Sylwestrowe nastroje w mieście

Jak co roku płocczanie mają ogromny wybór imprez sylwestrowych. Organizują je hotele, zajazdy, puby, a także Urząd Miasta. Jedne bale wymagają wielkiej gali, wyjściowych strojów i… pełnego portfela. Na inne imprezy wystarczy tylko dobry nastrój.
Hotel “Petropol” – Czeka nas tu wyszukany kulinarnie Sylwester w stylu lat 70 i wiele konkursów (m.in. do wygrania dla 5 par weekendowy pobyt w jednym z hoteli orbisowskich). Gości bawić będzie zespół. Oferowany jest szeroki wybór dań gorących i zimnych przekąsek, oraz deserów, praktycznie bez ograniczeń. Wszystko za 500 zł od pary. W cenę nie jest wliczony alkohol, dostaniemy jedynie na powitanie kieliszek wina musującego.
Hotel “Rusałka” – Sylwester za 550 zł od pary. W zamian możemy oczekiwać 5 dań gorących (jako ostatni czerwony barszczyk), zimne przekąski i alkohol. Zagra zespół SONUS.
Hotel “Dębowa Góra” – proponuje bal sylwestrowy w stylu Moulin Rouge. Można się więc spodziewać kuchni francuskiej (jedno z dań to filet z soli na smażonych pomidorach, podawany z sosem z krabów i ryżem) i francuskiej zabawy, z występami grup tanecznych włącznie. Sylwestra poprowadzi Roch Siemianowski. Możliwy nocleg za dodatkowe 150 zł, upoważniający do bonusa, czyli korzystania z odnowy biologicznej w dniu 1 stycznia do godz. 17.00. Koszt sylwestra to 650 zł. Przewidziane upominki.
Hotel Angielski – Zabawa do rana za 350 zł od pary. Hotel proponuje głównie zabawę z DJ-em, a w przerwach 7 dań i szampan dla każdej pary.
Zajazd “Rybaki” – Może się tu bawić nawet 100 par. Specjalne sylwestrowe menu przygotowali mistrzowie kuchni Krzysztof Lichocki i Krystyna Brudnicka. Każda para otrzyma 6 dań gorących z kuchni polskiej, przekąski i szampana. Zespół z Łodzi zadba o dobry nastrój. Będą sztuczne ognie o północy . To wszystko za 320 zł od pary.
Kawiarnia “Akapit” – Zabawa przy ratuszu to jedna z atrakcji imprezy noworocznej w kawiarni. Koszt 200zł od pary, w cenę nie jest wliczony alkohol, a kilka dań gorących i zimnych przekąsek. Muzyka mechaniczna.
Szkoła Podstawowa nr 18 – Bal na sali gimnastycznej za 230 złotych od pary. W tę cenę wliczone jest 6 dań gorących (m.in. karkówka, flaczki) zimne przekąski, zimne napoje i szampan. Muzyka mechaniczna.
Pub “Rodeo” – Dobra Sylwestrowa zabawa za 320 zł od pary. W zamian możemy oczekiwać 7 dań gorących, zimne przekąski, sok, napoje wyskokowe. Konkursy i zabawa przy muzyce mechanicznej. Szampan na cztery osoby.
Klub “Rytm” – na dwóch salach DJ-eje, będą puszczali dwa rodzaje muzyki spokojniejszą i bardziej żywą, jednak obydwie w klimatach sylwestrowych. Bilet od osoby 20 zł, w tym wliczona lampka szampana. O północy sztuczne ognie, a do tego konkursy.
Klub Spółki Sportowej “Orlen” – Bal sylwestrowy z muzyką mechaniczną, czterema daniami ciepłymi (m.in. kurczak z ananasami) i szampanem dla każdej pary za 300 zł.
Dom Technika – tradycyjny bal na sto par, (350 zł od pary). Możemy się tu spodziewać tradycyjnie zestawu dań ciepłych i zimnych przekąsek. Szampan na dwie pary. M.in. przeboje europejskie zagra zespół muzyczny “Ad hoc” pod kierunkiem Ryszarda Charzyńskiego.
Restauracja “Tango” – 6 dań ciepłych, zimne przekąski, ˝ litra wódki na parę, a szampan na cztery osoby. Na jednej sali będzie grał zespół, na drugiej zaś będzie się można bawić przy muzyce mechanicznej. Koszt 380 zł od pary. Przewidziane również dodatkowe atrakcje.
Restauracja “Figaro” – Typowy bal sylwestrowy na dwóch salach restauracyjnej i klubowej z muzyką mechaniczną, z 6 rodzajami przekąsek zimnych, 4 daniami ciepłymi i deserem, szampanem, butelką wódki, sokiem i dwoma napojami na jedną parę. Napoje ciepłe bez ograniczeń. To wszystko za 400 zł od pary. Przed samym sylwestrem możliwe wejściówki za zdecydowanie niższą cenę.
A jeśli chcemy się bawić wyśmienicie i za darmo, to koniecznie na Starym Rynku przed Ratuszem. Będzie dyskoteka pod gwiazdami z DJ’em Darkiem Preszem, konkursy z nagrodami prowadzone przez Jacka Koszewskiego, rozgrzeje publiczność zespół popowy – Sumptuastic, a gwiazdą wieczoru będzie Marcin Rozynek! O północy mieszkańcom życzenia złoży prezydent miasta – Mirosław Milewski. Nie zabraknie też sztucznych ogni.
BeeS

Zobacz kolejny artykuł

BMW w płockiej policji

Płoccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego dysponują nowym narzędziem do walki z drogowymi piratami. Nieoznakowany …

Sportowy sukces płockich policjantów

Drużyna policjantów z Płocka uczestniczyła w mistrzostwach Polski służb mundurowych w wieloboju siłowym w Toruniu. …