Tragedia rodzinna

63-letni mężczyzna powiesił się w jednym z mieszkań przy ulicy Skłodowskiej w Płocku. Wcześniej w sklepie w budynku dawnego dworca PKS przy ulicy Jachowicza dwukrotnie zranił nożem o 13 lat młodszą kobietę. Okoliczności tragedii wyjaśnia policja i prokuratura.Wszystko zaczęło się tuż po godzinie 11.00, 20 października. Do jednego ze sklepów przy Jachowicza wszedł mężczyzna, wyjął nóż i zaatakował 50-letnią kobietę. Napastnik uciekł fiatem 126p. Na miejscu zjawiła się ekipa pogotowia ratunkowego, która zabrała ofiarę do szpitalu, życiu kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.
Policjanci szybko ustalili personalia sprawcy i pojechali do jego mieszkania w jednym z bloków przy Skłodowskiej. Funkcjonariuszom nie udało się jednak sforsować drzwi i wezwali na pomoc strażaków z podnośnikiem. Kiedy weszli przez okno okazało się, że mężczyzna się powiesił. Trwająca pół godziny reanimacja nie przyniosła skutku i nie udało się go uratować.
Policja odmawia udzielenia bliższych informacji o przyczynach zdarzenia. Nie ma potwierdzenia czy kobieta i mężczyzna byli małżeństwem. Policja podaje jedynie, że byli ze sobą skoligaceni. Wyjaśnieniem okoliczności tragedii ma zająć się prokuratura, gdzie trafiły akta sprawy.
(jac)

Zobacz kolejny artykuł

BMW w płockiej policji

Płoccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego dysponują nowym narzędziem do walki z drogowymi piratami. Nieoznakowany …

Sportowy sukces płockich policjantów

Drużyna policjantów z Płocka uczestniczyła w mistrzostwach Polski służb mundurowych w wieloboju siłowym w Toruniu. …