Pomożesz potrzebującym dzieciom

Już za tydzień, wraz z kolejnym wydaniem „Tygodnika Płockiego”, nasi czytelnicy otrzymają wyjątkową kartkę świąteczną. Wyjątkową, bo dzięki niej będą mogli przyłączyć się do naszej wielkiej kampanii charytatywnej i spełnić marzenia dzieci i młodzieży z dwóch płockich świetlic środowiskowych. Każdy, kto kupi wydanie „TP” z piękną bożonarodzeniową kartą, włączy się do naszej akcji i będzie św. Mikołajem. Im więcej kupionych kart, tym większą pomoc będziemy mogli przekazać do dwóch płockich placówek.

Pieniądze ze sprzedaży kartek będą przeznaczone na wymarzone prezenty dla dzieci i młodzieży z dwóch świetlic środowiskowych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płocku. Na wspólne zakupy wybierzemy się z uczestnikami zajęć „Chatki Puchatka” działającej przy ulicy Sienkiewicza 44 oraz świetlicy „Promyk”, która mieści się przy ulicy Walecznych 20. Sponsorem akcji jest Kasztelan Browar Sierpc. – Taka formuła pomocy dla domów dziecka i ośrodków pomocy społecznej, od wielu lat wpisana jest w działalność naszej firmy. Pomysł z kartką świąteczną zrodził się przed kilku laty. Wychowankowie jednego z domów dziecka przesłali nam podziękowanie w formie oryginalnych kart świątecznych. Były tak piękne, ciekawe, że postanowiliśmy, iż będziemy promowali młodych artystów. Pomysł ewaluował, spodobał się na tyle, że organizujemy konkurs na karty świąteczne. Promując talenty, pomysły dzieci i młodzieży zarazem pomagamy, bo dochód ze sprzedaży okolicznościowych kart w całości przeznaczany jest na pomoc najbardziej potrzebującym – powiedział rzecznik prasowy Kasztelan Browar Sierpc Leszek Siwecki.

Tym razem wspólnie z Kasztelanem Browar Sierpc będziemy spełniali marzenia pięćdziesięciu dzieciaków z Płocka. Do naszej kampanii przyłączy się każdy, kto kupi wydanie „Tygodnika Płockiego” z 11 grudnia. Kupując gazetę pomoże dzieciakom, a najbliższych obdaruje piękną, gotową do wysłania świąteczną kartką. – Każdemu radość i ogromną frajdę sprawia fakt, że może zrealizować swoje marzenia. Miło, że tym razem taką możliwość będą miały dzieci i młodzież z „Promyka” i „Chatki Puchatka”. Wyprawa po wymarzone zabawki zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników naszych zajęć będzie bardzo oczekiwana i przyniesie wiele radości – powiedziała kierownik świetlic środowiskowych MOPS w Płocku Mariola Leśniewska.
Sponsorem akcji jest Kasztelan Browar Sierpc. Wyłącznym patronem medialnym „Tygodnik Płocki”.
rad

Zobacz kolejny artykuł

Spotkanie z płockimi kombatantami

Tradycyjnie we wrześniu prezydent Płocka Andrzej Nowakowski spotyka się z przedstawicielami płockich kombatantów, osób represjonowanych, …

Płocki Urząd Skarbowy z kolejnym wyróżnieniem

Przedsiębiorcy ponownie docenili współpracę z płockim Urzędem Skarbowym. Po raz kolejny przyznali certyfikat „Urząd Skarbowy …