Najnowsze informacje

Wyjątkowy Dzień Mamy

Strefa zdrowia i urody, występ kabaretu, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz koncert energetycznej grupy Pectus oferuje wszystkim płockim mamom PKN ORLEN w dniu ich święta. Na to wyjątkowe wydarzenie zaprasza w sobotę, 26 maja do płockiego Amfiteatru. Atrakcje dostępne będą już od godz. 17.00. Wejściówki na imprezę można odbierać do soboty, 19 maja.
Ponad 3,5 tys. wejściówek umożliwiających bezpłatny udział w wydarzeniu zostanie rozdysponowanych dla mam w siedzibie Centrum Edukacji Grupa ORLEN, przy al. F. Kobylińskiego 25. Zgodnie z regulaminem, aby zapewnić komfort uczestniczkom imprezy oraz transparentne zasady dystrybucji zaproszeń, będą one wydawane paniom, które – będąc mamą – chcą spędzić miło popołudnie w dniu swojego święta. Wejściówki można odbierać do soboty, 19 maja w godz. 8.00 -19.00. Wejście do budynku zostało ustalone od strony ulicy Kobylińskiego.
Dzień Mamy w płockim Amfiteatrze jest organizowany w ramach licznych projektów społecznych realizowanych pod hasłem „ORLEN dla Płocka”.
– To wyjątkowe święto, podczas którego wielu z nas chce obdarować swoje mamy upominkami, kwiatami i słowami serdeczności za okazaną miłość. W tym dniu płyną także podziękowania za trud, jaki został włożony w wychowanie dzieci. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym mieście. Chcemy w jego trakcie z jednej strony docenić rolę mam i zaoferować im spędzenie miłego popołudnia, a z drugiej pragniemy stworzyć w tym dniu wielopokoleniową integrację mam oraz córek, które także zostały mamą. Dla kobiet to wyjątkowa rola w życiu, ponieważ ich więzi jako matek stają się silniejsze z pokolenia na pokolenie. Mam nadzieję, że to wydarzenie kulturalno-rozrywkowe będzie okazją do pielęgnowania wyjątkowej tradycji – powiedziała Wioletta Kulpa, kierownik działu sponsoringu społecznego PKN ORLEN.
Dla wszystkich mam, które zechcą w tym dniu uczestniczyć w zabawie, zagra zespół Pectus, którego nazwa – jak tłumaczą jego założyciele – pochodzi z języka łacińskiego i oznacza siłę woli, hart ducha i upór w dążeniu do celu. Dla wielu pań te cechy są zapewne najważniejsze również w macierzyństwie, niezbędne do wychowania i pielęgnowania wartości rodzinnych.
Uśmiechów na twarzach będzie starał się dostarczyć kabaret „Pod Wyrwigroszem”. W tym dniu wszystkie mamy będą mogły także skorzystać z indywidualnych porad lekarzy dermatologów oraz specjalistów kosmetologów i dietetyków w specjalnie przygotowanej „Strefie dla zdrowia i urody”, którą będzie można odwiedzać od godz. 17.00.
W trakcie imprezy odbędą się także konkursowe niespodzianki, a do zdobycia będą atrakcyjne nagrody.

Opr. (gsz)

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …