moc najserdeczniejszych życzeń, zdrowia, powodzenia w życiu osobistym i nie wpuszczenia żadnej bramki, życzą koledzy piłkarze z klubu Stoczniowiec.
* * *
Dla pani Barbary Syzdół z Radzanowa. Dziś święto Twoje Barbórko Nasza, więc przyjmij życzenia w dniu imienin i urodzin. To o czym marzysz, by się spełniło, to czego pragniesz, by Twoim było. A do tego 100 lat i róże życzą Ci córki, zięciowie, wnuczki i wnuczęta.
* * *
Adzie Nowakowskiej z okazji imienin wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym, życzą znajomi.
* * *
Najserdeczniejsze życzenia na ręce prezydenta Mirosława Milewskiego składają mieszkańcy Osiedla Wyszogrodzka. Dziękujemy za życzliwe podejście do naszych problemów i pomoc w ich rozwiązywaniu. Życzymy Panu prezydentowi jak najwięcej zdrowia i pomyślności oraz kolejnych pomysłów na poprawę bytu mieszkańców Płocka.
* * *
Z okazji imienin Julci Szalkowskiej dużo zdrówka, miłości rodziców i wspaniałych zabawek w prezencie, życzy rodzina i znajomi.
* * *
Dużo gorących życzeń dla Marka Malinowskiego w dniu imienin, zdrowia, szczęścia w życiu osobistym życzą: mama Celina, tata Roman i brat Krzysztof.
* * *
Wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności i powodzenia, dni bez kłopotów i problemów, a także spełnienia marzeń Zdzisławowi Wiśniewskiemu życzą znajomi.
* * *
Jak ptak w przestrzeni, by mógł latać;/ Jak drzewo korzeni, by mogło wyrastać;/ Jak zimne wody w upalny dzień;/ Tak bardzo ja potrzebuję Cię./ Pragnę z Tobą być, z Twojej szklanki pić,/ robić Ci śniadanie, mówić Ci kochanie/
PS. Kocham Cię „Mój ochroniarzyku”, znasz moje uczucia. Piotrusiowi Majka.
** *
Spóźnione ale serdeczne życzenia z okazji imienin Barbarze Tyszka składają koleżanki.
***
Najlepsze życzenia, marzeń spełnienia. Bo cóż piękniejszego, niż właśnie marzenia…? Wiek emerytalny po to jest nam dany, by realizować niespełnione plany. Więc nie ma co patrzeć na swą kartę zdrowia, tylko łykać życie i się delektować, brać wszystko co jeszcze do wzięcia zostało, póki posłuszeństwa nie odmówi ciało Cieszmy się każdym dniem. Kochanym emerytkom Teresce Przybyszewskiej i Halince Kałasce składa dyrektor i pracownicy Miejskiego Przedszkola nr 15 w Płocku.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

5 grudnia – Sabina, Krystyna; 6 – Mikołaj, Emilian; 7 – Marcin, Teodor; 8 – Maria, Makary; 9 – Wiesław, Natasza; 10 – Julia, Bogdan; 11 – Daniel, Waldemar; 12 – Aleksandra, Dagmara.

Grudniowej solenizantce Pani Barbarze Ciarkowskiej, wszystkiego, co najpiękniejsze i najlepsze, dużo zdrowia i uśmiechu każdego dnia oraz wszelkiej pomyślności życzą córki z rodzinami.
***
Moc gorących życzeń imieninowych oraz dużo zdrowia, 100 lat życia kochanemu chrzestnemu Wiesławowi Popis z Cetlina przesyła Artur z Rodziną.
***
Kochana Aneczko, w piątą rocznicę Twoich urodzin życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności w życiu, wielu przyjaciół i dobrych ocen w szkole. Życzę Ci też Błogosławieństwa Bożego oraz żebyś zawsze miała uśmiechniętą twarzyczkę. Życzenia składa kochająca Cię 86-letnia prababcia Genia Rychlik.
***
Moc najserdeczniejszych życzeń imieninowych, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności wszelkiej i spełnienia najskrytszych marzeń listopadowemu solenizantowi
Andrzejowi Bieńkowskiemu przesyła redakcja.
***
Myszuś! Z okazji 33-ciej rocznicy ślubu przesyłam Ci wyrazy szczerej miłości oraz głębokiej wdzięczności za wszystko – szczególnie za „ostatnie dni”. Kocham Cię – Ryszard.
***
Moc słonecznych życzeń imieninowych, dużo zdrowia, spełnienia marzeń i radości każdego dnia sympatycznej solenizantce – Blance
Stanuszkiewicz przesyła klub BeneQ Team.
***
Wszystkiego najlepszego w dniu imienin składamy Andrzejowi
Dąbrowiczowi. Przy okazji życzymy zdrowia, szczęścia i pomyślności – znajomi.
***
Z okazji imienin szczególnego grudniowego solenizanta Mikołaja Łakomskiego przesyłamy mu wiele serdeczności, spełnienia marzeń, dużo zdrowia i powodzenia w życiu osobistym i w pracy. Pamiętają o nim znajomi.
***
Zdrowia, szczęścia, pomyślności, sukcesów na scenie i powodzenia w życiu osobistym. Adresatką tych życzeń jest grudniowa solenizantka i aktorka Teatru Dramtycznego – Barbara Misiun. Życzenia składają sympatycy płockiej sceny.
***
Grudniowa solenizantka Barbara Mariańska otrzymuje moc imieninowych serdeczności od koleżanek.
***
Barbarze Pilarczyk serdeczne życzenia imieninowe, uśmiechu na co dzień i optymizmu życzą Ula i Lena.
***
Barbarze Biernat najlepsze i najserdeczniejsze życzenia imieninowe składają pamiętające o niej koleżanki.
***
Spóźnione, ale serdeczne i gorące życzenia otrzymuje jeszcze listopadowy solenizant Zdzisław
Rendaszka. Znajomi życzą mu weny twórczej i nieustającego poczucia humoru.
***
Gratulacje z okazji otrzymania stopnia nauczyciela dyplomowanego otrzymuje Alina Sitkiewicz. Rodzina życzy jej dalszych sukcesów i satysfakcji z pracy pedagogicznej.
***

Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że wieczór Andrzejkowy Związków Zawodowych „Mostostalowcy” był nie tylko pełen magii, ale też szampańskiej zabawy składają uczestnicy.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

ŻYCZENIA

Wszyscy pamiętający o 80-tych urodzinach pani Zenobii Gołębiewskiej przesyłają serdeczne pozdrowienia oraz życzenia zdrowia, pogody ducha, dobrego samopoczucia na codzień, dotychczasowej werwy życiowej, która innym udziela się i pomaga w pokonywaniu trudów. Moim koleżankom, Marysi Gankowskiej i Marysi Michalskiej najserdeczniejsze życzenia imieninowe zdrowia, szczęścia, życiowej pomyślności, spełnienia marzeń przesyła Wanda. Pani Mariannie Czajkowskiej, dostojnej i wspaniałej solenizantce najlepsze życzenia na imieniny, w dzień Matki Boskiej Zielnej przesyłają zawsze pamiętające Z.W. Gołębiewskie. Najlepszej na świecie Mamie, Babci i Prababci pani Mariannie Czajkowskiej w dzień imienin gorące życzenia zdrowia, dobrego samopoczucia i uśmiechu przesyła córka z całą rodziną. Hani Piaseckiej i Maćkowi Turowskiemu serdeczne pozdrowienia i podziękowania przesyłają koleżanki z rocznika maturalnego 1963. “… a może rzeczywiście / wszystko nam się przyśniło / stangret, kareta, wieczór, / mój frak i Twój tren / i nasze życie twarde / i słodkie jak sen. / Nie byłoby małżeństwa, / gdyby nie nasza miłość…” – 10 sierpnia Anno Domini 2002 w Kościele p.w. Świętej Trójcy w Wyszogrodzie zgodne “tak” powiedzieli sobie na całe życie Marta Podenkiewicz i Piotr Pielat. Z tej okazji najbliżsi życzą im, aby podczas wspólnego dzielenia radości i trosk, w ich życiu nie zabrakło poezji… W dniu 16 sierpnia obchodzi 13 urodziny Bartosz Łukaszewski. Z tej okazji najlepsze życzenia zdrowia oraz dobrych wyników w nauce, już w gimnazjum, składa babcia Łukaszewska. Bartoszku – pamiętaj zawsze o babci! Imieninowe życzenia wspaniałych wakacji, jak najwięcej letnich atrakcji, dużo słońca i dużo przygód Kubusiowi Kuciapskiemu w dniu imienin życzą najbliżsi. Kochanej i szczerej koleżance Jubilatce Krysi Pawłowskiej, 100 lat, może być 150, nawet 300, przysiąc możemy, żyj nam Krysiu, nawet tysiąc lat w zdrowiu i radości, życzą Jadzia i Zdziś. 7 sierpnia skończyła właśnie, / Kinga Krupińska latek trzynaście. / Uczy się pilnie, dobre stopnie zbiera, / w nagrodę dostała małego Alcatela. / W nagrodę esemesuje o każdej porze, / portfel rodziców zgrubieć nie może. / Teraz na zmiany czas jest, panienko, / plecak na plecy i do gimnazjum podążaj prędko. / Ucz się tak pilnie, / jak do tej pory, / niech Cię nie skuszą żadne amory. / Przed Tobą nowy rozdział życia się zaczyna, / pamiętaj jednak, że jest przy Tobie cała rodzina. Serdeczne życzenia z okazji urodzin składają Ruszkiewiczowie oraz babcia Joasia. Jesteś częścią mego życia, /bez Ciebie nie byłoby mnie. / Zawsze będę i nigdy nie przestanę, / kochać Cię – Dla Eli od Maćka. P.S. Dziękuję… Pani Dorocie Milun serdeczne życzenia imieninowe, dużo zdrowia, radości i serdeczności od wszystkich bliskich składa Hania Zabłocka z synem Mateuszem. Serdeczne pozdrowienia z krótkiego pobytu w Wilnie dla całego zespołu redakcyjnego “TP” przesyła wraz z wierszem Wanda Gołębiewska: można chodzić / ulicami Wilna / zbierać słońce / jak jabłka w sadzie ciągnąć nostalgię / sennych zaułków / jak sznur bursztynów wpadać na księżyc / na końcu pustej ulicy / bez świateł i pić kawę / wśród pelargonii / na podwórku Wilno 31 lipca 2002 r. Gorące pozdrowienia z najwyżej położonej miejscowości w Polsce – Ząb Bustryk dla całej redakcji “TP” przesyłają Ela i Darek.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Mnóstwo słoneczka, radości i uśmiechu, wspaniałego dzieciństwa, wolnych od trosk lat szkolnych, zdrowia i pociechy z najbliższych Paulinie Walczak, która właśnie ukończyła 7 lat, serdeczne życzenia przesyłają babcie: Ania i Jadzia, prababcie, rodzice i cała rodzina. * * * Z okazji imienin, kochanej córce Krystynie Rychert i zięciowi Kazimierzowi Rychert, najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, spełnienia marzeń, zadowolenia z życia rodzinnego przesyła kochający Ojciec z żoną Ireną. * * * Z okazji imienin, wspaniałej, kochanej przyjaciółce Krystynie Kosiec, najlepsze życzenia pogody ducha, radości, spełnienia marzeń, dużo zdrowia i szczęścia rodzinnego życzą Irena i Tadeusz. * * * Kochanej Solenizantce – Krystynie Kubiak z Kutna, z okazji Imienin życzymy wszelkiej pomyślności i przede wszystkim zdrowia. Krysiu – nie zapominaj o wypoczynku. K.A. Bieńkowscy. * * * Niech smutek będzie Ci nieznany, a szczęście mieszka w Twoim domu. Niech Ci się spełnią marzenia, o których nie mówisz nikomu. Kochanej mamie Janinie Antoszkiewicz z okazji 50 urodzin, życzenia przesyła Paweł z rodziną. * * * Życie to cienka nić, lecz mimo zmartwień tych, sa w życiu chwile, dla których warto żyć. Dla Eli Wiśniewskiej od Maćka. * * * Dla Ani Żółtowskiej życzenia z okazji 18 urodzin, wszelkiej pomyślności, wielu radosnych i pięknych dni, zdrowia, miłości i szczęścia przesyła babcia Teresa z Białej. * * * Z okazji 65 rocznicy urodzin, kochanemu mężowi, dużo zdrowia, spełnienia zamierzonych planów, pomyślności życzy Anna, Agnieszka i Pawły. * * * Zbyszkowi Gajewskiemu najserdeczniejsze życzenia imieninowe, dobrej współpracy życzą koleżanki z Administracji Osiedla Podolszyce. * * * Mnóstwo zdrowia, szczęścia, pociechy z córki, zadowolenia z pracy i braku kłopotów, Bożence Wasiłek życzy koleżanka z synkiem Kubusiem. * * * Z okazji imienin, jedynemu szwagrowi, z nadzieją na huczną imprezę, która potrwać powinna co najmniej tydzień, wszystkiego płynnego i wysokoprocentowego życzy jedyny szwagier. * * * Wszystkiego najlepszego, powodzenia w życiu osobistym i w pracy zawodowej, dużo wrażeń, wspaniałych wycieczek i powodzenia Grzegorzowi Lewickiemu życzą przyjaciele z TP. * * * Elunia został Ci jeszcze tylko jeden miesiąc – Lidka * * * Serdeczne życzenia imieninowe, dużo radości, zawsze pełnego portfela, pociechy z żony i dzieci, Zbyszkowi Pastusiakowi życzy rodzina z Płocka. * * * W jedenastą rocznicę urodzin synowi Kamilowi Jasińskiemu wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim zdrowia i powodzenia w nauce życzą rodzice i rodzeństwo. * * * Bożenie Pacholskiej z Wyszogrodu, wszystkiego najlepszego, dużo, dużo zdrowia życzy siostra Teresa. * * * Wtorkowe koleżanki z boiska życzą wszystkiego najlepszego z okazji imienin Zbyszkowi Olędrzyńskiemu. * * * Krystyna Rój otrzymuje najserdeczniejsze, wiosenne życzenia imieninowe od przyjaciółek. * * * Grzegorzowi Golubskiemu serdeczne życzenia imieninowe przesyłają współpracownicy, mający nadzieję, że „na Grzegorz zima na pewno już poszła do morza”.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Mnóstwo słoneczka, radości i uśmiechu, wspaniałego dzieciństwa, wolnych od trosk lat szkolnych, zdrowia i pociechy z najbliższych Paulinie Walczak, która właśnie ukończyła 7 lat, serdeczne życzenia przesyłają babcie: Ania i Jadzia, prababcie, rodzice i cała rodzina. * * * Z okazji imienin, kochanej córce Krystynie Rychert i zięciowi Kazimierzowi Rychert, najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, spełnienia marzeń, zadowolenia z życia rodzinnego przesyła kochający Ojciec z żoną Ireną. * * * Z okazji imienin, wspaniałej, kochanej przyjaciółce Krystynie Kosiec, najlepsze życzenia pogody ducha, radości, spełnienia marzeń, dużo zdrowia i szczęścia rodzinnego życzą Irena i Tadeusz. * * * Kochanej Solenizantce – Krystynie Kubiak z Kutna, z okazji Imienin życzymy wszelkiej pomyślności i przede wszystkim zdrowia. Krysiu – nie zapominaj o wypoczynku. K.A. Bieńkowscy. * * * Niech smutek będzie Ci nieznany, a szczęście mieszka w Twoim domu. Niech Ci się spełnią marzenia, o których nie mówisz nikomu. Kochanej mamie Janinie Antoszkiewicz z okazji 50 urodzin, życzenia przesyła Paweł z rodziną. * * * Życie to cienka nić, lecz mimo zmartwień tych, sa w życiu chwile, dla których warto żyć. Dla Eli Wiśniewskiej od Maćka. * * * Dla Ani Żółtowskiej życzenia z okazji 18 urodzin, wszelkiej pomyślności, wielu radosnych i pięknych dni, zdrowia, miłości i szczęścia przesyła babcia Teresa z Białej. * * * Z okazji 65 rocznicy urodzin, kochanemu mężowi, dużo zdrowia, spełnienia zamierzonych planów, pomyślności życzy Anna, Agnieszka i Pawły. * * * Zbyszkowi Gajewskiemu najserdeczniejsze życzenia imieninowe, dobrej współpracy życzą koleżanki z Administracji Osiedla Podolszyce. * * * Mnóstwo zdrowia, szczęścia, pociechy z córki, zadowolenia z pracy i braku kłopotów, Bożence Wasiłek życzy koleżanka z synkiem Kubusiem. * * * Z okazji imienin, jedynemu szwagrowi, z nadzieją na huczną imprezę, która potrwać powinna co najmniej tydzień, wszystkiego płynnego i wysokoprocentowego życzy jedyny szwagier. * * * Wszystkiego najlepszego, powodzenia w życiu osobistym i w pracy zawodowej, dużo wrażeń, wspaniałych wycieczek i powodzenia Grzegorzowi Lewickiemu życzą przyjaciele z TP. * * * Elunia został Ci jeszcze tylko jeden miesiąc – Lidka * * * Serdeczne życzenia imieninowe, dużo radości, zawsze pełnego portfela, pociechy z żony i dzieci, Zbyszkowi Pastusiakowi życzy rodzina z Płocka. * * * W jedenastą rocznicę urodzin synowi Kamilowi Jasińskiemu wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim zdrowia i powodzenia w nauce życzą rodzice i rodzeństwo. * * * Bożenie Pacholskiej z Wyszogrodu, wszystkiego najlepszego, dużo, dużo zdrowia życzy siostra Teresa. * * * Wtorkowe koleżanki z boiska życzą wszystkiego najlepszego z okazji imienin Zbyszkowi Olędrzyńskiemu. * * * Krystyna Rój otrzymuje najserdeczniejsze, wiosenne życzenia imieninowe od przyjaciółek. * * * Grzegorzowi Golubskiemu serdeczne życzenia imieninowe przesyłają współpracownicy, mający nadzieję, że „na Grzegorz zima na pewno już poszła do morza”.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

?yczenia

W dniu imienin solenizantom – Tadeuszowi Fabisiak i Tadeuszowi ?widerskeimu samych pi?knych dni, zawsze tak dobrego humoru, a nade wszystko nieustaj?cego zdr?weczka ?yczy Jadzia i Zdzi?. *** W dniu Twego ?wi?ta jest kto?, kto o Tobie pami?ta. Pami?ta o Tobie i ?le Ci ?yczenia, aby spe?ni?y si? Twoje marzenia! Andrzejowi Borowskiemu ?yczenia przesy?a mama. *** Niech Twe ?ycie s?odko p?ynie w ka?dej chwili i godzinie. Niech odejd? precz gorycze tego z g??bi serca ?ycz?. S?awkowi Borowskiemu ?yczenia przesy?a mama. *** Kochanym wnuczkom – Kasi i Markowi Szyma?skim z okazji 5 rocznicy ?lubu wszystkiego, co jest tylko najlepsze ?ycz? rodzice, babcia Bronia i dziadek J?zef. *** Kochanej ?onie – Sabinie Linowskiej – 100 lat ?ycia, dobrego zdrowia i w dniu imienin wi?cej rado?ci, a mniej zmartwie? ?yczy m?? J?zef i wnuczek Piotru? z rodzicami. *** Za po?rednictwem „Tygodnika P?ockiego” chcieliby?my przes?a? sp??nione, jednak nie mniej szczere ?yczenia imieninowe drogiej kole?ance Irenie Frontczak. Du?o zdrowia, rado?ci i satysfakcji z ?ycia ?ycz? starzy s?siedzi. *** Moc najserdeczniejszych ?ycze?, przede wszystkim du?o zdrowia, szcz??cia, pogody ducha i spe?nienia marze? wspania?ej kole?ance Irenie Surowaniec ?yczy pami?taj?ca kole?anka. *** 27 pa?dziernika ?wi?ty zwi?zek ma??e?ski zawarli Magdalena Rutkowska i Tomasz ?miechowski. Z tej okazji moc szcz??cia, wiele rado?ci i samych s?onecznych dni na nowej drodze ?ycia ?ycz? pami?taj?ce znajome. *** Serdeczne tygodnikowe pozdrowienia Mariuszowi ?ukowskiemu przesy?a wdzi?czna kole?anka. *** Z okazji urodzin, gromkie Sto lat! niech zabrzmi dla dw?ch wspania?ych bli?niaczek – Ani i Agnieszki Pawlak. A ja ze swojej strony ?ycz? im r?wnie? spe?nienia marze?, du?o rado?ci, i satysfakcji wszelkiej – kole?anka ze szkolnej ?awy. *** Pani Urszula Kubiak, kt?ra obchodzi?a imieniny w dniu 21 pa?dziernika, niech przyjmie najserdeczniejsze ?yczenia od znajomych. Liczymy na obiecan? kolacj?. *** Pa?dziernikowej solenizantce pani Irenie Gago wiele serdeczno?ci przesy?a pami?taj?ca kole?anka. *** Tadeusz Zaremba – dyrektor Muzeum Mazowieckiego w P?ocku otrzymuje serdeczne ?yczenia imieninowe i jednocze?nie gratulacje z okazji jubileuszu plac?wki. *** Panu Tadeuszowi Dobieniowi najlepsze ?yczenia imieninowe przesy?aj? koledzy. *** Moc serdeczno?ci imieninowych dzi?ki „Tygodnikowi P?ockiemu” otrzymuje pan Tadeusz Cieszkowski. Du?o zdrowia, pomy?lno?ci wszelkiej ?yczy Zarz?d P?ockiego Okr?gowego Zwi?zku ?eglarskiego. *** Drogiej pani profesor Urszuli Bereszczy?skiej, sp??nione ale serdeczne ?yczenia imieninowe przesy?aj? uczniowie z IV Liceum Og?lnokszta?c?cego. *** O imieninowym ?wiecie pana Tadeusza Baraniuka pami?taj? przyjaciele. Z tej okazji przesy?aj? mu ?yczenia wszystkiego co najlepsze, dobre i wspania?e. *** Z okazji imienin pan Tadeusz Wilgocki – dyrektor Technikum Samochodowego otrzymuje moc serdecznych ?ycze? od pracownik?w szko?y. *** Najlepsze ?yczenia urodzinowe dla Marcina Stania przesy?aj? starzy znajomi. *** Za po?rednictwem „Tygodnika P?ockiego” przesy?amy wszystkim serdeczne pozdrowienia z malowniczego miasteczka Auxerre – uczniowie i nauczyciele z „Jagiellonki” przebywaj?cy na wymianie mi?dzyszkolnej we Francji + fot

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

?yczenia

Za po?rednictwem „Tygodnika P?ockiego”, chcia?yby?my przes?a? najserdeczniejsze pozdrowienia fantastycznym osobom – Joannie Wa?niewskiej i Jackowi Borkowskiemu. Pozdrowienia przesy?aj? Ka?ka i Anka. *** Drogiej jubilatce – Wandzie Doma?skiej najserdeczniejsze ?yczenia urodzinowe sk?adaj? Alina, Darek i Marysia. *** Najserdeczniejsze ?yczenia z okazji 18 urodzin, dobrych wynik?w w nauce, du?o rado?ci i u?miechu na co dzie?, spe?nienia plan?w – Tomaszowi Doma?skiemu sk?ada Alina i Darek. *** Panu Wac?awowi Milke moc najserdeczniejszych ?ycze? imieninowych, zdrowia i wszelkiej ?yciowej pomy?lno?ci przesy?a rodzina Go??biewskich i Kowalskich. *** Pa?stwu El?biecie i Stefanowi Or?owskim najlepsze ?yczenia wraz z tymi sp??nionymi imieninowymi przesy?aj? Z.W. Go??biewskie. *** Z okazji 19 urodzin najserdeczniejsze ?yczenia, zdrowia i szcz??cia oraz powodzenia na nowej drodze ?ycia – Ma?gosi Cybulskiej ?ycz? kole?anki i koledzy z osiedla. *** Z okazji urodzin dla ukochanego m??a Krzysztofa ?awickiego, samych radosnych chwil, du?o zdrowia oraz d?ugich lat ?ycia przepe?nionych mi?o?ci? ?yczy Agnieszka. *** Kochanemu chrze?niakowi – Kamilkowi W?jcikowi, szybkiego powrotu do zdrowia, ?yczy chrzestna Teresa. *** Najserdeczniejsze ?yczenia imieninowe, kochanej siostrze Wac?awie Kotera z R?bowa, bardzo du?o zdrowia, pieni?dzy, zadowolenia z m??a, pociechy z syna i synowej oraz wnuczk?w przesy?a pami?taj?ca siostra Barbara. *** Beacie Pi?rkowskiej, sp??nione ale serdeczne ?yczenia imieninowe sk?ada T.R. Niech ci si? ka?dego dnia zdarzaj? mi?e niespodzianki. B?d? zawsze tak radosna, u?miechni?ta i pogodna jak dot?d. *** Pani profesor Teresie Kalaszczy?skiej, serdeczne ?yczenia imieninowe, du?o zdrowia, u?miechu i weny tw?rczej ?yczy pami?taj?ca uczennica. *** Ksi?dzu kanonikowi – Wac?awowi Gapi?skiemu, proboszczowi p?ockiej Katedry, serdeczne ?yczenia imieninowe przesy?aj? wdzi?czne parafianki. *** Z okazji imienin szanownemu solenizantowi, druhowi Wac?awowi Milke, ?yczenia pogody ducha, zdrowia, rado?ci i nieustaj?cej satysfakcji z pi?knego dzie?a, jakim s? „Dzieci P?ocka” ?ycz? pami?taj?cy przyjaciele. *** Wrze?niowej solenizantce – pani Stefanii Rosi?skiej, najserdeczniejsze ?yczenia imieninowe przesy?aj? wnuczki Agnieszka i Ania. *** W dniu imienin kochanemu Kubusiowi Kuciapskiemu jak „najwy?szych” literek w szkole (!), czyli samych S, du?o mi?o?ci od rodzic?w, bab?, dziadk?w, siostrzyczek i r??norakich ciotek oraz wujk?w, a tak?e wielu wspania?ych zabaw z r?wie?nikami. *** Tak, jak po burzy wraca s?o?ce, po nocy dzie?, a po zimie lato, tak Ty wr?? do mnie. Dzisiaj ju? wiem, ?e w ca?ym moim ?yciu najbardziej kocha?em Ciebie z tamtych lat. Wszystkiego najlepszego z okazji 24 urodzin Magdalenie Maci?g z P?ocka ?yczy oddany przyjaciel, Sylwu? z miasta ?odzi – Bajo-Bongo. *** Naszemu kochanemu Misiowi ?yczenia imieninowe, powodzenia, przede wszystkim udanego kwietnia i maja zako?czonych sukcesem, a poza tym du?o s?o?ca, spe?nienia marze? i po?wi?cania nam wi?cej wolnego czasu ?yczy rodzina. *** Kalinie Niemirowskiej, wspania?ej kole?ance z og?lniaka, po?amania pi?ra na maturze (nie tylko pr?bnej) ?yczy tajemniczy wielbiciel ze szkolnej ?awy. *** Mojemu przyjacielowi – Norbertowi Witkowskiemu, kt?ry odbywa obowi?zkow? s?u?b? wojskow?, szczere, ale sp??nione ?yczenia z okazji uko?czenia pi?knego wieku – 20 lat, przesy?a zapominalski kolega – Micha?. *** Arturowi Szyma?skiemu i Ma?gorzacie Twardo pozdrowienia przesy?a kolega ze wsp?lnych wypad?w za miasto. *** Pani profesor Urszuli Bereszczy?skiej wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim wytrwania w nowym roku szkolnym ?ycz? uczniowie z ko?a humanistycznego z IV L.O. *** Za po?rednictwem „Tygodnika P?ockiego” chcia?abym przes?a? gor?ce pozdrowienia Rafa?owi Warszawskiemu. Ciesz? si?, ?e zn?w jeste?. Ka?ka. *** W nadchodz?cym roku szkolnym wiele rado?ci z chodzenia do szko?y, samych sukces?w w nauce, ca?ej gromady sympatycznych przyjaci?? ?wie?o upieczonemu pierwszoklasi?cie – Kubie Durskiemu ?yczy pami?taj?ca ciocia. *** Jedynemu w swoim rodzaju Micha?owi Stanuszkiewicz z okazji jak?e wa?nego dla niego, jak r?wnie? dla nas dnia imienin, moc serdeczno?ci, oraz ?yczenia wszystkiego co dobre, mi?e i fantastyczne, by mu si? spe?nia?o wkr?tce i przez ca?e ?ycie ?ycz? pami?taj?cy przyjaciele. Wierzymy ze nas nie zawiedziesz!

