Najnowsze informacje

Wigilijne SOS

Trwa siódma edycja organizowanej przez Katolickie Radio Płock akcji “Wigilijne SOS”. Organizatorzy mają nadzieję, że i w tym roku darczyńców nie zabraknie i że najuboższe dzieci z Płocka i okolic otrzymają świąteczne paczki.
Tegoroczna edycja, odbywająca się pod hasłem “Dobrze widzi się tylko sercem”, potrwa do 18 grudnia br. Czasu zostało więc niewiele, ale ci, którym nie jest obojętny los dzieci, na pewno jeszcze zdążą podarować coś od siebie. Mile widziane będą dary od firm i osób prywatnych. Katolickie Radio Płock ma nadzieję, że nie zawiodą dotychczasowi sponsorzy, ale liczą również na nowych darczyńców: – Dzięki wrażliwości wielu osób w ubiegłym roku 1.410 dzieci otrzymało prezenty świąteczne, które sprawiły im radość. Wiemy, że nie dotrzemy do wszystkich, ale jeśli uda nam się przynieść uśmiech choć niektórym – będziemy szczęśliwi – mówi Wanda Zalewska, dyrektor ds. Promocji i Reklamy w Katolickim Radio PłockNajbardziej potrzebne są przybory szkolne, maskotki, zabawki, słodycze i owoce. Gwiazdkowe prezenty dla dzieci można składać w: sekretariacie Katolickiego Radia Płock przy ul. Kazimierza wielkiego 5, tel. 262-36-67 w godz. 7.00-15.30 oraz w Dziale Reklamy przy ul. Tumskiej 5a, tel. 264-08-81 lub 268—07-90 w godz. 7.00-15.30. Można dokonywać wpłat pieniężnych przeznaczonych na ten cel na konto Radia, z dopiskiem “Wigilijne SOS”:
BPH PBK S.A. Oddział Płock 06 1060 0076 0000 4022 6000 2138
Patronat prasowy nad akcją “Wigilijne SOS” objęli: “Tygodnik Płocki” i Telewizja “Tele-Top” Grupa Mulimedialna.
(eg)

Zobacz kolejny artykuł

Placówka opiekuńczo-wychowawcza przy Południowej

Firma Budmax z Fabianki w województwie kujawsko-pomorskim buduje placówkę opiekuńczo-wychowawczą przy ulicy Południowej 13. Budynek …

Trzy płockie szkoły mają nowe fordy

Dyrektorzy trzech płockich szkół odebrali kluczyki do nowych fordów transitów. Zakupiło je miasto w ramach …