Najnowsze informacje

Wandale na cmentarzu

Trzech młodych mieszkańców Gostynina wykazało się całkowitą bezmyślnością i brakiem dobrego wychowania, kiedy w Dniu Wszystkich Świętych zaczęli biegać po nagrobkach na gostynińskim cmentarzu.Żeby jeszcze urozmaicić sobie „rozrywkę”, młodzieńcy zaczęli rzucać zniczami.
– Oficer dyżurny naszej jednostki nie mógł uwierzyć, gdy odebrał zgłoszenie o wyrostkach biegających po grobach. Chuligani mają od 16 do 18 lat. Wszyscy byli pijani, u każdego z nich stwierdziliśmy ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Takie zachowanie można tłumaczyć chyba tylko bezmyślnością i wypitym przez nich alkoholem – komendant gostynińskiej policji mł. insp. Jarosław Brach, tak jak i mieszkańcy miasta, nie potrafi ukryć oburzenia tak skandalicznym zachowaniem.
Kiedy na cmentarzu zjawili się policjanci, cała trójka została już schwytana przez przechodniów, funkcjonariuszom zostało tylko przewiezienie wandali do komendy. Najmłodszy z nich stanie przed sądem dla nieletnich, dwoma starszymi zajmie się sąd grodzki.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

Nagradzają dzieci swoich pracowników

Są młodzi, zdolni, mają świetne wyniki w nauce. I za to zostali nagrodzeni. Po raz …

POKiS ma już nową siedzibę, wielkie otwarcie we wrześniu

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki rozpoczyna przeprowadzkę z budynku przy ul. Sienkiewicza do nowej siedziby …