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

?yczenia

Kartka z Fatimy Podpis: Wakacyjne, radosne i s?oneczne pozdrowienia z wyprawy do najwa?niejszych miejsc religijnych Europy przesy?aj? „starzy”, tygodnikowi przyjaciele *** Serdeczne wakacyjne pozdrowienia dla Ewy Stania-Tomczak oraz ca?ej jej rodziny przesy?a pami?taj?ca kole?anka. *** Justynko i Wiesiu, my tu w gronie rodzinnym i przyjacielskim pami?tamy o Was, ?yczymy Wam jak najlepiej na wszystkie lata Waszego wsp?lnego ?ycia. B?d?cie zdrowi i szcz??liwi, i pi?knie wychowujcie ?liczn? Patrycj? i dzielnego Wojtusia. A pod ?yczeniami podpisuj? si? chrzestni i nie tylko. *** Pa?stwu Halinie i Markowi Kami?skim serdeczne podzi?kowania za to, ?e sprawdzi?o si? przys?owie „Prawdziwych przyjaci?? poznajemy w biedzie”, sk?ada 80-letnia pani Zenobia z c?rk?. *** Panu Stefanowi Or?owskiemu najserdeczniejsze ?yczenia imieninowe zdrowia i wszelkiej pomy?lno?ci w ?yciu, jak te? pozdrowienia dla ca?ej Rodziny przesy?aj? Z. W. Go??biewskie. *** Tadeuszowi ?widerskiemu z okazji urodzin 100 lat ?ycia w zdrowiu i szcz??ciu, ?ycz? dzieci, wnuki i prawnuki. *** Pani Bo?enie z Sierpca serdeczne ?yczenia szcz??liwych podr??y i zdarze? na nowej drodze ?ycia przesy?aj? przyjaciele z P?ocka. *** Kochany Waldusiu! Przyszed?e? na ?wiat jako pierworodny syn swoich rodzic?w dok?adnie 4 wrze?nia 1984 roku. Fakt ten uradowa? niezmiernie ca?? rodzin? Tomasik?w. Dzi?, gdy ko?czysz ju? lat 16, wszyscy bliscy ?ycz? Ci sukces?w w szkole, rodzinnej mi?o?ci i wielu m?odzie?czych przyja?ni. I jeszcze jedno: b?d? nadal sob?, a wi?c dobrym, uczynnym ch?opcem, bo takiego Ci? kochamy. *** Cudownym Pawlaczkom Ani i Agnieszce, jak r?wnie? fantastycznej Iwonie Lewandowskiej za po?rednictwem „TP” chcia?abym przes?a? pozdrowienia z wakacji. A pami?ta o Was dawna kole?anka ze szkolnej ?awy. *** Sp??nione, lecz nie mniej szczere ?yczenia imieninowe, wszystkiego co najlepsze, du?o s?oneczka, tylko radosnych dni, satysfakcji z ?ycia, sukces?w w biznesie oraz spe?nienia wszystkich marze? Magdzie Ka?mierkiewicz ?ycz? znajome. *** Mistrzyni kierownicy z ul. Chabrowej – Katarzynie Stasiak, serdeczne wakacyjne pozdrowienia przesy?a kole?anka. *** Monice Zasada z okazji 18. urodzin moc serdecznych ?ycze?, spe?nienia marze?, zdania matury i realizacji wszelkich ?yciowych plan?w przesy?a pami?taj?cy kolega. *** Tygodnikowe pozdrowienia dla przesympatycznej i fantastycznej Danuty Misi?g przesy?a znajoma. *** Serdeczne podzi?kowania dla wszystkich cz?onk?w P?ockiej Orkiestry Symfonicznej za wspania?? wypraw? w ?wiat muzyki klasycznej, rozbrzmiewaj?cej na festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy ?le wdzi?czna uczestniczka. *** Kartka z g?r Podpis: Serdeczne pozdrowienia ze szlak?w Tatrza?skiego Parku Narodowego dla redakcji i czytelnik?w „TP” przesy?aj? przyjaciele.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

?yczenia

Wakacyjne pozdrowienia z upalnej Grecji dla kole?anek i koleg?w z kl. II TZ przesy?a Daniel. + fot. *** Z ca?ego serca chcieliby?my podzi?kowa? Pani Urszuli Rafalskiej za trafn? diagnoz? i uratowanie ?ycia naszemu dziecku Kubusiowi. Jednocze?nie ?yczymy du?o zdrowia, szcz??cia, spe?nienia najskrytszych marze?, du?o sukces?w w ?yciu osobistym oraz pracy terapeutycznej ?ycz? wdzi?czni rodzice Kubusia – Ewa i Andrzej Malinowscy. *** Pa?stwu Justynie i Wies?awowi Wolskim du?o szcz??cia przesy?a w rocznic? ?lubu Chrzestna. *** Pa?stwu Ma?gorzacie i Jackowi Kaczmarkom gratulacje i najlepsze ?yczenia z okazji narodzin syna Micha?a przesy?a Wanda Go??biewska. *** Pani Jadwidze Kowalskiej i pani Lilianie Olszewskiej du?o pozdrowie? i ?ycze? dobrego samopoczucia przesy?a Wanda Go??bierwska. *** Ani i Kasi Sulkowskim mi?ej „ko?c?wki” wakacji i zapa?u do nauki od wrze?nia do czerwca ?yczy pani Wanda. Wkr?tce si? spotkamy i p?jdziemy na spacer po P?ocku. Do zobaczenia „na rundzie”. *** M?odemu Zar?bie, wnuczkowi Komink?w z Je?ewa ko?o Duninowa Nowego z okazji ?lubu z mieszkank? Australii du?o szcz??cia, troch? dzieci i prawdziwych kangur?w w ogrodzie ?yczy Genowefa Go?cianiak i Daniel Ratz. Do ?ycze? do??czj? si?: H. Adamkowska, W. Go??biewska, Z. Perzesty. *** 21 sierpnia mija pierwsza rocznica ?lubu Jolanty i Jaros?awa Matacz. Z tej okazji wszystkiego najlepszego, moc pomy?lno?ci, spe?nienia marze?, osi?gni?cia zamierzonych cel?w, kolejnych wspania?ych wsp?lnych lat i zadowolenia z pi?knej c?reczki Justynki – ?ycz? rodzice z Mariuszem. *** Marioli Bia?aszek z okazji imienin zdrowia szcz??cia, pomy?lno?ci, satysfakcji ?yciowej i zawodowej oraz s?onecznych dni, u?miechu i zadowolenia z codziennego dnia ?ycz? Ci, kt?rzy cie kochaj?. *** Mojej uczennicy – Joannie Urba?skej najserdeczniejsze ?yczenia imieninowe, zdrowia i wszelkiej ?yciowej pomy?lno?ci wraz z podzi?kowaniem za pami??, przesy?a dawna wychowawczyni – Wanda Go??biewska. Do??czam sp??nione ?yczenia dla Ani Skowro?skiej i Maryni Branickiej oraz pozdrowienia dla mojej ulubionej ?smej B i nie tylko. *** Wakacyjne pozdrowienia z Ko?obrzegu ca?ej redakcji i czytelnikom „TP” przesy?a Bo?ena Bonio z Sierpca. , + widok?wka

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

?yczenia

Najserdeczniejsze ?yczenia urodzinowe dla kochanej mamy Danuty Sawickiej, du?o zdrowia, pogody ducha, u?miechu na co dzie?, spe?nienia marze? oraz 100 lat ?ycia ?ycz? dzieci Pawe?, Agnieszka, Monika i Ma?gosia. *** Z okazji urodzin najukocha?szego Tomka Fija?kowskiego chc? przes?a? ?yczenia: Kochany ?wi?to Twe, wi?c przyjmij najlepsze ?yczenia me, ?eby ci serce rado?nie bi?o, ?eby ci s?o?ce ra?niej ?wieci?o, aby? nie zazna? smutku i goryczy, tego kochaj?ca Monika S. ?yczy. *** Z okazji imienin mi?ej i sympatycznej wnuczce Ani Grining bardzo du?o zdrowia, bardzo du?o pieni?dzy i zadowolenia z sympatii, a tak?e sukces?w w nauce oraz spe?nienia marze? w ?yciu osobistym ?yczy babci Barbara. *** Z okazji 13 urodzin Micha?owi Kuskowskiemu wszystkiego najlepszego, u?miechu na twarzy, samych s?onecznych dni ?yczy siostra Marta oraz Agnieszka z Justyn?. *** Rodzice zrzeszeni w Specjalistycznym Kole Dzieci Niepe?nosprawnych Ruchowo przy Zarz?dzie Oddzia?u Miejsko-Powiatowego Towarzystwa Przyjaci?? Dzieci w P?ocku przekazuj? serdeczne podzi?kowania Fundacji „Wsp?lna Droga” za wsparcie finansowe na prowadzenie rehabilitacji naszych dzieci w O?rodkach Rehabilitacyjno-Wychowawczych TPD w P?ocku. Do wyraz?w uznania i wdzi?czno?ci, za ten wk?ad, do??czamy gor?ce ?yczenia dalszych osi?gni?? w dzia?alno?ci charytatywnej oraz ?yciu osobistym. *** Z okazji imienin przyjacio?om i sympatykom: Krzysztofowi Debichowi – Prezesowi Zarz?du Magazynu Centralnego „Centrum” w Kutnie, Krzysztofowi D?bskiemu – prezydentowi Kutna, Annie Paszkiewicz – Inspektorowi Wydzia?u Finans?w i Bud?etu Urz?du Miejskiego w Kutnie, Annie Stasiak – Inspektorowi Wydzia?u Administracyjno-Organizacyjnego Urz?du Miejskiego w Kutnie, Marcie Fabianowskiej – sponsorowi, ?yczenia dobrego zdrowia i wszelkiej pomy?lno?ci w ?yciu osobistym i pracy zawodowej ?yczy Zarz?d Miejskiego Klubu Sportowego „Kutno”. *** Z okazji imienin, najsympatyczniejszej pani Ani Frankowskiej – Kierownikowi Biura Og?osze? „TP”, dobrego zdrowia i ca?odobowego pogodnego nastroju ?yczy Zdzis?aw Bartol. *** Bywa taki czas, kiedy cz?owiek ko?czy, szmat – 23 lat. W dniu tej rocznicy du?o zdrowia i s?odyczy, Jackowi Balcerskiemu ca?a kadra obozu UNESCO ?yczy. *** Z okazji 6 rocznicy ?lubu Ewuni i Grzegorza Linowskich du?o zdrowia, szcz??cia, pogody ducha, pieni?dzy, pociechy z syna Piotrusia, obfitych ?ask bo?ych oraz szcz??liwych dni w ?yciu ?ycz? rodzice. *** Sp??nione, lecz szczere ?yczenia imieninowe, kochanemu Piotrusiowi Linowskiemu, a z okazji 5 rocznicy urodzin moc gor?cych ?ycze?, spe?nienia wszystkich marze? dotycz?cych wyjazdu nad morze ?ycz? dziadkowie. *** Dla kochanej c?rki Anny i ?ony Miros?awy serdeczno?ci z okazji ich imieninowego ?wi?ta przesy?a Marek. *** Mi?ej kole?ance Mirusi Witkowskiej w dniu imienin du?o zdrowia, szcz??cia, spe?nienia najskrytszych marze? oraz s?onecznych i roze?mianych dni ?yczy kole?e?stwo klubu nr2. *** Wspania?ej kole?ance – Ani Rosa, najserdeczniejsze ?yczenia imieninowe wiele zdrowia, szcz??cia, spe?nienia marze?, zadowolenia z dnia codziennego r?wnie? pogody ducha ?ycz? Jadzia i Zdzi? *** Kochanej chrze?niaczce Joli Staniszewskiej z okazji 18 urodzin wszystkiego najlepszego ?yczy chrzestna Gabrysia Malanowska z Rodzin?. *** Lipcowej solenizantce – Annie Adamkowskiej ?yczenia du?o s?o?ca, u?miechu, nieustaj?cej pogody ?yciowej przesy?aj? znajomi. *** Z okazji imienin przesy?amy najserdeczniejsze ?yczenia Annie Podenkiewicz. Wszystkiego co najlepsze, du?o zdrowia, rado?ci i pomy?lno?ci przesy?a rodzina. *** Z okazji imienin przesy?amy ?yczenia imieninowe szanownemu solenizantowi Krzysztofowi Kondera. Zdrowia i satysfakcji z ?ycia przesy?a rodzina. *** Wspania?ej osobie – Annie Pawlak, imieninowe ?yczenia wszystkiego, co najlepsze przesy?aj? pami?taj?cy przyjaciele. *** Dzi?ki „TP” ?yczenia otrzymuje przesympatyczna dziewczyna – Ania Stania. Spe?nienia najskrytszych marze? i rado?ci ka?dego dnia ?yczy kole?anka. *** Z okazji imienin zdrowia, szcz??cia, rado?ci i nadal tak promiennego u?miechu na co dzie? Annie Gorczyca ?ycz? znajomi. *** Aniu na przyj?cie ?ycze? b?d? gotowa, b?d? nam zawsze szcz??liwa, radosna i zdrowa. O imieninach Anny R??a?skiej pami?taj? kole?anki *** Pani Anna Walczak z okazji imienin niech przyjmie od nas moc najserdeczniejszych ?ycze?, w tym du?o rado?ci, zdrowia, satysfakcji z pracy zawodowej i pomy?lno?ci wszelkiej ?ycz? znajomi. *** Najserdeczniejsze i najcieplejsze ?yczenia imieninowe przesy?amy szanownej solenizantce Annie Czemerys. Du?o szcz??cia i pomy?lno?ci ?ycz? znajomi. *** Z okazji imienin moc serdeczno?ci Ani Smolarek przesy?aj? znajomi. *** Moc ?ycze? niech przyjmie w dniu swoich imienin Anna Ma?kowska. A kto o niej my?li, z pewno?ci? ju? si? domy?la. *** Naszej wspania?ej redakcyjnej kole?ance – Annie Frankowskiej du?o s?o?ca, i na urlopie i w ?yciu, du?o rado?ci zawsze i o ka?dej porze, spe?nienia marze? i tych malutkich i tych najskrytszych z okazji imienin przesy?aj? kole?anki i koledzy z pracy. *** Kochane S?oneczko – Ania K?dzierska z okazji imienin, niech przyjmie ode mnie moc gor?cych, najlepszych i najszczerszych ?ycze?, kt?re przesy?a Micha?. *** Annie Peda z Makomaz z okazji imienin du?o zdrowia, szcz??cia, pomy?lno?ci, spe?nienia wszystkich marze? ?yczy m?? Grzegorz z dzie?mi. *** Panu Krzysztofowi Dmoszy?skiemu bardzo serdeczne ?yczenia imieninowo – urodzinowe, du?o zdrowia, pomy?lno?ci w ?yciu osobistym i satysfakcji zawodowej przesy?aj? przyjaciele. Czekamy! *** Sp??nione ?yczenia imieninowo-urodzinowe, moc gor?cych ca?us?w, spe?nienia najskrytszych marze? dla m??czyzny, kt?ry znaczy dla mnie tak wiele przesy?a MIKI

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

?yczenia

Eli Krajewskiej, najserdeczniejsze ?yczenia imieninowe, u?miechu na twarzy, zadowolenia z m??a i c?rki, samych rado?ci, s?o?ca i wspania?ego urlopu, ?ycz? Lidka i Janusz Wi?niewscy *** Przesympatycznemu koledze Marianowi Kosiec, z okazji imienin wszystkiego co mi?e, dobre, a do tego du?o s?o?ca, jeszcze wi?cej rado?ci i mn?stwa mi?o?ci ?yczy Irena i Tadeusz. *** Naszej wiernej i sympatycznej czytelniczce pani Halinie Dworaczek, kt?r? losy rzuci?y do go?cinnej Kanady, serdeczne pozdrowienia z rodzinnego P?ocka i najlepsze imieninowe ?yczenia przesy?a Redakcja „TP. *** Kochanej Karolince Wi?niewskiej wszystkiego najlepszego, ?wietnych stopni w szkole, pociechy z ?ukasza, kt?rego powoli trzeba przyzwyczaja? do chodzenia „przy nodze”, cudownego wypoczynku wakacyjnego i mn?stwa wra?e? z pobytu w Hiszpanii ?yczy rodzina. *** Pani Halinie Kowalskiej moc serdecznych imieninowych ?ycze? przesy?a kole?anka. *** Droga Eluniu. W dniu Twojego ?wi?ta ?yczymy Ci wszystkiego najlepszego, u?miech?w, pieni?dzy, mo?e nawet synka, ale na pewno nieba gwia?dzistego w nocy, a gor?cego s?o?ca w dzie?, Eli Krajewskiej przesy?aj? kole?anki z pracy *** Najserdeczniejsze ?yczenia imieninowe Paw?owi Czoboda, zdrowia, rado?ci, u?miechu, mn?stwa prezent?w i wspania?ych wakacji ?yczy Grzegorz z rodzin?. *** Czerwcowa solenizantka pani Lila Konopka, otrzymuje ?yczenia dobrych klimat?w w nowym, pi?knym mieszkaniu i du?o s?o?ca tego lata na ulubionej dzia?ce. Tego ?ycz? kole?anki: Jola, Lena i Krystyna. *** Naszej najukocha?szej mamie i babci Lucynie Szatkowskiej, najserdeczniejsze ?yczenia imieninowe, przede wszystkim zdrowia i pogody ducha, ?ycz? dzieci i wnuki. *** Pani dr El?biecie Krzeskiej, serdeczne ?yczenia imieninowe i du?o s?o?ca przed zbli?aj?cym si? urlopem, ?yczy wdzi?czna pacjentka. *** Harcerskiemu Zespo?owi Pie?ni i Ta?ca „Dzieci P?ocka” i pani Hannie Kuli?skiej-St?siek z rodzin?, dzi?kujemy za mi?e pozdrowienia z woja?y po Francji i Szwajcarii oraz koncertu w Waldshut. *** Z okazji 2 rocznicy ?lubu pa?stwa Anny i Andrzeja Gawinek du?o zdrowia, szcz??cia, pogody ducha, pieni?dzy, pociechy z syna Dominika oraz szcz??liwych dni w ?yciu ?ycz? Rodzice i Marlena. *** Kochanej c?rce Agnieszce Tyszka z Drobina z okazji 18 urodzin du?o zdrowia, spe?nienia wszelkich m?odzie?czych marze? i plan?w, jak najlepszych wynik?w w nauce, du?o rado?ci i u?miechu w doros?ym ?yciu ?ycz? rodzice, brat i siostra. *** Serdeczne ?yczenia na nowej drodze ?ycia Danucie Pr?docie i Piotrowi B?aszkiewicz ?ycz? go?cie weselni i rodzina z P?ocka. Bo „Mi?o?? to najwi?ksze bogactwo na ziemi” *** Gor?ce podzi?kowania za zaproszenie na piknik z okazji dwudziestolecia sp??dzielni „Chemik” w P?ocku oraz za symboliczne nagrody, sk?adaj? organizatorom cz?onkowie sp??dzielni uprawiaj?cy ogr?dki kwiatowe z Podolszyc Po?udnie B?aszkiewicz i Urba?ski *** Z okazji imienin – kole?ankom, kolegom, przyjacio?om i sympatykom Miejskiego Klubu Sportowego „Kutno”: Halinie Kadziak – pracownikowi gospodarczemu, Halinie Otto – inspektorowi Wydzia?u Inwestycji Urz?du Miejskiego, Paw?owi Kruszewskiemu – inspektorowi Wydzia?u Inwestycji Urz?du Miejskiego, Piotrowi ?apajowi – by?emu wiceprezesowi i cz?onkowi zarz?du klubu, Paw?owi Miko?ajczykowi – wiceprezesowi klubu ds. baseballa, Paw?owi Plisiukowi – trenerowi pi?ki no?nej, Paw?owi ?l?zakowi – trenerowi pi?ki no?nej, Paw?owi Szczepankowi – inspektorowi Wydzia?u O?wiaty, Kultury i Sportu Urz?du Miejskiego – ?yczenia dobrego zdrowia i wszelkiej pomy?lno?ci sk?ada zarz?d MKS „Kutno”. *** Najserdeczniejsze ?yczenia imieninowe dla pana Jana Pa?kowskiego, wszystkiego co najlepsze, najszcz??liwsze oraz mi?e, a tak?e du?o zdrowia, 100 lat ?ycia oraz du?o rado?ci i u?miechu na co dzie? ?ycz? ?miglowie z rodzin?. *** Serdeczne podzi?kowania dla pa?stwa Anny i S?awomira Gawlik?w za dobr?, szcz??liw? rad? sk?ada Tadeusz Ma?achowski. *** Za po?rednictwem „TP” chcieliby?my przes?a? najszczersze gratulacje panu magistrowi Sebastianowi Pol. W zwi?zku ze zdobyciem upragnionego tytu?u ?yczymy mu dalszych sukces?w na niwie naukowej i samorealizacji w pracy zawodowej. Z wyrazami najwy?szego uznania – znajomi.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

?yczenia

Z okazji „Dnia Ojca” wszystkim wspania?ym ojcom, tatusiom, tatkom, tatulkom i tatu?ciom sk?adamy ?yczenia wszystkiego najlepszego!!! *** Kochanemu Tacie – Ryszardowi ?migiel z okazji „Dnia Ojca” serdeczne ?yczenia wszystkiego najlepszego, du?o zdrowia, rado?ci, mi?o?ci oraz wszelkiej pomy?lno?ci ?yczy c?rka Marlenka. + fot. *** Serdeczne podzi?kowania dla dyrekcji i pracownik?w Przedszkola nr 9 w P?ocku, a przede wszystkim dla pani Joanny Witkowskiej i Bogumi?y Cichockiej za wspania?? opiek?, zabaw? i nauk? sk?ada Ada? D. z rodzicami. *** Serdeczne ?yczenia imieninowe zdrowia, pociechy z najbli?szych, zadowolenia z pracy i wszystkiego najlepszego Wandzie Bie?kowskiej ?ycz? Marciniakowie i wdzi?czny Micha?. *** Joli Miko?ajczewskiej, sp??nione lecz nie mniej serdeczne ?yczenia imieninowe z nadziej? na rych?e spotkanie ?l? Marciniakowie z wnukami. *** Pani Heni Zi??kowskiej i Zarz?dowi Zwi?zku Emeryt?w i Rencist?w w P?ocku serdeczne podzi?kowania za pi?knie zorganizowan? wycieczk? do Dusznik Zdroju oraz Pragi sk??daj? wdzi?czni uczestnicy wycieczki. *** Kochanej cioci Hali Nowakowskiej z Bia?ej Starej z okazji imienin zdrowia i spe?nienia marze? przesy?aj? Renata, Ela i Grzesiek z Warszawy. Da ?ycze? do??czaj? si? rodzice. *** Kochanemu wnuczkowi Piotrusiowi Biernatowicz z okazji imienin bardzo du?o zdrowia, pomy?lnego uko?czenia szko?y oraz du?o u?miechu przesy?a babcia Barbara. *** Z okazji urodzin Bogusi Biernatowicz bardzo du?o zdrowia, pieni?dzy, zadowolenia z dzieci oraz spe?nienia marze? przesy?a pami?taj?ca te?ciowa. *** Mi?emu i sympatycznemu zi?ciowi Paw?owi Grining z okazji imienin bardzo du?o zdrowia, pieni?dzy, pociechy z c?rek i zadowolenia z ?ony oraz spe?nienia marze? przesy?a pami?taj?ca te?ciowa. *** Id? t? drog?, kt?r? obra?e?, kochaj ludzi i Boga. Piotrusiowi Orli?skiemu -osobie m?odej, ambitnej i bardzo kochanej serdeczne ?yczenia imieninowe sk?ada mama. *** Pani Wanda Chrostowska otrzymuje najserdeczniejsze ?yczenia zdrowia i pogody ducha od P?ockiego Towarzystwa Przyjaci?? Teatru. *** Emilii Rosi?skiej moc gor?cych imieninowych ?ycze? sk?ada rodzina i przyjaciele. *** Marcie Alicji Szatkowskiej, kt?ra 23 czerwca sko?czy?a 18 lat, du?o szcz??cia, rado?ci, spe?nienia marze? i osi?gni?cia obranych cel?w ?yczy Rodzina *** Najserdeczniejsze ?yczenia imieninowe dla pana Jana Pirikowskiego wszystkiego co najlepsze, najszcz??liwsze oraz mi?e a tak?e du?o zdrowia, 100 lat ?ycia oraz du?o rado?ci i u?miechu na co dzie? ?ycz? ?miglowie z rodzin?. *** Kochanej c?rce Marlence ?migiel, z okazji 18 urodzin, wszystkiego najlepszego, du?o zdrowia, du?o rado?ci i u?miechu na co dzie? oraz powodzenia w ?yciu osobistym ?ycz? Rodzice, chrze?niak Dominik, oraz siostra Ania z m??em Andrzejem. *** Z okazji 2 rocznicy ?luby pa?stwa Anny i Andrzeja Gawinek ?yczymy im du?o zdrowia, szcz??cia, pogody ducha, pieni?dzy, pociechy z syna Dawidka oraz szcz??liwych dni w ?yciu ?ycz? Rodzice i Marlena + fot. *** Najserdeczniejsze ?yczenia imieninowe i urodzinowe dla Wandy Jakubowskiej- Nowackiej oraz c?reczki Emilki przesy?aj? najbli?si. *** Kochanej Agnieszce z Bia?ej Starej z okazji 18 urodzin, zdrowia, spe?nienia marze?, 100 wspania?ych lat ?ycia ?ycz? ciocia Zosia, wujek Witek z Marcinem. Do ?ycze? do??czaj? si? Renata, Ela, Grzesiek, z Warszawy. *** Wszystko przemija na ?wiecie, jak fala burzliwej rzeki, Tylko nasza przyja?? pozostanie na wieki. Z okazji podw?jnego ?wi?ta: urodzin i imienin panu Piotrowi Adamskiemu ?yczenia sk?adaj? dziewczyny. *** 18 lat temu, 28 czerwca na ?wiat przysz?o nasze s?oneczko – Asia. Z tej okazji ca?a rodzina Kie?bas?w, a w szczeg?lno?ci mama, tata, siostra Ania i babcia chcieliby Ci z?o?y? najserdeczniejsze ?yczenia. Du?o zdrowia, szcz??cia, pogody ducha, oraz spe?nienia wszystkich ?yciowych plan?w. + fot. *** Wszystkiego najlepszego, wszelkiej pomy?lno?ci na nowej drodze ?ycia El?biecie Anecie Krupi?skiej i Tomaszowi Daneckiemu sk?adaj? matka chrzestna z m??em oraz Ania i Pawe?. *** Kochanej wnuczce El?biecie i jej m??owi Tomaszowi wszystkiego najlepszego na nowej drodze ?ycia ?yczy babcia Krupi?ska *** Z okazji imienin panu Irkowi Cie?lakowi, du?o zdrowia, spe?nienia marze?, oraz ciekawych obiekt?w do fotografowania ?yczy znajoma. *** Pani Alicji Cie?lak wszystkiego co najlepsze, a w szczeg?lno?ci du?o zdrowia, szcz??cia i wszelkiej pomy?lno?ci z okazji imienin ?ycz? pami?taj?ce kole?anki. *** Tygodnikowe pozdrowienia i serdeczne ?yczenia imieninowe naszej wiernej czytelniczce – pani Halinie G??bockiej przesy?a redakcja. *** Z okazji imienin, wszystkiego co najlepsze, du?o zdrowia, satysfakcji z ?ycia, wielu radosnych dni i wszelkiej pomy?lno?ci pani Halinie G??bockiej przesy?aj? kole?anki z pracy. *** Za po?rednictwem „Tygodnika P?ockiego” chcieliby?my przes?a? pozdrowienia Maciejowi Kulasowi – kompanowi niesamowitych spotka?, a do tego jeszcze posiadaczowi naj?adniejszego w P?ocku „Mesia” SEb220. Pozdrowienia przesy?aj? znajomi. *** Za po?rednictwem „Tygodnika P?ockiego” serdeczne imieninowe ?yczenia pani Wandzie Zieli?skiej przesy?a pami?taj?ca uczennica. *** Czerwcowa solenizantka – Wanda Wyrczy?ska otrzymuje od znajomych serdeczne ?yczenia wszystkiego co najlepsze, tak?e du?o rado?ci i spe?nienia marze?. *** Naszej przesympatycznej tygodnikowej kole?ance – Majce Szatkowskiej w dniu jej ?wi?ta wszystkiego co mi?e, dobre, pozytywne, a do tego du?o s?o?ca, jeszcze wi?cej rado?ci i mn?stwa mi?o?ci ?yczy zesp?? redakcyjny.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Przypominamy, ze w nadchodzącym tygodniu życzenia składamy: 13 – Bożenom i Krystynom, 14 – Leonom, Matyldom i Jakubom, 15 – Longionom, Klemensom i Ludwikom, 16 – Herbertom, Izabellom i Henrykom, 17 – Patrykom, Zbigniewom i Gertrudom, 18 – Cyrylom, Edwardom, 19 – Józefom i Bogdanom.*** Zbyszkowi Krawczykowi z okazji imienin najserdeczniejsze życzenia przesyłają Marciniakowie z dziećmi. *** Wszystkiego najlepszego, zdrowia, powodzenia, pomyślności i radości Zbyszkowi Pastusiakowi życzy rodzina z Płocka. *** Bożennie Strzeleckiej pomyślności, zadowolenia i wszystkiego najlepszego życzą Teresa i Janek. *** Zdrowia, pieniędzy i pociechy z córki oraz wszystkiego najlepszego z okazji imienin Bożence Wasiłek życzy Kubuś z mamą. *** Józef Mikołajczewski jest adresatem serdecznych życzeń imieninowych. Marciniakowie z Płocka życzą wszystkiego najlepszego, zdrowia i pociechy z rodziny. *** Wszystkiego najlepszego, zdrowia, radości z życia i powodzenia Bożenie Mikołajczyk życzy Grzegorz i Jola. *** Pani Krystynie Karczewskiej z Płocka i Krystynie Borysiak z Gąbina najlepsze życzenia imieninowe zdrowia i wszelkiej życiowej pomyślności przesyłają Wanda Gołębiewska z Mamą i Danuta Palmowska z Synem. *** Pani Krystynie Rój – najserdeczniejsze życzenia imieninowe przesyłają przyjaciółki. *** Pani Bożena Śliwińska otrzymuje wiosenne życzenia sukcesów w pracy i radości w domu od Zarządu Płockiego Towarzystwa Przyjaciół Teatru. *** Naszej redakcyjnej koleżance Lenie Szatkowskiej składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe wielu sukcesów w pracy oraz wielu radosnych i uśmiechniętych dni w życiu prywatnym – zespół redakcyjny Tygodnika Płockiego. *** Kochanemu Słoneczku, Izie Pięknej, samych najpiękniejszych dni, mnóstwa radości ze spełnionych marzeń oraz samych dobrych wiadomości życzy Michał. *** Z okazji imienin solenizantce Krystynie Żakowskiej z Wilczkowa moc serdecznych życzeń zdrowia, pieniędzy, pociechy z dzieci i wnuczków oraz spełnienia marzeń w życiu osobistym składa siostra Barbara. *** Kochanemu „Rysiowi” z okazji bez okazji życzy Żaba. *** Z okazji imienin i urodzin kochanemu tacie Józefowi Jachowiczowi dużo zdrowia, samych radości i 100 lat życia życzą córki. *** Serdecznej, sympatycznej i miłej koleżance Krysi Pawłowskiej z Płocka w dniu imienin moc życzeń: w zdrowiu sto lat, szczęściu i pomyślności oraz spełnienia wszystkich marzeń życzą – Jadzia i Zdziś. *** Pani Beacie Zielińskiej najserdeczniejsze życzenia imieninowe przesyłają przyjaciółki z „AVONU”. *** Serdecznym przyjaciółkom, pani Krysi Pawłowskiej, Krysi Budek i Krysi Swat moc najserdeczniejszych życzeń i dużo pocałunków z okazji imienin przesyła Henia z mężem. *** Kochanej córce Krystynie Rychert z okazji imienin, dużo zdrowia, spełnienia marzeń i dalszej pogody ducha życzy ojciec z Ireną. *** W dniu urodzin najserdeczniejsze życzenia dla Krystyny Kosiec przesyłają wszyscy ci, którzy Cię kochają: za dobro, ciepło, szczerość i zaufanie. *** 19 marca obchodzi imieniny Józef Maciąg. Z tej okazji moc serdecznych życzeń, dużo zdrowia, szczęścia, i wszelkiej pomyślności życzą przyjaciele: Irena, Tadeusz oraz Krystyna i Marian Kosiec. *** Panowie Czesław i Krzysztof obchodzili 10 i 11 marca swoje urodziny. Z tej okazji życzenia zdrowia i szczęścia w interesach życzy pamiętająca rodzina. *** Doroto – w dniu Twych urodzin rodzinnego szczęścia, pociechy ze słodkich dzieciaczków oraz nieustającej przyjaźni życzy rówieśnica. *** Odrobinę spóźnione, ale bardzo serdeczne życzenia urodzinowe Magdalenie Jabłońskiej przesyła koleżanka Edyta.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Dlaczego, gdy Ci mówię „kocham”, topisz mnie w sercu, a później mówisz miłość jest lekcją, bywa ciepła i gorąca, ale czasem ktoś mówi, kochana jest tu” dla Beaty Baranowskiej z Drobina – Józef z Morąga.*** W Dniu Babci – kochanej babci Annie Gralickiej, moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności oraz spełnienia marzeń przesyła wnuczka – Sandrusia Zielińska. *** Z okazji Dnia Dziadka – kochanemu dziadkowi – Tadeuszowi Gralickiemu najserdeczniejsze życzenia , dużo zdrowia, szczęścia i radości składa wnuczka – Sandrusia Zielińska *** Dla Joanny Dobrosielskiej, Elżbiety Budal, Machała Łaskowskiego i Piotra Paśniaka podziękowania za wspaniałą organizację i miłą atmosferę podczas warsztatów debatanckich w Soczewce przesyła Emilia Ciarkowska. *** Pozdrowienia dla kolegów z warsztatów debatanckich – Karola Kęsickiego, Daniela Sowińskiego, Macieja Wierzbickiego, Damiana Gąsiorowskiego przesyła Emilia Ciarkowska *** Kochanej babci i dziadkowi Genowefie i Henrykowi Misztalskim w dniu ich święta, dużo zdrowia, pogody ducha, pomyślności oraz spełnienia marzeń życzy wnuczka Joasia. *** Kochanej mamusi Genowefie Misztalskiej z okazji urodzin dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń, uśmiechu na co dzień życzy córka Urszula. *** Kochanym rodzicom Genowefie i Henrykowi Misztalskim z okazji 49 rocznicy ślubu spełnienia marzeń, dużo zdrowia, miłości i radości życzy córka Urszula *** 49 rocznica pożycia małżeńskiego to okazja do złożenia najserdeczniejszych życzeń państwu Genowefie i Henrykowi Misztalskim. Z tej okazji dużo szczęścia, zdrowia i miłości życzy pamiętająca wnuczka Joasia. *** W dniu urodzin babci Genowefy Misztalskiej wszystkiego najlepszego życzy wnuczka Joasia *** Kochanej babci Basi i dziadkowi Kazikowi Skierkowskim dużo buziaków przesyła wnuczka Alicja *** Serdeczne podziękowania za miłą, szybką obsługę i fachowe doradztwo dla wspaniałych pań bibliotekarek z Biblioteki Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica życzy Bogdan *** Dla Krzysztofa K. z Leksyna w dniu Twego urodzinowego święta, jest ktoś, kto o Tobie pamięta. Pamięta o Tobie i śle życzenia, oby spełniły się wszystkie marzenia. Żyj 100 lat w szczęściu i radości, a uśmiech i szczęście rodzinne niech Ci życie uprości. Tego gorąco życzą Ci rodzice, ciocia i babcia z Krzykos. *** Urodziny to dzień w roku, pełen szczęścia i uroku, więc przyjmij Andrzeju K. te życzenia w dniu Twojego urodzenia. Szczęście niech Cię nie opuszcza, a radość niech będzie na Twych ustach, a marzenia, które masz niech się spełnią w krótki czas. Wszystkiego co się dobrym zwie życzą rodzice i rodzina. *** Dla jedynej dziewczyny, na której mi zależy, jedynej, którą szanuję, jedynej, która mnie rozumie, jedynej, która nadała mojemu życiu sens, dla najwspanialszej dziewczyny na świecie Ani Kędzierskiej te wyrazy sympatii śle Misiek. *** Życzenia wszystkiego najlepszego dla Norberta Witkowskiego i Artura Szymańskiego od kolegi, o którym oni zapomnieli, a który o nich pamięta. Mam nadzieję, że nie obraziliście się na mnie – Michał S. *** Szanownemu panu Piotrowi Smoilińskiemu życzenia wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, Wieku, Tysiącleciu składa Michał. *** Lenie, by łamała pióra na wszystkich egzaminach do końca roku, a praca magisterska stała się formalnością – kochający Marek. *** Naszej cudownej koleżance, kobiecie o niepowtarzalnym uroku osobistym, jak również wspaniałej księgowej – Agnieszce Karwowskiej najserdeczniejsze życzenia imieninowe, cudownej jazdy po drogach życia i nie tylko, a także życzenia, by każdy nadchodzący dzień, był pełen radości i szczęścia życzą koleżanki i koledzy z pracy. *** Januszowi Wiśniewskiemu z okazji urodzin przesyłamy życzenia wszystkiego co dobre i drogie… jego sercu. A życzenia przesyła pamiętająca rodzina *** Rafałowi Wereszczace z okazji imienin życzenia wszystkiego najlepszego z nadzieją bliskich kontaktów międzyludzkich i zawodowych przesyła pamiętająca przyjaciółka.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Spóźnione życzenia imieninowe wraz z życzeniami pomyślności w Nowym Roku Ewie Warczakowskiej składają Teresa i Jan M. *** Pomyślności, zdrowia, sukcesów oraz wszystkiego najlepszego Danieli Chanieckiej życzą Marciniakowie. *** Monice i Tomkowi Krawczykom młodej parze na nowa drogę życia serdeczne życzenia składa grono przyjaciół rodziców. *** Kochanemu mężowi Mieczysławowi Ziółkowskiemu, z okazji imienin oraz 70-lecia urodzin, moc najserdeczniejszych życzeń doczekania 50-lecia małżeństwa życzy żona z dziećmi. *** Pan Eugeniusz Rój, przedsylwestrowy solenizant otrzymuje moc serdeczności i podziękowania za bardzo udaną imieninową kolację od grona przyjaciół i znajomych. *** W nowym roku 2001 moc życzeń, zdrowia, sto lat wszelkiej pomyślności, szczęścia, spełnienia marzeń, samych radosnych i pogodnych dni codziennego życia dla Jadzi z mężem, Basi z mężem, Teresce z sympatią ślą Ci co Kochają. *** Ewie Kłobukowskiej – Szymańskiej zdrowia, dobrych dni i serdecznych ludzi w nowym tysiącleciu życzą koleżanki. *** Najserdeczniejsze życzenia imieninowe Eugeniuszowi Trafnemu, dużo zdrowia, szczęścia rodzinnego i pomyślności w pracy przesyłają Irena i Tadeusz. *** Szczęśliwego Nowego Roku Panu Tadeuszowi Fabisiakowi, Pani Henryce Ziółkowskiej oraz pozostałym członkom Zarządu Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płocku, życzą członkowie związku. *** Jeszcze grudniowa solenizantka, Pani Ewa Szumańska otrzymuje najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i sukcesów w pracy zawodowej. *** Szacownej rodzinie Świderskich z okazji Nowego Roku 2001, wszystkiego najlepszego, zdrowia, spełnienia marzeń, zadowolenia z pracy życzą Irena i Tadeusz. *** Z okazji imienin Kochanej Ewie Szymczewskiej dużo zdrowia, spełnienia marzeń wszystkiego co się szczęściem zwie życzy Staś – cierpliwie czekam. *** Serdeczne życzenia z okazji Nowego Roku 2001 dla wójta i całej załogi Urzędu Gminy Słupno ślą emeryci. *** Na Nowy Rok 2001 z miłością, światłem, radością, szczerością, serdecznością gorące życzenia płyną zdrowia, szczęścia, 100 lat życia w pomyślności i uśmiechu na każdy dzień dla przemiłej Ewuni Banasik życzy koleżeństwo. *** Gagusiu czy pamiętasz kto tak Cię nazywał, kiedyś za tamtych lat? Jeśli tak, to wspaniale, więc przyjmij w dniu Twoich imienin najserdeczniejsze życzenia. A życzenia dla Gieni Pankowskiej od Janeczki. *** 3 stycznia obchodzi imieniny moja kochana Babcia Danusia Wysocka. Tą drogą składam jej serdeczne życzenia dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha jak również spełnienia najskrytszych marzeń. A życzenia składają Piotruś i Ciocia. *** Za pośrednictwem „TP” chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia przede wszystkim pogody ducha, uśmiechu i spełnienia najskrytszych marzeń najwspanialszym wnuczętom Adasiowi Szymborskiemu obchodzącemu w grudniu imieniny i Kasiuni Szymborskiej, która niedawno obchodziła urodziny. Życzenia składa babcia Zosia. *** W grudniu swój okrągły jubileusz obchodził Pan Adam Sobol. Z tej okazji cała rodzina chciałaby złożyć jubilatowi moc serdecznych życzeń, dużo zdrowia, optymizmu i zadowolenia z tego co przynosi życie. *** O imieninach szanownego solenizanta Pana Ignacego Piosia pamiętają koleżanki z pracy. Z tej okazji składają mu moc serdecznych życzeń, dużo zdrowia, szczęścia i satysfakcji z pracy zawodowej.

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Życzenia

Ewie Krawczyk – klubowej pani doktor, Adamowi Izydorczykowi – wiceprezydentowi Polskiej Korporacji Menadżerów Sportu, Adamowi Pawłowskiemu – trenerowi piłki koszykowej, Adamowi Augustynowi – trenerowi piłki nożnej, Mieczysławowi Sztondurskiemu – pracownikowi klubu, serdeczne życzenia imieninowe przekazują koleżanki i koledzy z Miejskiego Klubu Sportowego „Kutno”.*** Radosnych, pogodnych, słonecznych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia oraz więcej słońca i uśmiechu na twarzy w 2001 roku kochanej Iwonce życzy Zbyszek B. *** „To nie sztuka być wesołym, kiedy szczęście zewsząd tryska, ale sztuka być wesołym, kiedy ból za serce ściska” Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2001 Roku, najserdeczniejsze życzenia, spełnienia marzeń w tym nowym roku dla Beaty Baranowskiej przesyła Józef Majchrzak z Morąga. *** Z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2001 Roku dużo zdrowia i spełnienia marzeń dla Darka i Izabeli Szymańskich z Drobina składa Józek. *** Dariuszowi Łapińskiemu życzenia i wiersz: „Imieniny to dzień w roku, pełeń szczęścia i uroku. Więc przyjmij te życzenia, na ten dzień Twojego imienia. Bądź dla mnie kwiatem róży i żyj w szczęściu jak najdłużej” przesyła narzeczona Iwona. *** Najwspanialszej dziewczynie, ukochanej i jedynej Iwonce D. z głębi serca płynące podziękowania za cudowny 2000 rok przesyła Zbyszek (Miś). Iwonko, kocham Cię. Proszę, wybacz mi wszystko i zostań ze mną. *** „Szczęście niech Cię nie opuszcza, a radość i uśmiech będą na Twoich ustach. I marzenia, które masz, niech się spełnią w krótki czas”. Kochanej mamie Barbarze Rosiak, która 4 grudnia obchodziła swoje imieniny, najserdeczniejsze życzenia przesyła córka Ania. *** Waldusiowi i Adasiowi Tomasikom w dniu imienin powodzenia w szkole, wielu prezentów pod choinką oraz żeby przysparzali swojej rodzinie jak najwięcej radości życzą najbliżsi. *** Kochanej Ewelince Krokowskiej z Leksyna na pierwszy roczek urodzinowy życzenia zdrowia, szczęścia i słodyczy oraz żebyś była dla nas kwiatkiem róży i żyła w szczęściu jak najdłużej przesyłają dziadkowie, prababcia i wójkowie z Krzykos. *** Nasz drogi Dareczku, co imieniny obchodzisz, z tej okazji my Ci życzymy, wielu ciekawych życiowych perspektyw, widzianych nie tylko zza obiektywu. Życzymy Ci także nasz drogi Misiu spełnienia marzeń i na twarzy wiecznego uśmiechu. Niech Cię radość nie opuszcza, w nadchodzącym Nowym Wieku. Bądź jeszcze dla nas taki łaskawy i przy okazji starego roku ugość nas miło i serdecznie przy słynny pasztecie i procentowym soku. – Pamiętający przyjaciele z redakcji. *** Z okazji imienin kochanej Ewie Stania-Tomczak wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, samej radości w wychowywaniu małej Zosi i cudownego zycia z mężem Jerzym życzą pamiętające koleżanki. P.S. Najlepsze życzenia świąteczne dla całej Twojej Rodziny. *** Za pośrednictwem Tygodnika Płockiego chcielibyśmy przesłać moc najserdeczniejszych życzeń imieninowych mężowi i tacie – Adamowi Sobol. Życzymy mu przede wszystkim dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym nowym roku. Życzenia składa kochająca i pamiętająca rodzina. *** Zdrowych, wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku życzą pani Alinie Kapuścińskiej, wychowankowie z klasy IIe ze Szkoły Podstawowej nr 18 w Płocku. *** Kochanej mamie i babci – Zofii Piórkowskiej chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia urodzinowe. Przede wszystkim życzymy Ci dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha, jak również spełnienia najskrytszych marzeń. A życzenia składa córka Małgorzata z dziećmi Olą i Adamem. Do życzeń dołączają się pamiętające koleżanki z pracy. *** Najserdeczniejsze życzenia imieninowe Markowi Ochocińskiemu przesyłają współpracownicy Urzędu Pocztowego Lelice. *** Drogi Jarząbku – nasz kochany magistrze (o czym tylko przez nasze roztargnienie i zapracowanie zapomnieliśmy) obiecujemy poprawę na przyszłość i jednocześnie składamy życzenia po primo ciepłe Bożonarodzeniowe, po drugie primo szampańskiej zabawy w Nowym Tysiącleciu. A życzenia są od przyjaciół. *** Bogusi Świerad z okazji urodzin i imienin przesyłają koleżanki i koledzy z kawiarni „Akapit”

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.